Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 12 13, 22:59)
Aš logiškai irgi manau, kad reiks mąstyt, bet noro tai nė kruopelytės dar neatsirado...  doh.gif  biggrin.gif Gal man ir neatsiras, kol neužstatys?  lotuliukas.gif

atsiras wub.gif net nepastebėsi, kaip atsiras- vis imsi į vaikučius žvalgytis, ar kai draugės pasipils nestuke.gif

sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2010 12 13, 11:20)
MV nenori dar, negi rausiuos gimdyti, kad po to su vaiku namie sedeciau vargse  unsure.gif

Anoks cia vargas su vaiku namie sedet biggrin.gif Ir tikrai nesam vargses lotuliukas.gif

Atvirksciai - labai gera ir faina wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievune: 14 gruodžio 2010 - 13:59
QUOTE(ievune @ 2010 12 14, 13:58)
Anoks cia vargas su vaiku namie sedet biggrin.gif Ir tikrai nesam vargses  lotuliukas.gif

Atvirksciai - labai gera ir faina  wub.gif

Oi kaip laukiu šito sėdėjimo namie rolleyes.gif bigsmile.gif wub.gif Jau dabar noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(an angel @ 2010 12 14, 15:57)
Oi kaip laukiu šito sėdėjimo namie rolleyes.gif  bigsmile.gif  wub.gif Jau dabar noriu biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2010 12 14, 12:10)
atsiras  wub.gif  net nepastebėsi, kaip atsiras- vis imsi į vaikučius žvalgytis, ar kai draugės pasipils  nestuke.gif


Tai kad yra yra aplink tų vaikų, pasižvalgau. Bet pasižvalgius tai noras į mažėjimo pusę tik krypsta... doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ievune @ 2010 12 14, 14:58)
Anoks cia vargas su vaiku namie sedet biggrin.gif Ir tikrai nesam vargses  lotuliukas.gif


Aš tai kai nusilakstau, pavargstu, namų pasiilgstu, tai tada galvoju, kaaaaip gerai būtų namie sėdėti biggrin.gif
Bet paskui pailsi, išsimiegi ir vėl nori veiksmo 4u.gif Nors su mažium namie, manau, to veiksmo daugiau nei per akis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 14 gruodžio 2010 - 19:34
QUOTE(ievune @ 2010 12 14, 15:58)
Anoks cia vargas su vaiku namie sedet biggrin.gif Ir tikrai nesam vargses  lotuliukas.gif

Atvirksciai - labai gera ir faina  wub.gif


Jūs gal nesat, o aš tokia jausčiausi, jeigu vaiką prižiūrėčiau pati be vyro pagalbos...Jis tusuotų per medžiokles, draugus, o aš namie...Kame malonumas? Gal reikia tiesiog pribręsti...
Aš tik dėl karjeros parinuos, nes jeigu db kažko siekt, po to gimdyti, tai jau nebegrįši į tą pačią vietą jei ne per pažįstamus sėdi...po 2-jų metų viskas pasikeičia ir vėl reikia nuo pradžių...tai kam db plėšytis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2010 12 15, 10:31)
Jūs gal nesat, o aš tokia jausčiausi, jeigu vaiką prižiūrėčiau pati be vyro pagalbos...Jis tusuotų per medžiokles, draugus, o aš namie...Kame malonumas? Gal reikia tiesiog pribręsti...
Aš tik dėl karjeros parinuos, nes jeigu db kažko siekt, po to gimdyti, tai jau nebegrįši į tą pačią vietą jei ne per pažįstamus sėdi...po 2-jų metų viskas pasikeičia ir vėl reikia nuo pradžių...tai kam db plėšytis?  biggrin.gif



o dabar jus drauge su vyru po medziokles tusuojate?
Atsakyti
QUOTE(VilkoSesuo @ 2010 12 15, 10:40)
o dabar jus drauge su vyru po medziokles tusuojate?

o Vilkosese, seniai matyta 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Licca @ 2010 12 15, 10:31)
Jūs gal nesat, o aš tokia jausčiausi, jeigu vaiką prižiūrėčiau pati be vyro pagalbos...Jis tusuotų per medžiokles, draugus, o aš namie...Kame malonumas? Gal reikia tiesiog pribręsti...
Aš tik dėl karjeros parinuos, nes jeigu db kažko siekt, po to gimdyti, tai jau nebegrįši į tą pačią vietą jei ne per pažįstamus sėdi...po 2-jų metų viskas pasikeičia ir vėl reikia nuo pradžių...tai kam db plėšytis?  biggrin.gif

tai dėl karjeros, dabar geriausia pasigimdyti vaikučius, paauginti, o paskui jau pradėti siekti aukštumų.
Atsakyti
Ana bigsmile.gif kokie jau jus dideli wub.gif greit ir pusiaukelis
kaip jus abidvi jauciates su an angel, gal ana jau zinai kas gyvena pilvuke? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babsi: 15 gruodžio 2010 - 13:22
QUOTE(babsi @ 2010 12 15, 13:21)
Ana bigsmile.gif  kokie jau jus dideli wub.gif  greit ir pusiaukelis
kaip jus abidvi jauciates su an angel, gal ana jau zinai kas gyvena pilvuke? wub.gif

Mes su mažyle jaučiamės puikiai - dabar laukiam bumsiukų mamai blush2.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(babsi @ 2010 12 15, 14:21)
Ana bigsmile.gif  kokie jau jus dideli wub.gif  greit ir pusiaukelis
kaip jus abidvi jauciates su an angel, gal ana jau zinai kas gyvena pilvuke? wub.gif

dideli ir jaučiamės gerai wub.gif jau jaučiam judesiukus. o kas tarp kojyčių mes nežinom. ir gal stengismės nesužinoti iki gimimo. žiūrėsim , kaip gauisis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VilkoSesuo @ 2010 12 15, 11:40)
o dabar jus drauge su vyru po medziokles tusuojate?


Dabar ne, nes jis medžioja ne Vilniuje, tai aš nesivelku kartu, nors ten ir nėr jokių tusų po medžioklės...

QUOTE(ana-banana @ 2010 12 15, 14:56)

tai dėl karjeros, dabar geriausia pasigimdyti vaikučius, paauginti, o paskui jau pradėti siekti aukštumų.


Teisingai sakai 4u.gif Tik vyrams tas ne visada rūpi...

QUOTE(ana-banana @ 2010 12 15, 17:04)
dideli ir jaučiamės gerai  wub.gif  jau jaučiam judesiukus. o kas tarp kojyčių mes nežinom. ir gal stengismės nesužinoti iki gimimo. žiūrėsim , kaip gauisis  wub.gif


Aš tai norėčiau žinoti, kas ateina, net labai blush2.gif
Atsakyti