Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(dianita @ 2010 04 12, 23:04)
mdaaa... jau ir taip mano draugai italai manes klause, kaip kalbinti lietuves, kurios vasara mieste (ne pajurio kurorte) panasiai rengiasi... sako, ar tiesiog klausti "kiek" ar kaip..  blink.gif


joo, kūribingumas žmonių liejasi per kraštus brunette.gif o kai kurios lietuvės irgi neatsilieka, kadangi tokios karštos, tai ir mieste vėsinasi lengvais rūbais prisidengdamos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 12, 23:09)
joo, kūribingumas žmonių liejasi per kraštus brunette.gif o kai kurios lietuvės irgi neatsilieka, kadangi tokios karštos, tai ir mieste vėsinasi lengvais rūbais prisidengdamos  biggrin.gif


ne "kai kurios" o dauguma doh.gif as jau pavargau visiems atvykstantiems is uzsienio draugams (pas mane pagrinde uzsienieciai nes uzsienyje ilgai gyvenau), kad pas mus ne "k..." salis, nors merginos ir labai aktyvios (matyt vyruku normaliu trukumas) ir barakudu sociai (uztenka i geresni bara nueiti nakti ir akivaizdu)... kol kas aciu dievui, latvija pirma vieta cia uzima, mes tik antra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 12, 22:44)
įdėkit nuorodą  bigsmile.gif ir lauksim komentarų  4u.gif
Papildyta:
neprisimenu, ar tokį kuri nors komentavot  g.gif



radau foto
user posted image

tik kas čia su juo blogai jai? kad atseit platus ir įstrižai sukirptas? unsure.gif
"3. Cotton modal off-the-shoulder tee #249-073 XS
не понимаю что с ней делать. она мне широковата и мешковата. и этот косой низ - как я его не увидела"

o dar jos ūgis 160 ir taip trumpai atrodo doh.gif tai aš su savo 174 geriau nerizikuosiu turbūt unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(dianita @ 2010 04 12, 23:12)
as jau pavargau visiems atvykstantiems is uzsienio draugams, kad pas mus ne "k..." salis, nors merginos ir labai aktyvios (matyt vyruku normaliu trukumas) ir barakudu sociai (uztenka i geresni bara nueiti nakti ir akivaizdu)...


dėl barakudų ir vyrų stygiaus pritariu thumbup.gif mano irgi didžioji dalis draugų užsieniečiai, nes užsienyje studijavau, bet maniškiai jau išmuštruoti, žino, kas ir kaip cool.gif
beje, kalbant apie barakudas (nu ne į temą čia biški, sorriukas blush2.gif ) - šekit foto, kaip kai kurios italės sugeba apsirengt eidamos į diskoteką tongue.gif

user posted image
taip kad ne tik pas mus blogai biggrin.gif
(foto iš asmeninio archyvo, platinti griežtai draudžiama lotuliukas.gif )

poster_offtopic.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucrezia: 12 balandžio 2010 - 22:30
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 12, 23:20)
radau foto
user posted image

tik kas čia su juo blogai jai? kad atseit platus ir įstrižai sukirptas?  unsure.gif
"3. Cotton modal off-the-shoulder tee #249-073 XS
не понимаю что с ней делать. она мне широковата и мешковата. и этот косой низ - как я его не увидела"

o dar jos ūgis 160 ir taip trumpai atrodo  doh.gif  tai aš su savo 174 geriau nerizikuosiu turbūt  unsure.gif


na nezinau, tu gi ES gyveni, tikrai tokiu stiliu ir dar geresniu ten rasi (as bent jau IT gyvendama tokiu skurliu ir dar geresniu radau sociai).. nei dizainas ypatingas, nei ka... nors aisku, tau paciai spresti... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 12, 23:28)
radau foto
user posted image

tik kas čia su juo blogai jai? kad atseit platus ir įstrižai sukirptas?  unsure.gif
"3. Cotton modal off-the-shoulder tee #249-073 XS
не понимаю что с ней делать. она мне широковата и мешковата. и этот косой низ - как я его не увидела"

o dar jos ūgis 160 ir taip trumpai atrodo  doh.gif  tai aš su savo 174 geriau nerizikuosiu turbūt  unsure.gif
Papildyta:
dėl barakudų ir vyrų stygiaus pritariu  thumbup.gif  mano irgi didžioji dalis draugų užsieniečiai, nes užsienyje studijavau, bet maniškiai jau išmuštruoti, žino, kas ir kaip  cool.gif
beje, kalbant apie barakudas (nu ne į temą čia biški, sorriukas  blush2.gif ) - šekit foto, kaip kai kurios italės sugeba apsirengt eidamos į diskoteką  tongue.gif 

user posted image
taip kad ne tik pas mus blogai  biggrin.gif
(foto iš asmeninio archyvo, platinti griežtai draudžiama  lotuliukas.gif )

  poster_offtopic.gif  blush2.gif


na visos tautos vyru neismustruosi smile.gif) o italijoje pati as ilgai gyvenau.. tik tiek, kad pas mus tai ziauriai konkurencingai vyksta... o IT daugiau del malonumo.. plius jei Milanas... tai ir narkotikai ir t.t. plius noras malonuma patirti ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2010 04 12, 23:30)
na nezinau, tu gi ES gyveni, tikrai tokiu stiliu ir dar geresniu ten rasi (as bent jau IT gyvendama tokiu skurliu ir dar geresniu radau sociai).. nei dizainas ypatingas, nei ka... nors aisku, tau paciai spresti... ax.gif


tai vat, kai ES esi, tai norisi USA biggrin.gif blush2.gif nors, aišku, ir ES, ir USA tas pats sh*kas made in china dažniausiai g.gif

QUOTE(dianita @ 2010 04 12, 23:30)
na visos tautos vyru neismustruosi smile.gif) o italijoje pati as ilgai gyvenau.. tik tiek, kad pas mus tai ziauriai konkurencingai vyksta... o IT daugiau del malonumo.. plius jei Milanas... tai ir narkotikai ir t.t. plius noras malonuma patirti ir t.t. smile.gif


oi nesakyk, labiau į provinciją bobikės pagyvenusios mano berniokui praktiškai ant kaklo gatvėj kabinasi doh.gif tik jaunos gal kiek ramesnės nei pas mus biggrin.gif dėl Milano tikiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 13, 00:09)
joo, kūribingumas žmonių liejasi per kraštus brunette.gif o kai kurios lietuvės irgi neatsilieka, kadangi tokios karštos, tai ir mieste vėsinasi lengvais rūbais prisidengdamos  biggrin.gif

kad kazkaip nieko baisaus jos apsirengime nemaciau, suknele trikotazine, tai kodel su ja negalima ir iseiti i miesta,kluba, tuo labiau, kad ji jauna ir man visai graziai atrodo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 12, 23:36)
oi nesakyk, labiau į provinciją bobikės pagyvenusios mano berniokui praktiškai ant kaklo gatvėj kabinasi  doh.gif tik jaunos gal kiek ramesnės nei pas mus  biggrin.gif  dėl Milano tikiu  drinks_cheers.gif


nereikia provincijos... kaune suvaziavusios studentes is visos lietuvos... patikek. mano ex ne tik ant kaklo, bet ir uzpakali ciupinejo prie progos diskotekoje smile.gif)) vilniuje draugei tas pats buvo per brainstorm koncerta, o draugas gerai atrodantis lietuvis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(atira01 @ 2010 04 12, 23:57)
kad kazkaip nieko baisaus jos apsirengime nemaciau, suknele trikotazine, tai kodel su ja negalima ir iseiti i miesta,kluba, tuo labiau, kad ji jauna ir man visai graziai atrodo blink.gif


ne viskas gerai smile.gif tik jei nuvaziuosi i Italijos didmiescius, tai taip apsirengusiais merginas pamatysi arba pajurio kurortuose arba naktiniuose klubuose ir tai, bus pagrinde juodos, baltos ar auksines spalvos suknutes.... ten labai ziuri, kas tinka pajurio kurortams ir kas miestams,nesvarbu kad karsta (kaip kad pas mus mada vasara merginoms per karscius vaikscioti su bridzais/sortais ar mini sijonais ir maikutemis, kurios baigiasi po krutine.. o va pvz Romoje, tai isskirtinis prostituciu rubelis... taip nebent apsirengia prie juros kurorte kai eina i pliaza... tada dar niekas nekreips demesio.. bet mieste... niekada nors ir +36 karscio butu doh.gif man uztai ir buvo sokas, kai vasara kazkada draugai atvare ir sako, o pas jus visos ten dirba?? blink.gif (nes pagal apsirengima ir pagal tai, kaip ju salyje tai skaitoma, taip ir suprato)....
Atsakyti
cia JAV i kluba tik su tokiom eina ir dar plius kablai kaip pas mus striptiza soka. tad ramiau mergikes cool.gif

gavau savo VS ir nemokama prieda - grazu berniuka is UPSo biggrin.gif

komentuoju...

tokia, tik su ruzavom siulem. nu nezinau nezinau. Spalva kaip is mano mociutes skrynios istrauktas mezgalas. nepatiko man, bet dar sulauksiu MB komentaru, ka pasakys. Dydis XS, greiciausiai VS pasiusiu atgal. (arba kas norit, persiusiu biggrin.gif )

user posted image

sita visai nieko. tik spalva tokia "idomi". nu bet nesiosiu. Dydis irgi XS

user posted image

patiko suknele, tik truputi nejaukiai jauciuosi su ja, nes persisviecia... balta liemenele ok, bet kad ir prie dupces sviecia. O tokio stiliuko noretusi i darba nesiot, deja...

user posted image


sitos spalva ne tokia geltona, kaip parodyta. ji greiciau tokia citrinine. Medziaga maikine, persisviecia, tai nebent su maudymke po apacia. dydis XS. siusiu agal VS.

user posted image

maike. sita patiko. emiau bright royal spalvos, tai ir atrodo kaip foto. tik galetu buti S, nes i XS sunkiai isipaisiau doh.gif

user posted image


Atsakyti
O aš baltą suknelę irgi užsakinėjau, kad į darbą eit...Kažkaip nepamaniau, kad persišvies ;(
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2010 04 13, 00:23)
cia JAV i kluba tik su tokiom eina ir dar plius kablai kaip pas mus striptiza soka. tad ramiau mergikes  cool.gif

gavau savo VS ir nemokama prieda - grazu berniuka is UPSo  biggrin.gif

komentuoju...

tokia, tik su ruzavom siulem. nu nezinau nezinau. Spalva kaip is mano mociutes skrynios istrauktas mezgalas. nepatiko man, bet dar sulauksiu MB komentaru, ka pasakys. Dydis XS, greiciausiai VS pasiusiu atgal. (arba kas norit, persiusiu biggrin.gif )

user posted image




as turiu tokia tik zaliai marga, tai ziema man super suejo thumbup.gif graziai atrode...

pakomentuosiu ka gavusi esu (gal jau komentavo kas nors):

Man labai patiko si suknute, labai maloni medvilne, labai graziai atrodo:

user posted image

Ka tik gavau ir sia suknute, graziai atrodo, bet siaip nieko ypatingo, bent mano krutinei, kuri nera didele, bet putli ir didesnis B, kazkaip tas bra isiutas a le savilaikis, nelabai kazkaip blush2.gif bet pasitvarkysiu siek tiek ir sunesiosiu vasara kurorte kokiam :

user posted image

Sios suknutes labai graziai atrodo, medziaga lengva, gerai krenta, pasiuvimas grazus:

user posted image (tokios pat spalvos turiu)

ir

user posted image (tokia tamsiai raudona)

sioje antroje ypac, labai graziai krutine nusiuta ir labai graziai iliemenuota, tikrai dailiai krinta..

Mama buvo uzsisakiusi sia suknute vasarai:

user posted image

ji tikrai graziai atrodo, bet neverta pinigu tokiu, medziaga sunkesne, medvilne, bet kaip kokia paklode, persisviecia (baltas)

ir si niekuo neypatinga suknute kasdienai (bra top)

user posted image

labai puikiai suejo kasdienai prie juros tampyti, prie keduku ar sliopkiu ar siaip basuciu.. mielas trikotazas, bratop, paprastas fasonas...

realiai visos sios suknutes buvo pirktos dydziu mazesnes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 04 12, 16:23)
Sakykit, o kuo realiai skiriasi sios dvi liemeneles? As kazkaip galvoju, kad antroji kaip tik turi labiau pakelt krutine, nei pirmoji, todel labiau tiktu A dydi nesiojanciom  g.gif

user posted image
user posted image


Pirmoji yra Miracolous serijos (ta didinanti 2 dydziais), antroji is Miracle serijos. Abi didina, bet pirmoji zymiai daugiau. Pati tokia ne viena kaip antra turiu - mano mylimiausios jos, bet pas mane C dydis, tai su pirma man negrazu jau.... O A krutinei (jei norit padidinimo), tai siulau pirmaja.

Atsakyti
user posted image
sakykit o kokiasudetis medziagytes.... ar dydis atitinka?
Atsakyti