Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip reaguojate į vulkanines dulkes?

QUOTE(pievu-gele @ 2010 04 18, 13:51)
Mes taip pat pasisaugojom, ir dar luktelsim su lauku. Lietuvos SAM teigia, kad zmonems nekenkia ir cia pat aiskina, kad neturi prietaisu, su kuo istirti kenksminguma zmonems. Tai kam rizikuoti? keistas teiginys, kad sveikiems nekenkai, o sergantieji kvepavimo taku letinemis ligomis pajus pablogejima. Tai faktas, kad kazkoks poveikis yra. As ir gripo bijojau ir niekur nekisom nosies.



ir mes taip pat drinks_cheers.gif
Atsakyti
as vaikucius stengiuos saugot, laukan siom dienom stengiames maziau eit
Atsakyti
kiek skaiciau, jau jos issisklaide, tad ryt drasiai i trasa smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi saugojamės, bet manau tas debesis amžinai neslinks biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 04 17, 18:12-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 04 17, 18:12)
nes pas mus oras ir be vulkaninių pelenų nėra idealus, nei astmatikam nei sergantiem kitom kvėpavimo takų ligom, nei kam kitam nėra itin sveika kai nešiojamos dulkės. Ar manot, kad vietinės vėjo nešiojamos dulkės sveikos?. Kol neišgirdo sąvokos "vulkaniniai pelenai" niekas dėl to nesuko galvos. O dabar gi egzotiškai skamba, tai "reikia" bijot.  O šiaip palei gatves be vulkaninių pelenų nebijot eit? Manot ten oras tyras ir idealus sveikatai?  cool.gif

eidami palei gatvę sieros dvideginiu nekvėpuojam
Atsakyti
Aišku negerai tie vulkaniniai pelenai ir juos uostyti. Bet kur dingti, kur nuo jų sleptis? Manau, kad jų yra ne tik lauke, bet ir namuose ax.gif Visvien jomis kvėpuojame. O dėl ėjimo, tai einame kaip ėję į lauką.
Atsakyti
mano mama darzelyje aukletoja dirba, tai siandien gavo rasta ir sesele dave pasirasyti , kad su vaikais i lauka neitu. tai man is kart paskambino, kad as su savo grazuole neiciau. taigi geriau gal neiti sias kelias dienas bent jau blush2.gif. tik aisku, cia jau kiekvienai mamytei apsispresti ka daryti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daluzeviciute: 20 balandžio 2010 - 13:26
QUOTE(megasun @ 2010 04 20, 10:29)
Aišku negerai tie vulkaniniai pelenai ir juos uostyti. Bet kur dingti, kur nuo jų sleptis? Manau, kad jų yra ne tik lauke, bet ir namuose ax.gif  Visvien jomis kvėpuojame. O dėl ėjimo, tai einame kaip ėję į lauką.

man ir įdomu,a jūs orlaidžių neatsidariusios?pas many ir balkonas karts nuo karto atidarytas-koks skirtumas ar namie ar lauke tada gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzeviciute @ 2010 04 20, 14:25)
mano mama darzelyje aukletoja dirba, tai siandien gavo rasta ir sesele dave pasirasyti , kad su vaikais i lauka neitu. tai man is kart paskambino, kad as su savo grazuole neiciau. taigi geriau gal neiti sias kelias dienas bent jau blush2.gif. tik aisku, cia jau kiekvienai mamytei apsispresti ka daryti

gal viskas labiau apsidraudimui, juk niekas neirode dar kad si atstuma tos dulkes tikrai iki musu dakeliauja g.gif .
Atsakyti
doh.gif kad greiciau viskas pasibaiktu,taip norisi lauke pabuti
Atsakyti
tokiu oru tikrai galima. vakar su vyrioku ejom. tik siandien nelabai galejom, nes skiepa gavom. geriau neiti kai dregnas oras nes tos daleles reaguoja su lietum smile.gif
Atsakyti
Permeciau tema, negaliu atsistebet mamu rupestingumu. Ka darysit, kai jusu vaikas atsises i bala ir prisivalgys purvo? Vulkanines dulkes, vulkaniniai pelenai.... Saugokites.
Ar jus tikrai suvokiat ta "gresme"?
Tas pats, kas jus uzdarytumet vaika 3 dienoms namie, nes dulketu kaimo keliu pravaziavo sunkvezimis ir sukele baisu sunkiuju daleliu debesi.
Atsakyti