Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(dianita @ 2010 04 12, 23:51)

user posted image

user posted image (tokia tamsiai raudona)



o situ sukneliu koki dydi geriau imti, jei virsus mano S, o apacia XS. nera jos padidintos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 12, 23:57)
kad kazkaip nieko baisaus jos apsirengime nemaciau, suknele trikotazine, tai kodel su ja negalima ir iseiti i miesta,kluba, tuo labiau, kad ji jauna ir man visai graziai atrodo blink.gif


nieko baisaus, bet į klubą aš taip apsirengusi niekada gyvenime neičiau ax.gif klubiniai rūbai yra klubiniai, pliažiniai - nešiojami pajūry ir .t.t mirksiukas.gif

QUOTE(dianita @ 2010 04 13, 00:51)


Sios suknutes labai graziai atrodo, medziaga lengva, gerai krenta, pasiuvimas grazus:

user posted image (tokios pat spalvos turiu)

ir

user posted image (tokia tamsiai raudona)

sioje antroje ypac, labai graziai krutine nusiuta ir labai graziai iliemenuota, tikrai dailiai krinta..




pirmosios laukiu atvykstant, labai smalsu, kaip su mano ūgiu ji atrodys bigsmile.gif o antrosios vis dar tik noriu biggrin.gif dianita, kokio ji tau ilgio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 13, 09:33)
nieko baisaus, bet į klubą aš taip apsirengusi niekada gyvenime neičiau  ax.gif  klubiniai rūbai yra klubiniai, pliažiniai - nešiojami pajūry ir .t.t  mirksiukas.gif
pirmosios laukiu atvykstant, labai smalsu, kaip su mano ūgiu ji atrodys  bigsmile.gif o antrosios vis dar tik noriu  biggrin.gif  dianita, kokio ji tau ilgio?  g.gif



IR kokia medziagyte? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2010 04 12, 23:23)
maike. sita patiko. emiau bright royal spalvos, tai ir atrodo kaip foto. tik galetu buti S, nes i XS sunkiai isipaisiau  doh.gif

user posted image

o kokio dydžio pas jus krutinė? galvoju ar mažapapei labai baisiai atrodytų g.gif
o tai ji man labai patinka
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2010 04 13, 00:23)
maike. sita patiko. emiau bright royal spalvos, tai ir atrodo kaip foto. tik galetu buti S, nes i XS sunkiai isipaisiau  doh.gif
user posted image


Tai ji pamazinta? Koki dydi nesiojate?
Nes as nesioju S, ir tokias dvi S uzsisakiau, bet jei pamazintos, man rodos, dar speciau pakeisti uzsakyma ax.gif
Ir joje yra bra topas, taip? Ar labai ta juosta po krutine aptempia? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiukas_rasiukas: 13 balandžio 2010 - 09:08
QUOTE(rasiukas_rasiukas @ 2010 04 13, 10:07)
Tai ji pamazinta? Koki dydi nesiojate?
Nes as nesioju S, ir tokias dvi S uzsisakiau, bet jei pamazintos, man rodos, dar speciau pakeisti uzsakyma  ax.gif
Ir joje yra bra topas, taip? Ar labai ta juosta po krutine aptempia?  4u.gif

atitinka jos, bent jau kiek matavau.
Man su 75C/D S dydis per daug aptemptas, meliau rinkciausi M (bet pardaveja neturejo)
Atsakyti
QUOTE(rasiukas_rasiukas @ 2010 04 13, 09:07)
Tai ji pamazinta? Koki dydi nesiojate?
Nes as nesioju S, ir tokias dvi S uzsisakiau, bet jei pamazintos, man rodos, dar speciau pakeisti uzsakyma  ax.gif
Ir joje yra bra topas, taip? Ar labai ta juosta po krutine aptempia?  4u.gif


liemeneles perku 34B, Megztukai ir maudymkes S, tai sita butu geriau S, bet i XS isipaisiau, nors ir sunkiai. geriau imkit S, kaip ir nesiojate.

bra topas yra, juosta po krutine nelabai aptempia. rytoj gal nufotkinsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(j.vika @ 2010 04 13, 09:48)
IR kokia medziagyte? g.gif


KIENO? unsure.gif jei pirmosios suknutės, taigi rašau, kad dar tik laukiu jos tongue.gif o antroji iš vis tik norimų sąraše cool.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 04 13, 02:48)
Pirmoji yra Miracolous serijos (ta didinanti 2 dydziais), antroji is Miracle serijos. Abi didina, bet pirmoji zymiai daugiau. Pati tokia ne viena kaip antra turiu - mano mylimiausios jos, bet pas mane C dydis, tai su pirma man negrazu jau.... O A krutinei (jei norit padidinimo), tai siulau pirmaja.


dekui wink.gif kadangi pas mane varganas A, tai matyt reikia didinancios 2 dydziais biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit, kokio dydzio Miraculous imt, per krutine 87 cm, po 76 cm 4u.gif Niekaip nenusprendziu, ar 34 A ar B imt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2010 04 13, 09:34)
Merginos, patarkit, kokio dydzio Miraculous imt, per krutine 87 cm, po 76 cm  4u.gif Niekaip nenusprendziu, ar 34 A ar B imt  smile.gif

pas mane 88 ir 75. tai ėmiau net 34AA ir buvo gera. tikrai užteks A
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2010 04 13, 10:13)
liemeneles perku 34B, Megztukai ir maudymkes S, tai sita butu geriau S, bet i XS isipaisiau, nors ir sunkiai. geriau imkit S, kaip ir nesiojate.

bra topas yra, juosta po krutine nelabai aptempia. rytoj gal nufotkinsiu  blush2.gif


Aciu 4u.gif Tuomet paliksiu uzskayma S 4u.gif As labai panasia maikute kaip si is VS pernai nusipirkau, tai labai patenkinta buvau, labai fainas modeliukas, tik kad spalva nepatiko tos, kur turejau, bet tokia patogi ir grazi man buvo, kad vistiek nesiojau biggrin.gif
Atsakyti