Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

QUOTE(tindiriushka @ 2010 06 01, 10:09)
puikiai, kaip begemotas  lotuliukas.gif

linkiu pasigauti gandrus wink.gif

o dėl studijų, kurį univerą renkiesi?  g.gif


Dziekoju. Renkuosi VDU blush2.gif



Tekila puiku thumbup.gif
Atsakyti
Tekila, didziausi sveikinimai!!! thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu šviežiai iškeptą beveik profesorę biggrin.gif
Tekila, čia Tau sveikinimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ana-banana @ 2010 06 02, 11:30)
Sveikinu šviežiai iškeptą beveik profesorę biggrin.gif
Tekila, čia Tau sveikinimai smile.gif


Aciu uz sveikinimus visoms! wink.gif
Atsakyti
Sveikos, žiūriu, kad nors kiek temutė juda thumbup.gif

QUOTE(callmyname @ 2010 06 01, 12:31)
Del meeto: kokiai dienai planuojate?  ax.gif Darbo, arba savaitgali?


Manau, kad bus darbo diena, nes savaitgaliais visi išsivažineję g.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 01, 20:47)
O aš jau su magistro laipsniu...  ax.gif  smartass.gif Šiandien apsigyniau, diplomas 16 d., bet ten jau tik formalumas...  biggrin.gif


Dar kartelį sveikinu, šaunuolė. Turbūt labai malonu jausmą db išgyveni, kai pagaliau baigėsi tie mokslai biggrin.gif O po kurio laiko jausi trūkumą lotuliukas.gif Bent jau man taip buvo blush2.gif


Panos, gal kas žinote kokią jaukią patalpėlę nuomai? unsure.gif Norėčiau išsinuomoti gimcės šventimui, apie 20 žmonių būtų g.gif HELP 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Tekila - sveikinu 4u.gif O tai kaip įvertino, jei nepaslaptis? smile.gif

Aš už meet'ą, tik ne kitą savaitę, nes pagaliau atėjo mano ilgai laukta kelionė thumbup.gif user posted image

Tiesa, turiu ir aš naujienų, kai kam jau buvau sakius, bet berods išvažiuoju gyventi į Suomiją biggrin.gif nuo liepos mėn vyras, o aš arba kartu, arba po mėnesio smile.gif Vat mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(citrina @ 2010 06 03, 10:31)
Tiesa, turiu ir aš naujienų, kai kam jau buvau sakius, bet berods išvažiuoju gyventi į Suomiją  biggrin.gif nuo liepos mėn vyras, o aš arba kartu, arba po mėnesio  smile.gif  Vat  mirksiukas.gif


Oba.. Pamenu, pasakojai smile.gif Na, tai įdomūs pokyčiai. Kokiam laikui čia nusimato, ar neribotai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(citrina @ 2010 06 03, 10:31)
Sveikos,

Tekila - sveikinu  4u.gif O tai kaip įvertino, jei nepaslaptis?  smile.gif

Aš už meet'ą, tik ne kitą savaitę, nes pagaliau atėjo mano ilgai laukta kelionė  thumbup.gif user posted image

Tiesa, turiu ir aš naujienų, kai kam jau buvau sakius, bet berods išvažiuoju gyventi į Suomiją  biggrin.gif nuo liepos mėn vyras, o aš arba kartu, arba po mėnesio  smile.gif  Vat  mirksiukas.gif

nesako tekila kiek gavo, matyt 10 ir nesigiria hihihi.gif

suomijoj tau labai tiks friends.gif
Atsakyti
QUOTE(citrina @ 2010 06 03, 10:31)
Sveikos,

Tekila - sveikinu  4u.gif O tai kaip įvertino, jei nepaslaptis?  smile.gif

Aš už meet'ą, tik ne kitą savaitę, nes pagaliau atėjo mano ilgai laukta kelionė  thumbup.gif user posted image

Tiesa, turiu ir aš naujienų, kai kam jau buvau sakius, bet berods išvažiuoju gyventi į Suomiją  biggrin.gif nuo liepos mėn vyras, o aš arba kartu, arba po mėnesio  smile.gif  Vat  mirksiukas.gif



o į Suomiją ! viena pažįstama nuo liepos irgi išvažiuoja smile.gif tai jau kai lankysim ją, galėsim ir citrininus aplankyti smile.gif Į helsinkį ar kur nors kitur?
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 03, 09:44)
Oba.. Pamenu, pasakojai smile.gif Na, tai įdomūs pokyčiai. Kokiam laikui čia nusimato, ar neribotai? smile.gif


Na jei viskas ok, tai neribotam laikui ax.gif
Papildyta:
QUOTE(tindiriushka @ 2010 06 03, 13:03)

suomijoj tau labai tiks friends.gif


Tikiuosi ok.gif
Papildyta:
QUOTE(ana-banana @ 2010 06 03, 13:13)
o į Suomiją ! viena pažįstama nuo liepos irgi išvažiuoja smile.gif tai jau kai lankysim ją, galėsim ir citrininus aplankyti smile.gif Į helsinkį ar kur nors kitur?


Aha, į Helsinkį planuojam ax.gif Na žiūrėsime dar, aš tai visu 100% procentu negaliu pasakyti dar kad tiksliai važiuosime lotuliukas.gif Bet čia mano bėda, turbūt tik išvažiavus patikėsiu biggrin.gif
Tai kitas meetas Suomijoje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2010 06 03, 14:03)
nesako tekila kiek gavo, matyt 10 ir nesigiria hihihi.gif


Ale koks smalsumas neišpasakytas... doh.gif lotuliukas.gif 8 gavau ir labai tuo patenkinta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 03, 15:12)
Ale koks smalsumas neišpasakytas...  doh.gif  lotuliukas.gif 8 gavau ir labai tuo patenkinta wink.gif

na jei visus metus mums apie magistrą pagrinde tik ir rašei, tai kaip mums nesidomėti? biggrin.gif
Atsakyti