Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

Labas rytas 4u.gif
QUOTE(Licca @ 2010 08 04, 08:31)
Labas rytas  4u.gif

Panos, gal sakau, turėkime planą X jeigu lytų?  g.gif  Kokią nors kitą vietą turėtumėm jei tikrai sugalvotų orelis pasikeisti...  ax.gif
Papildyta:
Ej, a ko nieks nesigyrė, kad rodys, būčiau sėdėjus jau prie teliko  bigsmile.gif

P.S. Šoko pilvo šokį?  biggrin.gif

Gal susitinkam, kur ir planavom, o paskui žiūrėsim pagal aplinkybes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(an angel @ 2010 08 04, 09:32)
Labas rytas 4u.gif

Gal susitinkam, kur ir planavom, o paskui žiūrėsim pagal aplinkybes? g.gif


Jo, tiesą sakai, nes tuoj susibalamutins visos, tai paliekam MAXIMĄ 4u.gif
Atsakyti
O aš visą ryta vemiu doh.gif Jei nežinočiau, kad vyras Suomijoje, sakyčiau gal nėščia, bet dabar statau už apsinuodyjima doh.gif

Jo, paliekam maximuką, jei lis, tai aplinkui yra tų kabakų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(citrina @ 2010 08 04, 10:01)
O aš visą ryta vemiu  doh.gif 


Eina sau, vargšiukas citriniukas console.gif Sveik iki vakaro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2010 08 04, 08:22)
laba  mirksiukas.gif

šiandien labas rytas Tindiriuką parodė smile.gif

o kokia proga? iš mokytojų namų gal? g.gif

ech.. pabuvau žvaigžde ir net nepamačiau savęs lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Aš galvojau su dviratuku tiesiai į Žirmūnų pliažą atminti. Tai jei bus gražus oras, taip ir darysiu, o jei kils įtarimų, pasuksiu gal kuriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2010 08 04, 12:09)
o kokia proga? iš mokytojų namų gal?  g.gif

ech.. pabuvau žvaigžde ir net nepamačiau savęs  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif būtent iš mokytojų namų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 04, 13:20)
Sveikos smile.gif
Aš galvojau su dviratuku tiesiai į Žirmūnų pliažą atminti. Tai jei bus gražus oras, taip ir darysiu, o jei kils įtarimų, pasuksiu gal kuriai smile.gif


Jo, tikrai, tau juk ne taip ir toli butu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2010 08 04, 14:19)
Jo, tikrai, tau juk ne taip ir toli butu  bigsmile.gif


Netgi labai netoli smile.gif Nors tau vis tiek arčiausiai wink.gif biggrin.gif
Oras kol kas thumbup.gif Spaudžiam kumštukus, kad tokia tendencija išliktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 04, 16:23)
Netgi labai netoli smile.gif Nors tau vis tiek arčiausiai wink.gif  biggrin.gif
Oras kol kas  thumbup.gif Spaudžiam kumštukus, kad tokia tendencija išliktų smile.gif


Jo..man tai išvis vacation4.gif
Meldžiamės dėl oro biggrin.gif
Atsakyti
o aš šiandien tupėsiu namuose ir lauksiu prekių...
gavosi visiška nesamonė
darome remontą ir pradėjome supirkinėti techniką, praeitą trečiadienį internetinėje parduotuvėje nusipirkome 2 telikus ir dujinę viryklę, apmokėjimą jie gavo ketvirtadienį, tai sakė pristatysime penktadienį, jeigu nespėsime tai pirmadienį. Na atėjo pirmadienis (užvakar) paskambinome pasiklaust kada atkeliaus prekės, o mums sako - taigi nesitarėm kada atvešim, laukit prekių trečiadienį. Sakom gal galim atvažiuoti patys ir pasiimti telikus, o dujinę jau jus atvešite, sako ne, mums geriau vežti visas prekes doh.gif na gerai laukiam trečiadienio
sekmadienį topo centre nusipirkome šaldytuvą ir skalbimo mašiną, paklausė kada būsime namuose, tai užrašė, kad prekes pristatys antradienį (vakar) nuo 17 iki 19h. Vakar 17h jau buvau namuose, greitai viską traukiau iš šaldytuvo, nes jie turėjo išvežti seną, skambutis į domofoną, sako šaldytuvas, įleidau, atnešė, pastatė, sako viso gero ir pro duris, sakau palaukit palaukit, o kur skalbimo mašiną, sako neturim jokios skalbiankės, galvojau iš pradžių kad prikolinasi, pasirodo iš tikrųjų neatvežė. Skambinome į Topo centrą, pradėjo atsiprašinėti kad pas juos šiandien daug klaidų pridaryta, žodžiu skalbiankė atveš rytoj, t.y. jau šiandien doh.gif
Atėjo šiandien, trečiadienis, skambina vyrui 11h kad 12h atveš internetu pirktus telikus ir dujinę, lėkė kaip pasiutęs namo per pietų pertrauką, atvažiavo vyrukai, užnešė dujinę ir atsisveikina, vyras sako o kur telikai, sako jokių telikų neturime doh.gif paskambino į tą parduotuvę, jie patys nesuprato kas atsitiko, nes prekes visas sudėjo, po to jau pasirodė, kad nesudėjo ir pažadėjo šiandien telikus atvežti nuo 18 iki 22h. Nenorėjo duoti mums tv ir patys neatvežė doh.gif o dar ir liftą sulaužė bandydami dujinę į jį sukišti. Žodžiu
Technikos pirkimas vien nervai unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Šauniai vakar pasibuvome! bigsmile.gif

QUOTE(babsi @ 2010 08 04, 16:37)
o aš šiandien tupėsiu namuose ir lauksiu prekių...
gavosi visiška nesamonė

Technikos pirkimas vien nervai unsure.gif

Siaubas blink.gif Na ir dirba žmonės...
Atsakyti