Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

QUOTE(Licca @ 2010 07 27, 16:14)
Na, kadangi musiškės metinės jau buvo, tai galiu pasipasakot  smile.gif
Tai va, MV suorganizavo nuostabiausią išvyką į Trasalį  wub.gif Milijonai malonumų, vandens pramogos, romantiška vakarienė, masažai, plaukimas laivu - visa tai man buvo siurprizas  thumbup.gif
Aš ilgai galvojau, ką gi padovanoti  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Pasiglemžiau googlą ir sužinojau, kad 1 metinės yra popierinės, todėl dovana atitinkamai turėtų būti iš popieriaus  g.gif Ką gi...Paėmiau voką, gražų spalvotą lapą ir surašiau ten tokį eilėraštuką, kad pirmos metinės popierinės ir privalo traukti po 1 popieriuką ir atsakyti į klausimus  bigsmile.gif  Klausimai buvo kitame voke, visi buvo apie mane, apie tai, ką mėgstu, ko ne...okiu būdu tikrinau ar pažįsta jau mane  biggrin.gif  Kai atsakė į visus klausimus, gavo dovaną - kygą  biggrin.gif  Štai tiek sugebėjau sugalvoti  smile.gif  Tie klausimai buvo labai vietoj, nes kaip tik sėdėjome kavinėje, laukėme plaukimo ir buvo laisvo laiko, tai labai juokingai viskas atrodė, tikrai smagu  thumbup.gif


Šauniai viskas, o mintis dėl klausimų irgi laaabai smagi - aš panašiai apie MB per mergvakarį atsakinėjau (oi, nežinojau kai ko... doh.gif ) biggrin.gif
Aš šiandien visgi užsakiau ant drobės atspausti vieną vestuvių nuotrauką. Pažiūrėjau kitus ten darytus darbus, kokybė man visai patiko. KAdangi namie teturim vis dar vieną, paveikslą, tai šitas labai į miegamąjį turėtų tikti smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Oho kiek čia naujienų! Didžiausi sveikinimai *didi* ir ievunei clap.gif
Fainos jūsų mintys dėl metinių, reiks ir man kažką pagalvot, tik kelios savaites liko g.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės už sveikinimus wub.gif

Sveikinu Didi su naujiena nestuke.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ievune @ 2010 07 27, 20:15)
Ačiū mergaitės už sveikinimus  wub.gif


Brūkštelk, kaip jums sekasi, kaip dienelės bėga? Kaip jausmas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 27, 20:18)
Brūkštelk, kaip jums sekasi, kaip dienelės bėga? Kaip jausmas? smile.gif


jausmas būti mama - nerealus smile.gif Matyti mažą savo kūdikėlį - na, nemoku apsakyti wub.gif wub.gif wub.gif O jaučiamės gerai, ačiū - viskas praėjo super greitai (6 valandos nuo pačios pradžios namuose iki dukrytės gimimo thumbup.gif), pakliuvo šaunus gydytojas, o apie akušerę iš viso nekalbu - nepaprastai švelni, atsidavusi savo darbui moteris wub.gif mergaitė pakankamai rami (bent kol kas biggrin.gif ), nors koncertą naktį surengia biggrin.gif Vienintelis nemalonus dalykas - "nugraužė" valgydama, na, bet čia praeis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievune @ 2010 07 27, 22:18)
jausmas būti mama - nerealus smile.gif Matyti mažą savo kūdikėlį - na, nemoku apsakyti  wub.gif  wub.gif  wub.gif O jaučiamės gerai, ačiū - viskas praėjo super greitai (6 valandos nuo pačios pradžios namuose iki dukrytės gimimo  thumbup.gif), pakliuvo šaunus gydytojas, o apie akušerę iš viso nekalbu - nepaprastai švelni, atsidavusi savo darbui moteris  wub.gif mergaitė pakankamai rami (bent kol kas  biggrin.gif ), nors koncertą naktį surengia  biggrin.gif Vienintelis nemalonus dalykas - "nugraužė" valgydama, na, bet čia praeis smile.gif


Sunku ir įsivaizduoti tiek pokyčių... rolleyes.gif wub.gif
Ir labai šaunu, kad geri ir mieli medikai papuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ievune @ 2010 07 27, 20:18)
jausmas būti mama - nerealus smile.gif Matyti mažą savo kūdikėlį - na, nemoku apsakyti  wub.gif  wub.gif  wub.gif

sveikute ax.gif oi koks greitas gimdymas thumbup.gif dabar augit ir stiprekit 4u.gif 4u.gif
mes ir daznai pagalvojam apie savo uogyte wub.gif MB sake labai nori pamatyti i ka bus panasus musu stebukliukas wub.gif wub.gif

LICCA cia gera minti pametejai apie knyga.reiks man kazka sugalvoti g.gif
Atsakyti
Šiandien ir Nady tapo mama wub.gif
19:40 gimė DEIMANTE 4330G, 59Cm. 4u.gif

Papildyta:
Ievune, labai faina, kad tokios geros emocijos smile.gif Kaip laukiu gimtadienio.. Vyras jau nuo vakar zyzia "nu gi kada jau?" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2010 07 27, 22:34)
Šiandien ir Nady tapo mama  wub.gif
19:40 gimė DEIMANTE 4330G, 59Cm.  4u.gif


kaip fainai dar viena mamyte wub.gif ir mergyte wub.gif wub.gif dideliausi sveikinimai abiems.augit ir stiprekit
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2010 07 28, 00:34)
Šiandien ir Nady tapo mama  wub.gif
19:40 gimė DEIMANTE 4330G, 59Cm.  4u.gif

Papildyta:
Ievune, labai faina, kad tokios geros emocijos smile.gif Kaip laukiu gimtadienio.. Vyras jau nuo vakar zyzia "nu gi kada jau?" biggrin.gif

Labai labai labai dideli sveikinimai tėveliams ir mažylei Deimantei wub.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Sveikinimai Nadiushos seimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2010 07 28, 00:34)
Šiandien ir Nady tapo mama  wub.gif
19:40 gimė DEIMANTE 4330G, 59Cm.  4u.gif

Papildyta:
Ievune, labai faina, kad tokios geros emocijos smile.gif Kaip laukiu gimtadienio.. Vyras jau nuo vakar zyzia "nu gi kada jau?" biggrin.gif


Nadiuša - sveikinimai didžiausi wub.gif wub.gif wub.gif Stiprėkit ir aukit wub.gif Siselė mergytė bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif

Tindi, Tau gero laukimo paskutinėmis dienelėmis bigsmile.gif

Atsakyti