Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(vikta @ 2010 04 13, 09:41)
pas mane 88 ir 75. tai ėmiau net 34AA ir buvo gera. tikrai užteks A

Aciukas, ieskosiu A tuomet, matavau seses 34B, tai atrodo tinka, bet nera to "vau" efekto, matyt A labiau sustumtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2010 04 13, 01:51)


user posted image (tokia tamsiai raudona)

sioje antroje ypac, labai graziai krutine nusiuta ir labai graziai iliemenuota, tikrai dailiai krinta..



koki dydi emet sios ir su kokiais ismatavimais? gal idesit realias foto?
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 04 13, 10:06)
o kokio dydžio pas jus krutinė? galvoju ar mažapapei labai baisiai atrodytų  g.gif
o tai ji man labai patinka


Tai ja galima su liemenuku nesioti ax.gif As su tokio modelio bliuzele nesiojau su VS skurinuke, tik nuimdavau jos sleikutes smile.gif Maikute liemenuka prilaikydavo labai gerai, nes apacioje yra bra juosta, o liemenukas krutine prilaikydavo, padidindavo, ir atrode super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 12, 18:06)
Jūs rusaičių forume pažiūrėkit - ten tikrai žalioji suknytė buvo įdėta, o ir maudomas žalias tikrai buvo, kitų nepamenu smile.gif

4u.gif

QUOTE(linamog @ 2010 04 12, 18:13)
Puikiausioji.

taip, ji wub.gif

QUOTE(Sky_diver @ 2010 04 12, 19:13)

4u.gif


Bonifacija, labai lauksim realiu foto wub.gif ypac bliuskyte domina biggrin.gif
Atsakyti
žiūrėkit, radau, kaip realiai atrodo bigsmile.gif
user posted image
user posted image

ką manot? gal imti g.gif tik kaklo iškirpimas realiai yra kažkoks, bet čia tikrai tas pats modelis, manau g.gif


dar šitą užmačiau už gerą kainą,
user posted image

tik įdomu, ar krūtys nepersišvies g.gif atsimenu, shopingas tokią gyrė bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucrezia: 13 balandžio 2010 - 10:08
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 13, 10:06)
žiūrėkit, radau, kaip realiai atrodo  bigsmile.gif
user posted image
user posted image

ką manot? gal imti  g.gif tik kaklo iškirpimas realiai yra kažkoks, bet čia tikrai tas pats modelis, manau  g.gif

šiaip tai visai pusė bėdos. laisvalaikiui ant typų gal ir nieko
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 13, 12:06)
ką manot? gal imti  g.gif tik kaklo iškirpimas realiai yra kažkoks, bet čia tikrai tas pats modelis, manau  g.gif

dar šitą užmačiau už gerą kainą,
tik įdomu, ar krūtys nepersišvies  g.gif atsimenu, shopingas tokią gyrė  bigsmile.gif

atrodo maisas, nelabai man, o suknele ta pilka tai grazi, panasia lietuvoj matavaus jau ttaip graziai atrode, bet tokia trumpa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 13, 10:06)
user posted image

tik įdomu, ar krūtys nepersišvies  g.gif atsimenu, shopingas tokią gyrė  bigsmile.gif

man tai tokios nepatinka, kad ir kokios geros figurytės būtum, ties pažąstimis vis vien įsirėžia ir odos raukšlės (blogiausiai jei ir lašiakai) krenta per šonus. o ir papulius viršuje užspaudžia.
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 04 13, 10:41)
pas mane 88 ir 75. tai ėmiau net 34AA ir buvo gera. tikrai užteks A


tai man drasiai AA reiktu imti, nes krutine dar mazesne ax.gif tik man labai nepatinka, kad apimties 30 nera, nes 34 man didele blink.gif turiu segtis ant maziausio, bet liemenele vis vien kazkiek prasitampo, tad apimtis didele buna.
Atsakyti
nzn ar jau buvo sneketa apie si paltuka
user posted image
bet jis tikrai nevertas demesio yra. Drauge ji pirko, tai S dydi jai nesiojanciai buvo per didelis, nese pas siuveja tvarkyt, tai ji pasake, kad paltukas pasiutas labai nekokybiskai, pats toks plonas, medziaga nelabai maloni, na siaip nepatiko visai ir tokios kainos tikrai nevertas blink.gif Siaip atrodo toks pats kaip foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atira01: 13 balandžio 2010 - 10:16
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 13, 11:06)
žiūrėkit, radau, kaip realiai atrodo  bigsmile.gif
ką manot? gal imti  g.gif tik kaklo iškirpimas realiai yra kažkoks, bet čia tikrai tas pats modelis, manau  g.gif
dar šitą užmačiau už gerą kainą,
tik įdomu, ar krūtys nepersišvies  g.gif atsimenu, shopingas tokią gyrė  bigsmile.gif


pirmoji man kaip maisas ir visai negrazi schmoll.gif
o antroji, tai jeigu krutine tinkama nesiot, kodel gi ne. man asmeniskai tokios sukneles netinka, nes labai negraziai rauksles susidaro tarp pazastu ax.gif tiksiuosi supratot, ka norejau pasakyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 13, 11:12)
o suknele ta pilka tai grazi, panasia lietuvoj matavaus jau ttaip graziai atrode, bet tokia trumpa doh.gif


ji ilgesnė 1 inchu už tą, kur tu rudą ir juodą trumpinaisi ir siaurinaisi biggrin.gif
tik man įdomu dėl viršaus, nes be liemenėlės nenešiočiau, turbūt unsure.gif
Atsakyti