Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

QUOTE(lionita @ 2008 11 07, 01:44)
Tikiuosi kad jau uztikrintai esu  nestuke.gif , nors nesitiki tikrai, tiek stengemes ir labai norejom, o kai palikom gandro valiai, kai atejo laikas ir angelelis pasirodys  ax.gif ...

Na kadangi jau 4 testai teigiami dar ryt ryte 5-a pasidarysim, tai jau reiks kraustytis i liepinukiu skyriu  thumbup.gif
user posted image

tu pinigus vaikui taupyk, o ne testams leisk lotuliukas.gif sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KUNKULIS @ 2008 11 08, 16:03)
tu pinigus vaikui taupyk, o ne testams leisk lotuliukas.gif sveikinu thumbup.gif



KAip šaunu, sveikinimai thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos. As irgi esu is tu nekantriuju, kurios nori zinoti kuo greiciau ar pavyko. Stengemes si menesi, mmm turetu prasideti siandien. Vakar testas buvo neigiamas. Atrodo, kad jau kuris laikas jauciu sleikstuli, lyg ir pavargstu dazniau, pilva maudena jau kuris laikas, bet krutine visai nejautri. Jauciu, kad reikia taikytis su ta mintimi, jog vel sulauksiu nelaukiamu mmm sad.gif kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Ramshke @ 2008 11 15, 11:07)
Sveikos. As irgi esu is tu nekantriuju, kurios nori zinoti kuo greiciau ar pavyko. Stengemes si menesi, mmm turetu prasideti siandien. Vakar testas buvo neigiamas. Atrodo, kad jau kuris laikas jauciu sleikstuli, lyg ir pavargstu dazniau, pilva maudena jau kuris laikas, bet krutine visai nejautri. Jauciu, kad reikia taikytis su ta mintimi, jog vel sulauksiu nelaukiamu mmm sad.gif kaip manot?

manau,kad kantriai lauk rytojaus,jei ir ryt nesulauksi mm,tada darykis testuka:) mes irgi planuojam ,jau ketvirtas menuo ir kas menesi taip kaip tu jauciuosi ta diena,kai mm turi ateiti ,vis vildamasi,kad jos nepasirodys,bet... verysad.gif si menesi nusprendziau nebeleisti pinigeliu testam,kol neprades bent diena veluoti,nes man mm kaip laikrodukas visada prasideda ax.gif galu gale linkiu tau ir sau ir kitoms belaukiancioms,kada gi gandrai aplankys kantrybes ir maziau galvojimo ar jau,ar dar ne. Juk jeigu jau atskris tas lauktasis gandras, tai diena ten ar ten,ane? svarbu kad tik butu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
nu va ...nesisaugojom nesisaugojom, velavo MMM... ir atvaziavo sy ryt doh.gif smile.gif nors ir neplanavom specialiai, bet tikejausi, o "vdrug " ax.gif 4u.gif
Atsakyti
na va mergytes, o man mm nebeatvaziavo si menesi (ir tikiuosi jau ilgai nebepasirodys), kuo as labai labai dziaugiuosi. Testa dariausi kita ryta po turejusiu ateiti mmm ir jis jau buvo teigiamas. Siandien dienos metu is smalsumo pasidariau dar karteli- ir vel 2 juosteles ax.gif

Mano patarimas nesulaukiancioms teigiamo atsakymo-pamirskit viska. Turekit viena vieninteli testuka spinteleje, kuri darykites tik po termino. O per visa menesi mylekit savo MB ir mylekites tada kada norisi, o ne pagal grafika. Daug. Ir tada tas dziaugsmas viena ryta pamacius teigiama rezultatus simta kartu ispudingesnis rolleyes.gif
Atsakyti
O kaip manot, net neverta darytis NT po 8 -10 d. po sex? unsure.gif
Atsakyti
Mistika 10 dpo gali bandyti 4u.gif sekmes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(benigna @ 2008 11 17, 17:30)
na va mergytes,

Nuosirdziausi sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Augink ir saugok savo nestuke.gif
Atsakyti
o jūs skaičiuojat po ovuliacijos dienas?
Atsakyti
Na štai, praėjo dar mėnesis. Maniau, kad NT darysiu, kai vėluos mmm, bet neiškenčiau. Smalsumas daro savo. Iki mmm dar savaitė, testas rodo I. Ar dar yra šansų pamatyti II ?
Visoms naujoms nėštukėms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devde: 24 lapkričio 2008 - 15:07
QUOTE(devde @ 2008 11 24, 15:05)
Na štai, praėjo dar mėnesis. Maniau, kad NT darysiu, kai vėluos mmm, bet neiškenčiau. Smalsumas daro savo. Iki mmm dar savaitė, testas rodo I. Ar dar yra šansų pamatyti II ?
Visoms naujoms nėštukėms  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Ojjj dar tikrai sansu yra... Dar visa savaite iki mmm o jau testuka darais? O kada O buvo? Man va pvz iki mm liko 4d bet zinau kad po O praejo tik 7d - tai visi NT rodys tik I mirksiukas.gif Taip kad svarbiausia neskubeti...
Atsakyti