Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis, 22 TEMA

saulėta juodajam principui naudota tortinė kokio skersmens? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 05 12, 09:49)
Galit pabandyti jau mano mineta Mangu - persiku torta - labai gaivus ir skanus!

http://aj-receptai.b...iku-tortas.html

Arba stai sitas su abrikosais - http://aj-receptai.b...label/Abrikosai

Esu darius ji ir apvalioj torto formoj, tik produktu kieki padidinkite. Irgi labai gaivus tortas.


labai labai aciu uz nuorodas bigsmile.gif

aciuks.gif
QUOTE(lotute @ 2010 05 12, 12:31)

200 gr. sviesto, 500 gr. irisų ir kukurūzų, irisus su sviestu išlydyti( visa laika maišyti,kad neprisviltų) ir užpilti ant kukurūzų, išmaišyti viską ir skanaus  mirksiukas.gif

yess.gif
pagaliau ir as pagaminsiu si skanesta lotuliukas.gif

QUOTE(Nova @ 2010 05 13, 21:58)
Turėjau skardinę konservuotų persikų, tad pasidariau stai toki gaivu pyraga smile.gif




bigsmile.gif na va ir sitas kaip skaniai atrodo wub.gif bus sudetinga issirinkti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2010 05 15, 20:10)
saulėta juodajam principui naudota tortinė kokio skersmens? 4u.gif

hihihi.gif principingas tortas ania laugh.gif


Bet jau tas "brownis" tai labai apetitnai atrodo smile.gif toks drėgnassss niam essen.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 05 16, 01:05)
hihihi.gif principingas tortas ania laugh.gif
Bet jau tas "brownis" tai labai apetitnai atrodo smile.gif toks drėgnassss niam essen.gif

nu blembački, princas irnesakyk.gif
Atsakyti
Šokoladiniai keksiukai su graikiniais riešutais. Laaabai skanūs biggrin.gif

user posted image



-----------------------------------------------------------------------------------------

Mano darbai, mano blogas
Atsakyti
QUOTE(dosa @ 2010 05 14, 22:44)
Kepiau Riešutini Brownie su Kreminiu Varškės Sluoksneliu pagal si recepta
Tik ivedziau savo variacijas: tik i apatini brownio sluoksni dejau smulkintus pekano riesutus, aptepiau rududu ir tik tuomet dejau varske (varskes sudejau 600g), i varske nedejau miltu. O virsu dar apibarsciau migdolu drozlemis
Dievisko skanumo pyragas  4u.gif

Oho, koks pagerintas brownie biggrin.gif Saldu saldžiau saldžiausia jau čia turėjo gautis, bet labai labai džiaugiuosi, kad patiko thumbup.gif Beje, aš saldumų mėgėja, tai neatsisakyčiau ir taviškio varianto, reiks kada išmėginti blush2.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 14, 23:11)
sitas Brownie, tai nerealus  bigsmile.gif jau dukart kepiau.

bigsmile.gif Kaip man patinka, kai ir kitiems patinka assa.gif lotuliukas.gif

QUOTE(naaringiux @ 2010 05 15, 22:10)
saulėta juodajam principui naudota tortinė kokio skersmens? 4u.gif

Principui laugh.gif reikalinga 26 cm. skersmens kepimo forma mirksiukas.gif

QUOTE(grange @ 2010 05 16, 02:05)
Bet jau tas "brownis" tai labai apetitnai atrodo smile.gif toks drėgnassss niam essen.gif

flirt.gif Išbandyk ir tu tongue.gif

QUOTE(tesulka @ 2010 05 16, 13:30)
Šokoladiniai keksiukai su graikiniais riešutais. Laaabai skanūs  biggrin.gif 

Oi, ir atrodo laaaabai skaniai, tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėta.: 16 gegužės 2010 - 11:41
QUOTE(Saulėta. @ 2010 05 16, 10:40)
Oho, koks pagerintas brownie biggrin.gif Saldu saldžiau saldžiausia jau čia turėjo gautis, bet labai labai džiaugiuosi, kad patiko thumbup.gif Beje, aš saldumų mėgėja, tai neatsisakyčiau ir taviškio varianto, reiks kada išmėginti blush2.gif

Sauleta, as zinok visur cukrausu kieki laaaabai mazinau, i varske isvis mazai dejau - gavosi pats tas mirksiukas.gif
Atsakyti
Galetu daugiau nuotrauku but ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tesulka @ 2010 05 16, 11:30)
Šokoladiniai keksiukai su graikiniais riešutais. Laaabai skanūs  biggrin.gif 

user posted image
-----------------------------------------------------------------------------------------

Mano darbai, mano blogas



Norejau paklausti , o tai cia tos formeles , tai tos popierines g.gif i jas ta tesla sudedat ? ar dar tuos popieriukus i kokia specialia forma dedat. Jau seniai ju turiu nusipirkusi , bet kazkaip ranka nekyla daryti keksiuku , sakau gi isbegs tesla is tu popiereliu
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2010 05 16, 17:18)
Norejau paklausti , o tai cia tos formeles , tai tos popierines g.gif i jas ta tesla sudedat ? ar dar tuos popieriukus i kokia specialia forma dedat. Jau seniai ju turiu nusipirkusi , bet kazkaip ranka nekyla daryti keksiuku , sakau gi isbegs tesla is tu popiereliu


as tai turiu silikonines formeles, bet kol ju neturejau, naudojau popierines. Neibega, tik reikia kokias 3 sudejus naudot 4u.gif jei viena, tai isiileistu is karto smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ir as apturejau puikia popiete kepdama persikinius keksiukus pagal Neringos-blogas recepta. Dariau pacius maziausius kiek imanoma, paciam maziausiam mano berniukui gimtadienio vaisem. Visiem labai patiko tiek skoniu, tiek isvaizda. Nuo siol jie visad bus kepami vaiku sventem ar seip prie arbatos. Aciu Neringai 4u.gif

p.s. dekoruota su cukriniu glajum, pabarstyta spalvotais pabarstukais mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deborah: 16 gegužės 2010 - 21:44
QUOTE(tesulka @ 2010 05 16, 12:30)
Šokoladiniai keksiukai su graikiniais riešutais. Laaabai skanūs  biggrin.gif 

user posted image
-----------------------------------------------------------------------------------------

Mano darbai, mano blogas


kaip skaniai atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti