Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

QUOTE(citrina @ 2010 06 03, 08:31)
Tiesa, turiu ir aš naujienų, kai kam jau buvau sakius, bet berods išvažiuoju gyventi į Suomiją  biggrin.gif nuo liepos mėn vyras, o aš arba kartu, arba po mėnesio  smile.gif  Vat  mirksiukas.gif

bigsmile.gif kazka lyg ir buvai minejusi.nieko,manau,pasikeitimai i gera mirksiukas.gif
Atsakyti
Ej, tai reik meeta organizuotis kol citrusas musu neisvare verysad.gif Kada ka planuojam? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2010 06 04, 11:03)
Ej, tai reik meeta organizuotis kol citrusas musu neisvare  verysad.gif  Kada ka planuojam?  ax.gif


Sekmadienį ? smile.gif šeštadienį aš ne Vilniuje
sveikos
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2010 06 04, 10:24)
Sekmadienį ? smile.gif  šeštadienį aš ne Vilniuje
sveikos


Jo jo, reikia.. noriu dar visas pamatyti smile.gif Kitą savaitę neaaaaa, nes musinsiuos, o paskui jau tinka visos dienos berods 4u.gif O šiaip ar taip, planuoju grįžinėti biggrin.gif
Atsakyti
Siūlau meeto dieną:
birželio 11d. (penktadienį) 19.00 Žirmūnų pliaže - super žmonų/mamyčių piknikas bigsmile.gif Siūlau atsinešti braškių, sumuštinių, nealkoholinio vyno thumbup.gif
Kam tinka?
Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2010 06 07, 19:31)
Siūlau meeto dieną:
birželio 11d. (penktadienį) 19.00 Žirmūnų pliaže - super žmonų/mamyčių piknikas  bigsmile.gif Siūlau atsinešti braškių, sumuštinių, nealkoholinio vyno  thumbup.gif
Kam tinka?


Kaip jau kalbėjom su Licca, aš už smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2010 06 07, 19:31)
Siūlau meeto dieną:
birželio 11d. (penktadienį) 19.00 Žirmūnų pliaže - super žmonų/mamyčių piknikas  bigsmile.gif Siūlau atsinešti braškių, sumuštinių, nealkoholinio vyno  thumbup.gif
Kam tinka?

Man įmonės jubiliejus, tai negalėsiu verysad.gif Kažkaip pastaruoju metu lyg specialiai meet'us darot kai aš negaliu doh.gif Bet matysiu jus pro langus biggrin.gif
Atsakyti
deja,as ir vel nebusiu verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2010 06 07, 22:09)
deja,as ir vel nebusiu verysad.gif  verysad.gif


Taigi jau buvo kalbėta, kad reiks vieną papildomą meet'ą daryti, kai būsi LT wink.gif Taip kad rezervuok kokį laisvą vakarą rolleyes.gif
Atsakyti
Ir aš penktadienį negaliu unsure.gif
Atsakyti
tai gal darom kai daugiau galės? nes aš ir gi negaliu
Atsakyti
Manau, kad geriau planuoti kokį vakarą vidury savaitės, nes vasaros 5adieniais visada taip bus... unsure.gif
Atsakyti