Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 07, 23:03)
Manau, kad geriau planuoti kokį vakarą vidury savaitės, nes vasaros 5adieniais visada taip bus...  unsure.gif

drinks_cheers.gif
Man ne dėl vasaros, tiesiog taip supuolė ax.gif
Atsakyti
Ok, tuomet nedarom 4u.gif Siūlykite kitą datą ir rezervuokite gerą orą biggrin.gif
Atsakyti
[nagi nagi ,mergaites,pasilabinam blush2.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
kaip sekasi visoms? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2010 06 21, 12:14)
[nagi nagi ,mergaites,pasilabinam blush2.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
kaip sekasi visoms? bigsmile.gif


Labinuos wink.gif
Sekasi puikiai - mėgaujuosi kiekviena diena, kažkaip paskutinės savaitės labai gražios, ramios ir džiugios smile.gif
Buvau prie jūros kelias dienas, tik buvo šalta... Bet su šunim išvaikščiojau miškus ir kopas rolleyes.gif
Praėjusį trečiadienį buvp diplomų įteikimai ir išleistuvės (tik šiek tiek per ramios, mano nuomone - gal kad prieš darbo dieną buvo).
Vyrą išleidau šiandien į konferenciją Taline, grįš tik 5adienį... Tai tvarkausi ta proga, visokius nebaigtus dalykėlius darau. Be to, reikia išsirinkti naują skalbimo mašiną (senąją atidavėm nuomojamam butui) ir laikrodį (čia man magistro proga - bet vis neišsirenku... doh.gif ).
Tai va, tokios mano dienelės kol kas smile.gif
Kaip kitos gyvenat?
Atsakyti
Kiciau, su gimtadieniu tave

Skanaus tau torto
user posted image


ir jūros šampano
user posted image

Ir labai labai daug svajonių išsipildymo 4u.gif
Atsakyti
NADY,kiap tavo sveikatyte? bigsmile.gif kiek jums jau nedaug liko iki didzioji pasamatymo blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2010 07 01, 21:40)
NADY,kiap tavo sveikatyte? bigsmile.gif kiek jums jau nedaug liko iki didzioji pasamatymo blush2.gif  wub.gif

Sveikata nebloga, tik esu jau geras banginukas, tai gal sunkoka. Nenorėčiau būt stora, nes storiems žmonėms daug nepatogumų visokių unsure.gif
Šiaip neblogai biggrin.gif iki pasimatymo nedaug, bet gali būti, kad lėlytė dar kokią savaitę užsilaikys.

Kaip tau sekas? Kad aį LT?
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 07 01, 20:05)
Kaip tau sekas? Kad aį LT?

gyvenu su viena mintim -ATOSTOGOS!!!! blush2.gif nors jos dar toli,bet as mintimis jau vaikstau Vilniaus gatvemis wub.gif tikiuosi,o ras bus pasakiskas,nes dabar mudu su MB balti kaip suriai lotuliukas.gif o skrendam 0807.tai jauciu tu savo lelyte tuo metu jau supuosi wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pala, rugjūčio 7 ar liepos 8? biggrin.gif
Jaučiu rugpjūčio mėn.? bigsmile.gif
Dėl baltumo, tai ir aš sūrio spalvos lotuliukas.gif bet nieko-pakentėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 07 01, 20:30)
Pala, rugjūčio 7 ar liepos 8? biggrin.gif
Jaučiu rugpjūčio mėn.?  bigsmile.gif
Dėl baltumo, tai ir aš sūrio spalvos  lotuliukas.gif bet nieko-pakentėsiu  biggrin.gif

rugpjucio 7.tai tau nebedaug liko.manau,spesi kelias dienas dar pasideginti sia vasara bigsmile.gif javascript:emoticon(':D')
Atsakyti
Na gal ir spėsiu-tik, kad saulė sunkiai "ima" doh.gif labai greit įdegis "nusiplauna" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 07 01, 21:22)
Kiciau, su gimtadieniu tave

Skanaus tau torto
ir jūros šampano

Ir labai labai daug svajonių išsipildymo  4u.gif

Ačiū 4u.gif

Kaip jūs jau greit bigsmile.gif taip laikas bėga smile.gif
Atsakyti