Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

Kukū biggrin.gif
Temutė karts nuo karto atgyja bigsmile.gif

QUOTE(Licca @ 2010 12 13, 11:20)
MV nenori dar, negi rausiuos gimdyti, kad po to su vaiku namie sedeciau vargse 

Licca, na tu jau nepyk, bet kas su tuo vaiku turi sėdėt ypač, jei dar papinukas? biggrin.gif Vyras? biggrin.gif Realiai vistiek moteris prižiūri mažiulius rolleyes.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 12 13, 22:59)
Aš logiškai irgi manau, kad reiks mąstyt, bet noro tai nė kruopelytės dar neatsirado...  Gal man ir neatsiras, kol neužstatys?

Nėr tai nėr to noro, blogiau kai norai yra, bet kruopelyčių nebūna unsure.gif

QUOTE(ievune @ 2010 12 14, 14:58)
Anoks cia vargas su vaiku namie sedet Ir tikrai nesam vargses 

Atvirksciai - labai gera ir faina 


drinks_cheers.gif Kaifas, nors pasilakstymai tai tikrai apriboti (bent manieji doh.gif, nes be automobilio jaučiuosi nemobilia doh.gif )
QUOTE(Licca @ 2010 12 15, 10:31)
Jūs gal nesat, o aš tokia jausčiausi, jeigu vaiką prižiūrėčiau pati be vyro pagalbos...Jis tusuotų per medžiokles, draugus, o aš namie...Kame malonumas? Gal reikia tiesiog pribręsti...
Aš tik dėl karjeros parinuos, nes jeigu db kažko siekt, po to gimdyti, tai jau nebegrįši į tą pačią vietą jei ne per pažįstamus sėdi...po 2-jų metų viskas pasikeičia ir vėl reikia nuo pradžių...tai kam db plėšytis?

Tūsai. Na ką aš žinau, medžioklės aš nesuprantu (pirma-nei aš tuos gyvius šeriu, antra, nei man kantrybės užtektų bokšteliuose sėdė, trečia-na tikrai nešaučiau gyvio savo malonumui, nebent gintis tektų). Dėl draugų, tai visai smagu ir pas draugus nueit, ir draugus priimt. Vaikas, bent jau mano tai kompanijos žmogus, tan kliūčių nesudaro biggrin.gif Su klubais prasčiau, nors va po Kalėdų ketinam su diedu (trumpam palikę vaiką) kiek pasiautėt biggrin.gif
Dėl karjeros. Na čia, tai geriausia labai anksti tuos vaikus pasigimdyti, kad siek paskui karjeros bne jokių pertraukų, nes, bent jau LT, moterys labai diskirminuojamos. Kalbu tiek apie lytį, tiek apie amžių cool.gif Tad, jei galvoji apie karjerą, tai geriau vaiksu anksčiau gimdykis
QUOTE(an angel @ 2010 12 15, 15:18)
Mes su mažyle jaučiamės puikiai - dabar laukiam bumsiukų mamai

wub.gif Va tau mergytė, kaip ir didi, labai tinka wub.gif Tuoj turėtum sulaukt bumsiukų ir tu

QUOTE(ana-banana @ 2010 12 15, 16:04)
dideli ir jaučiamės gerai jau jaučiam judesiukus. o kas tarp kojyčių mes nežinom. ir gal stengismės nesužinoti iki gimimo. žiūrėsim , kaip gauisis 

wub.gif
...
Sveikinu dar dvi mamytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2010 12 18, 21:02)
Kukū  biggrin.gif
Temutė karts nuo karto atgyja  bigsmile.gif
Licca, na tu jau nepyk, bet kas su tuo vaiku turi sėdėt ypač, jei dar papinukas?  biggrin.gif Vyras? biggrin.gif  Realiai vistiek moteris prižiūri mažiulius rolleyes.gif 
Nėr tai nėr to noro, blogiau kai norai yra, bet kruopelyčių nebūna  unsure.gif
drinks_cheers.gif Kaifas, nors pasilakstymai tai tikrai apriboti (bent manieji doh.gif, nes be automobilio jaučiuosi nemobilia doh.gif )



Faktas, kad moteros prižiūri, bet vyrai turi padėti, bet visų pirma norėti tai daryti...

Čia praeitą savaitę MV mane nustebino blush2.gif Sakė, kad kitamet galime planuotis mergaitę blush2.gif O aš buvau įsitikinusi, kad kol kas dar net nešnekėsime apie tai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2010 12 20, 21:40)
Faktas, kad moteros prižiūri, bet vyrai turi padėti, bet visų pirma norėti tai daryti...

Čia praeitą savaitę MV mane nustebino  blush2.gif  Sakė, kad kitamet galime planuotis mergaitę  blush2.gif  O aš buvau įsitikinusi, kad kol kas dar net nešnekėsime apie tai  biggrin.gif



Aš irgi manau, kad vyras turi padėti. Ir jam tai turi būti malonu smile.gif

Beje, MB tai šiaip jau irgi iki 30-mečio nori "dovanėlės"... Pora metų beliko... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2010 12 20, 21:40)
Faktas, kad moteros prižiūri, bet vyrai turi padėti, bet visų pirma norėti tai daryti...

Čia praeitą savaitę MV mane nustebino  blush2.gif  Sakė, kad kitamet galime planuotis mergaitę  blush2.gif  O aš buvau įsitikinusi, kad kol kas dar net nešnekėsime apie tai  biggrin.gif

nu va matai smile.gif vyramas irgi ateina laikas, kai jie nori vaikų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2010 12 20, 21:40)
Faktas, kad moteros prižiūri, bet vyrai turi padėti, bet visų pirma norėti tai daryti...

Čia praeitą savaitę MV mane nustebino  blush2.gif  Sakė, kad kitamet galime planuotis mergaitę  blush2.gif  O aš buvau įsitikinusi, kad kol kas dar net nešnekėsime apie tai  biggrin.gif

Na va biggrin.gif pasirodo gi nori, nes vyrai šiaip sau apie vaiksu nesvaigsta good.gif



Ana,Pusiaukelė bigsmile.gif super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2010 12 21, 12:27)

Matau, tavo gražuolė jau didelė wub.gif O plaukučiai tai ir liko nerealūs bigsmile.gif
Mano pilvinukė jau penktadienį pirmą kartą pasisveikino wub.gif
Atsakyti
QUOTE(an angel @ 2010 12 21, 12:46)
Mano pilvinukė jau penktadienį pirmą kartą pasisveikino wub.gif

dideliausi sveikinimai su pirmais bumsiais wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *didi*: 21 gruodžio 2010 - 14:17
QUOTE(Licca @ 2010 12 15, 09:31)
Jūs gal nesat, o aš tokia jausčiausi, jeigu vaiką prižiūrėčiau pati be vyro pagalbos...Jis tusuotų per medžiokles, draugus, o aš namie...Kame malonumas? Gal reikia tiesiog pribręsti...
Aš tik dėl karjeros parinuos, nes jeigu db kažko siekt, po to gimdyti, tai jau nebegrįši į tą pačią vietą jei ne per pažįstamus sėdi...po 2-jų metų viskas pasikeičia ir vėl reikia nuo pradžių...tai kam db plėšytis?  biggrin.gif

žinok pasikeičia ir vyro laisvalaikis, mano nebežvejoja ir nebesipirtina biggrin.gif pabėgioti kartais išlekia, o visas laikas po darbo su mumis smile.gif

cap cap, o kas lialą dabos kol tūsonsitės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cap carap @ 2010 12 21, 13:27)
Na va  biggrin.gif pasirodo gi nori, nes vyrai šiaip sau apie vaiksu nesvaigsta  good.gif
Ana,Pusiaukelė  bigsmile.gif super  thumbup.gif


oi tikrai, laikas taip lekia. tik sužinojom, kad nestuke.gif , o jau pusiaukelė bigsmile.gif
QUOTE(*didi* @ 2010 12 21, 15:16)
dideliausi sveikinimai su pirmais bumsiais wub.gif  wub.gif  wub.gif

didi, kaip tavo savijuata. Jau greit ir gimdysit bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(an angel @ 2010 12 21, 14:46)
QUOTE(cap carap @ 2010 12 21, 12:27)

Matau, tavo gražuolė jau didelė wub.gif O plaukučiai tai ir liko nerealūs bigsmile.gif
Mano pilvinukė jau penktadienį pirmą kartą pasisveikino wub.gif

Aha, jau didelė. Plaukai ilgi, bet jau šviesėja (vargšas tėtukas, vaikas vis mažiau į jį panašus lotuliukas.gif ) Su bumsiukais wub.gif

QUOTE(tindiriushka @ 2010 12 22, 00:17)
žinok pasikeičia ir vyro laisvalaikis, mano nebežvejoja ir nebesipirtina biggrin.gif pabėgioti kartais išlekia, o visas laikas po darbo su mumis smile.gif

cap cap, o kas lialą dabos kol tūsonsitės? smile.gif


Maočiutė ir moša (tetulė) žiūrės, jei vaiaks nerėks biggrin.gif
QUOTE(ana-banana @ 2010 12 22, 14:58)
oi tikrai, laikas taip lekia. tik sužinojom, kad   nestuke.gif , o jau pusiaukelė bigsmile.gif

didi, kaip tavo savijuata. Jau greit ir gimdysit  bigsmile.gif

Aha, o aš tik gimdžiau, o tuoj vaikui 5 mėnesiai bus lotuliukas.gif Greitai čia tas laikas eina unsure.gif

Mano mažė jau glosto kates smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cap carap: 22 gruodžio 2010 - 14:52
QUOTE(cap carap @ 2010 12 22, 15:50)

ui kokia faina wub.gif graži mergiotė
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2010 12 22, 12:58)
didi, kaip tavo savijuata. Jau greit ir gimdysit  bigsmile.gif


nieko labai jau laukiu vassrio vidurio,tada jau tikrai galiu gimdyti. wub.gif wub.gif iki to laiko su mazyte susitarem,jog ji pilvuke pabus. blush2.gif o ir is daikteliu dar nelabai ka turim.turim tik vezimeli ir 2megztukus nusipirke blush2.gif doh.gif i dekreta mane isleidzia tik nuo vasario 17d,t.y. 2savaiteles pries due date. cool.gif bet zadu pasiimti dar 3savaites bileteni,nes darboviete apmoka 100procentu tas 3savaiteles. blush2.gif o siaip pradejo ir nugaryte skaudeti ir kojytes,kadangi darbas nera sedimas. unsure.gif
ir nera taip patogu viska daryti kaip buvo anksciau unsure.gif
Atsakyti