Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

QUOTE(Nady @ 2010 04 22, 10:38)
Na ir sveikos, kūmutės  biggrin.gif
  Ta proga ir pati įmečiau kelias foto į paštą.


sveikute, nestuke.gif
bigsmile.gif bigsmile.gif oi maciau nuotraukytes tavo pilvinuko wub.gif wub.gif jau 6men nuotraukyte pasakiska wub.gif o ir pati rodos isgrazejai blush2.gif jauciu nedaug svorio priaugai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2010 04 22, 13:18)
sveikute, nestuke.gif
bigsmile.gif  bigsmile.gif oi maciau nuotraukytes tavo pilvinuko  wub.gif  wub.gif jau 6men nuotraukyte pasakiska wub.gif o ir pati rodos isgrazejai blush2.gif jauciu nedaug svorio priaugai g.gif

Dėkui aciuks.gif
Daug priaugau blush2.gif vis augu ir augu ... jau net neramu, bet ką padarysi cool.gif ne visos gali būt gazelėmis-tokia realybė blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 04 22, 11:21)
Dėkui aciuks.gif
Daug priaugau  blush2.gif vis augu ir augu ... jau net neramu, bet ką padarysi  cool.gif ne visos gali būt gazelėmis-tokia realybė blush-anim-cl.gif

nepergyvenk ateis laikas numesi ir busi galbut net plonesne nei buvai blush2.gif biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 04 22, 12:38)
Na ir sveikos, kūmutės  biggrin.gif

Kas gi naujo temoj?  biggrin.gif Jaučiu, kad nieko naujo, Tekila kerpėja ties magistriniu ir žaidžia skvošą, o kitos tik pasisveikint užsuka  biggrin.gif

Callmyname, dukriukas labai panašus į tėtį  bigsmile.gif ir tokia plaukuota  bigsmile.gif tuoj kaspinus teks pirkti kasoms supinti  biggrin.gif

Tindžio, pilviną, tai jau kitose temose mačiusi  biggrin.gif
...

Na va, o mano naujienos tokios, kad išėjau kasmetinių atostogų nuo pirmadienio, gegužės viduryje eisiu į dekretą.  nestuke.gif augu ir auginu  nestuke.gif  Ta proga ir pati įmečiau kelias foto į paštą.


Nady, atrodai nuostabiai ir kažkaip lieknai smile.gif
Pilvukas labai dailus. Čia gal dareisi fotosesiją kokią?

QUOTE(Nady @ 2010 04 22, 12:57)
Nea, neturiu, kelios tokios pačios  biggrin.gif 
Gyvenu, tai Šeškuose, tai Lazdynuose, dažniau Šeškuose... o taip jau norisi kažkaip vienoj vietoj nusėst cool.gif nes blaškytis, tai jau užkniso  cool.gif

tai kur kraustysitės?
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2010 04 22, 13:36)
nepergyvenk ateis laikas numesi ir busi galbut net plonesne nei buvai blush2.gif  biggrin.gif  bigsmile.gif


Tikiuosi rolleyes.gif
QUOTE(ana-banana @ 2010 04 22, 15:18)
Nady, atrodai nuostabiai ir kažkaip  lieknai smile.gif
Pilvukas labai dailus. Čia gal dareisi fotosesiją kokią?
tai kur kraustysitės?

O man kaip tik visi "storumą" prikiša cool.gif
Fotosesija, tai buvo geras oras ir proga, antradienį paprašiau, kad pafotkintų, nes vakar buvo paskutinė diena dalyvauti "pilvūzų" fotokonkurse, bet kažkodėl moderatoriai nepatvirtino foto cool.gif trupučiuką gaila, bet yra kaip yra biggrin.gif
Profesionalią fotosesiją darysiuos vasarą, greičiausia birželio mėn., arba gegužės pab. Dar neapsisprendžiau rolleyes.gif bus matyt rolleyes.gif
Papildyta:
P.S. Į Žvėryną smile.gif taip, kad teks visoms ten kraustytis hihihi.gif pagal senąjį planą-chuliganą irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 04 22, 12:38)
Na ir sveikos, kūmutės  biggrin.gif
...
Na va, o mano naujienos tokios, kad išėjau kasmetinių atostogų nuo pirmadienio, gegužės viduryje eisiu į dekretą.  nestuke.gif augu ir auginu  nestuke.gif  Ta proga ir pati įmečiau kelias foto į paštą.

Kokių čia dar naujienų  g.gif  aj, galimas dalykas, kad nuo kito mėnesio laukia remonto darbai (geičiausiai kelsimės į naują būstą), o vasarą gal dar ir namo rekonstrukcijos prasidės  ax.gif tai gal po metelių kitų kelsimės į namuką  blush2.gif

Kas dar?  g.gif Na net nežinau, mokslai baigti, į doktorantūrą nebetraukia, tai gal tokių "rimtesnių" naujienų ir neturiu  biggrin.gif

Koks grožis wub.gif Tikrai nuostabi nuotrauka, neįtraukė, nes konkurencijos bijojo irnesakyk.gif biggrin.gif Ir sveikinu su atostogom 4u.gif
Atsakyti
Dėkui, Kiciau, 4u.gif
Ne konkurencijos "bijo", bet tiek to cool.gif
Kaip tau sekas?
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 04 22, 12:38)
Kokių čia dar naujienų  g.gif  aj, galimas dalykas, kad nuo kito mėnesio laukia remonto darbai (geičiausiai kelsimės į naują būstą), o vasarą gal dar ir namo rekonstrukcijos prasidės  ax.gif tai gal po metelių kitų kelsimės į namuką  blush2.gif

neblogos perpektyvos bigsmile.gif o kas per namukas? aš ir gi noriu biggrin.gif
Atsakyti
Namukas nedidukas (todėl laukia rekonstrukcijos) smile.gif beveik pamišky ax.gif , bet tu jo negausi tongue.gif jis mano ax.gif beveik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 04 22, 20:14)
Dėkui, Kiciau,  4u.gif
Ne konkurencijos "bijo", bet tiek to  cool.gif
Kaip tau sekas?

Sekasi kaip visada ax.gif Nieko kažkaip ypatingo, tik atostogų laukiu gegužės pradžioj, nors ir ten įvairių jausmų pilna biggrin.gif

O namų, vaikų ir kitų fainų dalykų dar nėr. Nors bendrai šiek tiek yra: nupirkom savo kanariukui mergytę wub.gif Graži pana, aktyvi biggrin.gif čirškia, sienom laipioja... faina, vienu žodžiu, tėveliams džiaugsmas biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas !
pastebėjimas : pasirodė "generolas" ir tema atsigavo . Liuks smile.gif
QUOTE(Nady @ 2010 04 22, 19:16)
Tikiuosi  rolleyes.gif

O man kaip tik visi "storumą" prikiša  cool.gif 
P.S. Į Žvėryną  smile.gif  taip, kad teks visoms ten kraustytis hihihi.gif pagal senąjį planą-chuliganą irnesakyk.gif

į žvėryną aš būčiau nieko prieš. Faina ten smile.gif

QUOTE(Nady @ 2010 04 22, 21:11)
Namukas nedidukas  (todėl laukia rekonstrukcijos) smile.gif  beveik pamišky  ax.gif , bet tu jo negausi  tongue.gif jis mano  ax.gif  beveik  ax.gif


toli nuo Vilniaus tas namukas? Ar irgi Žvėryne biggrin.gif
Atsakyti
Labryt 4u.gif
QUOTE(kicius_be_batu @ 2010 04 22, 23:59)
Sekasi kaip visada  ax.gif  Nieko kažkaip ypatingo, tik atostogų laukiu gegužės pradžioj, nors ir ten įvairių jausmų pilna  biggrin.gif

O namų, vaikų ir kitų fainų dalykų dar nėr. Nors bendrai šiek tiek yra: nupirkom savo kanariukui mergytę  wub.gif Graži pana, aktyvi biggrin.gif čirškia, sienom laipioja... faina, vienu žodžiu, tėveliams džiaugsmas biggrin.gif

Nu va, o sakei vaikų nėr hihihi.gif man vyras vis sakydavo, kad bet koks ekstrasensas pasakytų, kad turiu du vaikus, nes su katėm, tai kaip su vaikais lotuliukas.gif bovijuos. Ir dabar kai glostau pilvą ir kalbinu dukrytę "mažyte, lėlyte....." atlekia didžioji, tipo "kvietei?" lotuliukas.gif

QUOTE(ana-banana @ 2010 04 23, 07:39)
labas rytas !
pastebėjimas : pasirodė "generolas" ir tema atsigavo . Liuks smile.gif

į žvėryną aš būčiau nieko prieš. Faina ten smile.gif
toli nuo Vilniaus tas namukas? Ar irgi Žvėryne biggrin.gif

hihihi.gif topsecret.gif
Nuo Vilniaus, tai kaip ir Vilniuje smile.gif 16km nuo dabartinio kiemo blush2.gif netoli Žaliųjų ežerų ax.gif Žodžiu, sodai, tik tiek, kad pamiškyje, o ne širšėlyne, kur kaimynai viens kitam į langus žiūri biggrin.gif
Atsakyti