Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

QUOTE(ana-banana @ 2010 10 14, 14:36)
Nady, atsvorio ne taip greit po nėštumo atsikratoma - kantrybės  ax.gif

Ačiū-paguodei lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2010 10 14, 12:50)
Gerai gyvenam  ax.gif  As vat pvz. laukiu vasaros ir kokiu nors gyvenimo pokyciu, nes jau nusibosta tas pats per ta pati  biggrin.gif  Atrodo neuzsisedziu namie, bet vis norisi stebuklu  lotuliukas.gif


Tiesa, apie darbo keitimą galvojai - neįvyko pokyčių? smile.gif

Ir labas visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 10 14, 15:16)

Vaikų gal reikia?  biggrin.gif  Ar dar nepribrendot?  biggrin.gif
Vasara gėėėėėėėris, o dabar tai bjauru bus iki balandžio kokio


Hmm, nežinau net, MV jau kitaip šneka, aš vis dar bijau, vis atmazkių susigalvoju, kodėl dar ne....na, gal kitamet biggrin.gif Neseniai buvo požymių panašių, dariausi NT, maniau, kad gal jau..tai kažkaip moraliai beveik ir susitaikius buvau, bet buvo neigimas biggrin.gif

QUOTE(ana-banana @ 2010 10 14, 15:36)
Nady, atsvorio ne taip greit po nėštumo atsikratoma - kantrybės  ax.gif


Aha..sako ta, kuri turbūt labai daug kartų tai darė lotuliukas.gif Kaži, ar nors kartą teko? biggrin.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 10 14, 17:49)
Tiesa, apie darbo keitimą galvojai - neįvyko pokyčių? smile.gif

Ir labas visoms smile.gif


Jo, jau 2 mėnuo naujam biggrin.gif Su žemesnėm pareigom nei praeitam, bet su vos ne dvigubai didesne alga blush2.gif Užsinio kapitalas - daug ką pasako.
Kol kas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Algos mokamos sekundės tikslumu, todėl niekur daugiau dairytis kol kas nenorėčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 10 14, 16:49)
Tiesa, apie darbo keitimą galvojai - neįvyko pokyčių? smile.gif

Ir labas visoms smile.gif


Kaip tau sekas? Gal jau dirbi ar dar "kūrybinės" atostogos? biggrin.gif
QUOTE(Licca @ 2010 10 14, 17:17)
Hmm, nežinau net, MV jau kitaip šneka, aš vis dar bijau, vis atmazkių susigalvoju, kodėl dar ne....na, gal kitamet  biggrin.gif Neseniai buvo požymių panašių, dariausi NT, maniau, kad gal jau..tai kažkaip moraliai beveik ir susitaikius buvau, bet buvo neigimas  biggrin.gif
Aha..sako ta, kuri turbūt labai daug kartų tai darė  lotuliukas.gif  Kaži, ar nors kartą teko?  biggrin.gif
Jo, jau 2 mėnuo naujam  biggrin.gif Su žemesnėm pareigom nei praeitam, bet su vos ne dvigubai didesne alga  blush2.gif Užsinio kapitalas - daug ką pasako.
Kol kas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Algos mokamos sekundės tikslumu, todėl niekur daugiau dairytis kol kas nenorėčiau  biggrin.gif

Reiškias repeticija buvo-gana po olialia barus lakstyt biggrin.gif
Sveikinu su nauju darbu 4u.gif
Ir man būtų svarbiau alga, nei pareigų pavadinimas biggrin.gif
...
Pasmalsavimui Mano "elvis Presley" biggrin.gif
meninis filmas "špyga taukuota" smile.gif kai kas gal jau ir matė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nady: 14 spalio 2010 - 18:24
QUOTE(Nady @ 2010 10 14, 20:21)


Nu man tavo maze nereali, ypac tie plaukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Baltai pavydziu mergytes, irgi noreciau butent mergytes, o jei dar butu toks mielas pankutis, tai isvis wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2010 10 14, 19:31)
Nu man tavo maze nereali, ypac tie plaukai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Baltai pavydziu mergytes, irgi noreciau butent mergytes, o jei dar butu toks mielas pankutis, tai isvis  wub.gif  wub.gif

Žinok, man regis būtų pas tave čigoniukė bigsmile.gif kaip tavo vyras biggrin.gif o dėl plaukų ir pankės, tai ką aš žnau, jei atvirai, tai galvojau, kad "basa" galva gims biggrin.gif
Tiesa, šviesėja mano pana, iš po tamsių plaukų šviesių daug randasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 10 14, 19:21)
Kaip tau sekas? Gal jau dirbi ar dar "kūrybinės" atostogos?  biggrin.gif


Man gerai viskas. Jau dirbu, atostogos baigėsi smile.gif Bet be galo įdomus darbas ir sritis, tai nors užsivertusi ir užsikasusi (labai daug projektų turim...), bet įspūdžiai kol kas labai teigiami smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Licca @ 2010 10 14, 17:17)
Jo, jau 2 mėnuo naujam  biggrin.gif Su žemesnėm pareigom nei praeitam, bet su vos ne dvigubai didesne alga  blush2.gif Užsinio kapitalas - daug ką pasako.
Kol kas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Algos mokamos sekundės tikslumu, todėl niekur daugiau dairytis kol kas nenorėčiau  biggrin.gif


Sveikinimai thumbup.gif Faktas, kad pavadinimas yra tik pavadinimas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 10 14, 20:15)
Man gerai viskas. Jau dirbu, atostogos baigėsi smile.gif Bet be galo įdomus darbas ir sritis, tai nors užsivertusi ir užsikasusi (labai daug projektų turim...), bet įspūdžiai kol kas labai teigiami smile.gif
Papildyta:
Sveikinimai  thumbup.gif Faktas, kad pavadinimas yra tik pavadinimas  drinks_cheers.gif

Toj pačioj sferoj ar keitei profilį? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 10 14, 10:37)
Kaip lauksim skano rezultatų  blush2.gif  gal jau žinosi ko laukies  blush2.gif  Spėju, kad mergička bus  wub.gif:

sveikutes.mes po skano viskas thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif daktaryte patvirtino visu nuomone,jog po sirdele nesioju maza grazia uogyte-mergyte wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 10 14, 20:19)
Toj pačioj sferoj ar keitei profilį?  bigsmile.gif


Keičiau. Nebenorėjau į bankus smile.gif Ieškojau, kad tikrai sritis būtų įdomi ir pats darbo pobūdis.
Dabartinis darbas susijęs su mokymų organizavimu, atestavimu, įvairiais projektais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2010 10 14, 20:32)
sveikutes.mes po skano viskas  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif daktaryte patvirtino visu nuomone,jog po sirdele nesioju maza grazia uogyte-mergyte wub.gif  wub.gif  wub.gif

wub.gif geras, mergytės valdo biggrin.gif turėsim dar vieną ergaitę flirt.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 10 14, 20:35)
Keičiau. Nebenorėjau į bankus smile.gif Ieškojau, kad tikrai sritis būtų įdomi ir pats darbo pobūdis.
Dabartinis darbas susijęs su mokymų organizavimu, atestavimu, įvairiais projektais smile.gif

Oj, tikrai turėtų būti įdomu drinks_cheers.gif

Na va, aš jau nebe Nady lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cap carap: 14 spalio 2010 - 19:57
QUOTE(cap carap @ 2010 10 14, 19:21)


kokia gražutė wub.gif didžiaakė tokia smile.gif

QUOTE(*didi* @ 2010 10 14, 20:32)
sveikutes.mes po skano viskas  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif daktaryte patvirtino visu nuomone,jog po sirdele nesioju maza grazia uogyte-mergyte wub.gif  wub.gif  wub.gif


wub.gif nu va, dabar jau gali supirkinėti rožinius rūbelius thumbup.gif
Atsakyti