Įkraunama...
Įkraunama...

2009 m. Vilniaus žmonos, mamos ir nėštukės

user posted image

user posted image
Tema uždara, patekimas tik su asmeniniais pūkio pakvietimais flirt.gif
Atsakyti
Ai, koks paveiksliukas fainas!!! thumbup.gif Labai-labai atitinka lotuliukas.gif Cia tocna as, tik juosmuo ne mano lotuliukas.gif

Aciu, Tindi, uz temute! 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Pasirodau blush2.gif

Tindi, callmyname, simpatulkos labai labai! thumbup.gif

Kaip kitos gyvenat? smile.gif Kaip Nady laikos? bigsmile.gif
Atsakyti
Baikim seną temą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(callmyname @ 2010 04 19, 10:35)
Ai, koks paveiksliukas fainas!!!  thumbup.gif Labai-labai atitinka  lotuliukas.gif Cia tocna as, tik juosmuo ne mano  lotuliukas.gif

Aciu, Tindi, uz temute!  4u.gif

bitė darbininkė? smile.gif

QUOTE(mazojiR @ 2010 04 19, 11:49)
Nors nesilaukiu ir net nedirbu siuo klausimu blush2.gif  (neprisiruosiu)
bet vardelius turiu susigalvojus - Vilija ir Robertas

Vilija man gražus wub.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 04 19, 12:06)
Kaip sakant, iš anksto pasiruošėt, kad paskui nereiktų galvos sukti  biggrin.gif

Prisiminiau čia vieną MB frazę, pasakytą praėjusią savaitę: "Tu turbūt nieko prieš būtum, kad mums koks netyčiukas išeitų. Tau ramu būtų, nereiktų galvos sukti, ką po magistro veikti, nesiparintum"  biggrin.gif

o jam atrodo, kad vaikai daromi, kai neturi ką veikt? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Kiek žinau, Nady nuo šiandien atostogauja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2010 04 19, 12:40)
o jam atrodo, kad vaikai daromi, kai neturi ką veikt?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Ne, ne taip. Jam atrodo, kad tai išgelbėtų mane nuo svarstymų, ką toliau veikti baigus, kokio darbo ieškoti ir pan. biggrin.gif Na, čia šiaip juoko forma pasakyta buvo, bet dalis tiesos yra...
Papildyta:
QUOTE(tindiriushka @ 2010 04 19, 12:40)
Kiek žinau, Nady nuo šiandien atostogauja  thumbup.gif


Tindi, o tu jau atostogauji, ar dar ne...? Susipainiojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 04 19, 12:57)
Ne, ne taip. Jam atrodo, kad tai išgelbėtų mane nuo svarstymų, ką toliau veikti baigus, kokio darbo ieškoti ir pan.  biggrin.gif Na, čia šiaip juoko forma pasakyta buvo, bet dalis tiesos yra...
Papildyta:
Tindi, o tu jau atostogauji, ar dar ne...? Susipainiojau smile.gif

ne, aš kitą sav atostogauju, paskui dvi dirbu, tada vėl atostogų sav., paskui dvidirbu ir po to - atia biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(tindiriushka @ 2010 04 19, 10:17)
ačiū ačiū 4u.gif
pasikeitė ne patys santykiai, o veiksmai biggrin.gif pvz batus nuauna  lotuliukas.gif daro ko paprašau iš  karto  thumbup.gif

viskas tik į gerą, niekada dar nemačiau tokio laimingo diedo. Kasdien man sako kaip myli mūsų šeimą, mane ir Luką  wub.gif

Kaip faina wub.gif toks švelnumas smile.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 04 19, 10:37)
Tikiu, kad tokiu periodu labai svarbi vyro kantrybė... Jau man magistrinį rašant vyrui reikia geležinės kantrybės, tai ką kalbėti apie nėštumą...  blush2.gif  biggrin.gif

O šiaip tai pasiguosiu - sėdžiu su pamušta akim... Vakar per skvošą kažkokiu mistiniu būdu MB sugebėjo taip nepriimti mano padavimo, ir dar taip stipriai liuobti, kad pataikyti man, stovinčiai šonę, į paakį...  doh.gif Nu, per du metus tokio bajerio dar nebuvo, bet dabar jau noriu specialių apsauginių akinių...  unsure.gif Tai gerai, kad į paakį, o jei taip 1 cm aukščiau ir tiesiai į akies obuolį...?  blink.gif

blink.gif Oho kaip žiauriai... Linkiu greičiau "pasveikt" 4u.gif

O aš su bjauria sloga ir visa skaudanti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kicius_be_batu @ 2010 04 19, 20:53)
blink.gif Oho kaip žiauriai... Linkiu greičiau "pasveikt"  4u.gif


Kaip bebūtų keista, šiandien jau praktiškai žymės nėra ir tik vos vos skauda thumbup.gif
Ot, ką reikšia guma... Ne veltui kai su bananais talžo, tai mėlynių nelieka lotuliukas.gif
Atsakyti
TINDI,aciu uz temele bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
Atsakyti
Parvarau ir as pas Jus i nauja tema bigsmile.gif
Smagu, kad visom gerai sekasi ir viskas super thumbup.gif

Pas mane be didesniu naujienu, gyvenu gerai, su MV santykiai nuostabus (net bijau sakyti garsiai, kad tik niekas nepasikeistu), net buitiniu pykciuku nebuna blush2.gif

Paskutiniuoju metu gyvenu su ideja, kad reikia kurti savo versla ir labai knieti tai padaryti, ideju pilna galva, bet ar realu visa tai... lotuliukas.gif Viena diena norisi daryti viena, kita - visai ne, tai va tokius retorinius klausimus turiu biggrin.gif
Atsakyti