Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

Atira01, grazi figura wub.gif thumbup.gif dar turbut negimdziusi rolleyes.gif nes figura, tai ideali, kaip manekenes mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
labai faina suknutė thumbup.gif
user posted image
realybėje tokios pat mėlynos spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2010 04 20, 18:21)
Atira01, grazi figura wub.gif  thumbup.gif dar turbut negimdziusi rolleyes.gif nes figura, tai ideali, kaip manekenes mirksiukas.gif  4u.gif

gi jaunute dar musu atira wub.gif



Tiesa, turiu vis neikeliu, gavau VS bliuske wub.gif labai grazi, tik galejau S imt, ax.gif
user posted image
Atsakyti
Aitra01 ir Anile su tom suknutem atrodot fantastiskai!!! thumbup.gif wub.gif Net paciai uzejo noras kokia parsisiust tongue.gif
Atsakyti
http://www2.victoria...o...&rfnbr=1777

Gal turite kas nors šį ? ax.gif Siaubingai gražus man jis, kažin kokia kokybė, ar toks pat gražus kaip foto ? Ant A tikriausiai nesižiūrėtų ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnessa @ 2010 04 20, 19:17)
http://www2.victoria...o...&rfnbr=1777

Gal turite kas nors šį ?  ax.gif Siaubingai gražus man jis, kažin kokia kokybė, ar toks pat gražus kaip foto ? Ant A tikriausiai nesižiūrėtų ?  g.gif

man irgi labai grazus, senai ji nuziurejus, tik uz pilna kaina tai brangoka biggrin.gif tiek uz maudoma moket blush2.gif ir del spalvos dvejojau, kaip ta nuskalbta rozine ziuresis lotuliukas.gif o siaip raso, kad su push up, tai manau tiks ir mazesnei krutinei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2010 04 20, 18:21)
Atira01, grazi figura wub.gif  thumbup.gif dar turbut negimdziusi rolleyes.gif nes figura, tai ideali, kaip manekenes mirksiukas.gif  4u.gif

aciu 4u.gif
dar ne nestuke.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Anile @ 2010 04 20, 18:39)
gi jaunute dar musu atira  wub.gif
gavau VS bliuske  wub.gif labai grazi, tik galejau S imt,  ax.gif


4u.gif labai jauna jau nebelaikau saves rolleyes.gif

vis pasiziuredavau ta bliuskute, graziai su ja krutine atrodo wub.gif
Papildyta:
QUOTE(*amazone* @ 2010 04 20, 18:58)
Aitra01 ir Anile su tom suknutem atrodot fantastiskai!!!  thumbup.gif  wub.gif Net paciai uzejo noras kokia parsisiust  tongue.gif

jau sukneles tai man kryzius dabar, pamatau kokia ir noriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 20, 18:25)
jau sukneles tai man kryzius dabar, pamatau kokia ir noriu doh.gif

aš irgi noriu visko, bet laikausi ph34r.gif su tom visom sexy suknutėm nelabai yra kur eiti, nebent į labai jau romantišką pasimatymą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 20, 19:11)
man irgi labai grazus, senai ji nuziurejus, tik uz pilna kaina tai brangoka  biggrin.gif tiek uz maudoma moket  blush2.gif ir del spalvos dvejojau, kaip ta nuskalbta rozine ziuresis  lotuliukas.gif o siaip raso, kad su push up, tai manau tiks ir mazesnei krutinei  ax.gif



Kaip dabar jo uzsinorejau happy.gif bandysiu ieskot pigiau, gal per ebeju kur nors uzmatysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 20, 19:11)
o siaip raso, kad su push up, tai manau tiks ir mazesnei krutinei  ax.gif


VS push up jau prakeikiau beee.gif ant mano A dar nė vienas taip kaip norėčiau nesižiūrėjo mastau.gif tiesa, nedaug aš dar jų ir tesimatavau, dar viskas prieš akis biggrin.gif

QUOTE(žvarba @ 2010 04 20, 19:37)
aš irgi noriu visko, bet laikausi ph34r.gif su tom visom sexy suknutėm nelabai yra kur eiti, nebent į labai jau romantišką pasimatymą wub.gif


drinks_cheers.gif aš irgi laikausi, gana pirkaliot, vien todėl, kad gražu doh.gif dabar stengiuosi pirkti tik tai, kas ir į darbą, ir šiaip kasdieną tiktų nešioti ax.gif o tai paskui nėra ką apsirenkti, nes visi rūbai arba per puošnūs, per atviri ar dar kokie blush2.gif

kam žadėjau, tuoj pasiųsiu až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 20, 20:34)
VS push up jau prakeikiau  beee.gif ant mano A dar nė vienas taip kaip norėčiau nesižiūrėjo  mastau.gif tiesa, nedaug aš dar jų ir tesimatavau, dar viskas prieš akis  biggrin.gif
  drinks_cheers.gif aš irgi laikausi, gana pirkaliot, vien todėl, kad gražu  doh.gif dabar stengiuosi pirkti tik tai, kas ir į darbą, ir šiaip kasdieną tiktų nešioti  ax.gif  o tai paskui nėra ką apsirenkti, nes visi rūbai arba per puošnūs, per atviri ar dar kokie  blush2.gif


drinks_cheers.gif vas irgi bandau gydytis nuo VS ligos, nes pinigu atrodo nemazai isleidziu, o kai reikia kur eiti tai apsirengti nera kuo biggrin.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kur rasti VS tokį maudymosi kostiumėlį?

user posted image

Aš jo nematau. schmoll.gif
Atsakyti