Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

TINDI patys silciausi ir nuosirdziausi sveikinimai tau ir LUKUI wub.gif wub.gif


mes ir buvom siandien pirmajame vizite su uogyte wub.gif wub.gif augam gerai ir esam siek tiek didesni 11sav3dienos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(citrina @ 2010 08 13, 10:53)
Sveikos,

Mūsų Tindiriukas šią naktį pagimdė nuostabų berniuką  thumbup.gif Bus pora Nady mergytei  biggrin.gif

"Sianakt, rugpjucio 13 (penktadienis), 3 val. 15 min gime Lukas. 3 kg., 50 cm. Gimdymas vyko naturaliai:greitai, sklandziai ir be epiduro smile.gif teveliai labai laimingi, bet kosmose"

wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Kokios fainos naujienos!!! thumbup.gif clap.gif
Šaunu, kad viskas taip lengvai ir puikiai smile.gif
Lauksim naujienų, kai "parskris iš kosmoso" wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už sveikinimus smile.gif

Mes jau namie. Jaučiuosi gerai, sūnelis taip pat wub.gif nuo vakar atsirado pienukas, tai skaniai kemšam 2.gif

Motinystė kolkas veža, viskas man patinka ir atrodo nerealu, netkeltis kelis kart per naktį ir maitinti po 45 min smile.gif Vyras labai atsakingai priėmė pareigas, labai padeda ir su didžiausiu noru rūpinasi mažyliu - man tik maitinti reikia biggrin.gif

Žodžiu, viskas idealu - įsimylėjau vyra iš naujo ir sūnų angel.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2010 08 15, 15:24)
Žodžiu, viskas idealu - įsimylėjau vyra iš naujo ir sūnų  angel.gif


nubraukiau asara po sio sakinio wub.gif
Atsakyti
Didziausi sveikinimai Nady ir Tindiriushka sulaukus stebuklo wub.gif wub.gif wub.gif aukit stiprus ir laimingi 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2010 08 15, 15:24)
Ačiū visoms už sveikinimus smile.gif

Mes jau namie. Jaučiuosi gerai, sūnelis taip pat wub.gif nuo vakar atsirado pienukas, tai skaniai kemšam  2.gif

Motinystė kolkas veža, viskas man patinka ir atrodo nerealu, netkeltis kelis kart per naktį ir maitinti po 45 min smile.gif Vyras labai atsakingai priėmė pareigas, labai padeda ir su didžiausiu noru rūpinasi mažyliu - man tik maitinti reikia biggrin.gif

Žodžiu, viskas idealu - įsimylėjau vyra iš naujo ir sūnų  angel.gif

Ech, kaip miela wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2010 08 15, 15:24)
Ačiū visoms už sveikinimus smile.gif

Mes jau namie. Jaučiuosi gerai, sūnelis taip pat wub.gif nuo vakar atsirado pienukas, tai skaniai kemšam  2.gif

Motinystė kolkas veža, viskas man patinka ir atrodo nerealu, netkeltis kelis kart per naktį ir maitinti po 45 min smile.gif Vyras labai atsakingai priėmė pareigas, labai padeda ir su didžiausiu noru rūpinasi mažyliu - man tik maitinti reikia biggrin.gif

Žodžiu, viskas idealu - įsimylėjau vyra iš naujo ir sūnų  angel.gif


sveikinu ir aš wub.gif
tikras stebuklas ta motinystė ir vaikai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2010 08 15, 15:24)
Ačiū visoms už sveikinimus smile.gif

Mes jau namie. Jaučiuosi gerai, sūnelis taip pat wub.gif nuo vakar atsirado pienukas, tai skaniai kemšam  2.gif

Motinystė kolkas veža, viskas man patinka ir atrodo nerealu, netkeltis kelis kart per naktį ir maitinti po 45 min smile.gif Vyras labai atsakingai priėmė pareigas, labai padeda ir su didžiausiu noru rūpinasi mažyliu - man tik maitinti reikia biggrin.gif

Žodžiu, viskas idealu - įsimylėjau vyra iš naujo ir sūnų  angel.gif

drinks_cheers.gif pasirašau ir aš po žodžiai "veža" ir "įsimylėjau" biggrin.gif net jei ir tenka vieną meilę nuolat pasikabinusią ant papuko laikyt biggrin.gif

QUOTE(Dekora @ 2010 08 15, 17:55)
Didziausi sveikinimai Nady ir Tindiriushka sulaukus stebuklo  wub.gif  wub.gif  wub.gif  aukit stiprus ir laimingi  4u.gif


aciuks.gif Kaip tau sekasi? rolleyes.gif
Atsakyti
Ai po truputį smile.gif taip smagiai jus cia visos susibendravusios as kai apleidau sm po vestuviu tai apleidau verysad.gif doh.gif o siaip lyg ir viskas teka sava vaga. Pasigedau facebooke mamytes foto su mazyle blush2.gif tik tetis ir tetis biggrin.gif
Atsakyti
meeto fotkėfacebooke, kitaip nesugebėjau iš mobiliako iškrapštyti biggrin.gif
Atsakyti
Dideliausi sveikinimai, ievūnei gimtadienio proga


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nady: 28 rugpjūčio 2010 - 18:22
QUOTE(Nady @ 2010 08 28, 19:22)
Dideliausi sveikinimai, ievūnei gimtadienio proga
user posted image

Tik dabar įlindau čia ax.gif

Ačiū Nady wub.gif Už sveikinimus ir už kardelių glėbį wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti