Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

QUOTE(cap carap @ 2010 12 22, 16:50)


Tavo mergyte nereali wub.gif Man labai grazi, kudlociuke biggrin.gif

QUOTE(*didi* @ 2010 12 23, 02:29)
nieko labai jau laukiu vassrio vidurio,tada jau tikrai galiu gimdyti.  wub.gif  wub.gif


Manau, kad geriausias laikas gimdymui thumbup.gif As irgi noreciau ziema gimdyti, kad iki vasaros atsigauciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2010 12 23, 07:45)
Manau, kad geriausias laikas gimdymui  thumbup.gif As irgi noreciau ziema gimdyti, kad iki vasaros atsigauciau  smile.gif

as ir taip manau. thumbup.gif vel galesiu megautis saulute,vandeniu,saslykais ir visais vasaros malonumais.be to noreciau atgauti tas pacias fizines formas ir vel rengtis savo rubeliais,kurie spintoj kaba dabar.nors i daug ka dar telpu tik neuzsisega niekas lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Kukū biggrin.gif
QUOTE(ana-banana @ 2010 12 22, 16:31)
ui kokia faina wub.gif graži mergiotė

aciuks.gif flirt.gif

QUOTE(*didi* @ 2010 12 23, 01:29)
3savaiteles.  blush2.gif  o siaip pradejo ir nugaryte skaudeti ir kojytes,kadangi darbas nera sedimas.
ir nera taip patogu viska daryti kaip buvo anksciau

Laikykis, motin mirksiukas.gif

QUOTE(Licca @ 2010 12 23, 09:45)
Tavo mergyte nereali  wub.gif Man labai grazi, kudlociuke  biggrin.gif
Manau, kad geriausias laikas gimdymui  As irgi noreciau ziema gimdyti, kad iki vasaros atsigauciau 

aciuks.gif blush-anim-cl.gif: aš galvojau, kad čia man vienai, kaip mamai, ji graži biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Su Šventėm mielosios mamytės, taip pat nestuke.gif, ir visos kitos joms prijaučiančios group.gif 000054.gif newyear.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(citrina @ 2010 12 24, 11:25)
user posted image

Su Šventėm mielosios mamytės, taip pat  nestuke.gif, ir visos kitos joms prijaučiančios  group.gif  000054.gif  newyear.gif  wub.gif

Prisidedu prie sveikinimų, būkit laimingos friends.gif
Atsakyti
su sventem mergaites! newyear.gif
Atsakyti
Gražių švenčių visoms! 000054.gif
user posted image
Atsakyti
ir aš su pavėluotais sveikinimais!!!!!

kad visos mūsų, jūsų svajonės pildytųsi!!!!! wub.gif
Atsakyti
su praejusiomSv.Kaledom !!!!

ANA-BANANA su pusiaukele 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Su Šventėmis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2010 12 27, 12:20)
su praejusiomSv.Kaledom !!!!

ANA-BANANA su pusiaukele 4u.gif  4u.gif  4u.gif

ačiū ačiū smile.gif man pusiaukelė, o tau jau finišas šviečiasi 4u.gif laikykis, motin 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2010 12 27, 13:32)
ačiū ačiū smile.gif man pusiaukelė, o tau jau finišas šviečiasi  4u.gif laikykis, motin  4u.gif  wub.gif

šakės kaip laikas lekia bigsmile.gif
Atsakyti