Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(a79 @ 2010 04 20, 14:35)

Nors turėjau VS antrą po stebuklo 34A dydžio, tai man forma netiko, kraštai atvipdavo. Po to ėmiau 32 A tokią pačią, bet tada jau apimtis veržė ir kaušeliai kažkaip labai suspausti buvo...labai tikiuos, kad su šitom tokių vaizdų išvengsiu. Jei nė vienos nepataikysiu, vėl ilgam atšoks noras VS prekintis  doh.gif


man bandymų ir klaidų metodu pavyko rasti savo VS dydį - 34A biggrin.gif nes 34B nė vienas netiko schmoll.gif tau jei tas netiks, geriau bandyti gal 34AA, nes 32 tai ir man per apimtį veržia, nepatogu visai doh.gif

QUOTE(žvarba @ 2010 04 20, 14:52)
pamenat, kažkada skundžiausi, kad kiaurai šviečia krūtinė, taigi- pasitobulinau suknelę savo biggrin.gif radau sprendimą blush2.gif
user posted image


thumbup.gif o vis dar seksualu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 20, 14:11)
  thumbup.gif  o vis dar seksualu  biggrin.gif

čia foto yra originalus variantas blush2.gif O aš tiesiog pasiuvau po apačia gipiūro, (spalvą pavyko atitaikyt) ir krūtinė dabar nebešviečia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 04 20, 16:00)
user posted image
kaip gražu
wub.gif

sita labai grazi suknute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 04 20, 13:56)
man antroje geriau, bet, sakyčiau, kad reikia liemenėlės, kad nesuspaustų papulių.... tačiau jokio push up čia nereikia tikrai... schmoll.gif

Suknele su didele iskirpte, geriausiai ziuretusi su liemenele be push up, kuri tik graziai sudelioja viska i vietas.
QUOTE(daylight25 @ 2010 04 20, 14:54)
Sveikos  mirksiukas.gif
Gal kuri turite maudymosi kostiumeli su tokiu virsumi?
Man idomu ar nelipa lauk medziaga per maudymuko vidurio sujungimo virsu. Nes cia kaip suprantu tiesiog U formos metaliukas,  bet ar yra koks sutvirtinimas nesimato  g.gif

As vis mjrsales paziuriu i ji, labai jau grazus, tik manau, kad L man bus mazas. O realiose foto viskas laikosi ant to metaliuko, niekur nekyla ir nevaziuoja.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(daylight25 @ 2010 04 20, 14:54)
Sveikos  mirksiukas.gif
Gal kuri turite maudymosi kostiumeli su tokiu virsumi?
user posted image
Man idomu ar nelipa lauk medziaga per maudymuko vidurio sujungimo virsu. Nes cia kaip suprantu tiesiog U formos metaliukas,  bet ar yra koks sutvirtinimas nesimato  g.gif

Man tai atrodo, kad jis labai prispaudžia krūtinę.. g.gif Asmeniškai man, jos nepatinka schmoll.gif

QUOTE(žvarba @ 2010 04 20, 15:00)
user posted image
kaip gražu
wub.gif

Laaabai gražu wub.gif
Atsakyti
Atira01, giriu figura thumbup.gif thumbup.gif Liemeneles tikrai nebutina, nebent kokia paprastute, be push-up. O pati suknute tai ne mano skonio - netureciau kur su tokia eiti, nebent pries vyra pasipuost intymios vakarieneis metu biggrin.gif

Anile, suknute puiki ir labai graziai tinka 4u.gif O kaip ten su dirziuku? Jis prisiutas ar laisvai uzrisamas? Man kazkodel atrodo, kad ir be dirzo turetu graziai atrodyti ir ilgesne buti, nebandet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 04 20, 14:43)
Suknele su didele iskirpte, geriausiai ziuretusi su liemenele be push up, kuri tik graziai sudelioja viska i vietas.

tą ir turėjau omeny drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 04 20, 14:43)

As vis mjrsales paziuriu i ji, labai jau grazus, tik manau, kad L man bus mazas. O realiose foto viskas laikosi ant to metaliuko, niekur nekyla ir nevaziuoja.
user posted image
user posted image


Turiu toki maudoma, tik pas mane medziaga kita, su sifonu mirksiukas.gif Niekas ten nekyla, yra tvirtai prisiuta ir puikiai laikosi viskas ant to metaliuko. O del modelio, tai jis be push up, yra tik poroloniukai ploni, krutine kazkiek priploja, bet nepasakyciau, kad mazina... na bet turio kazkiek turi buti, bent minimaliai, kad neatrodytu kaip lenta su dirzu biggrin.gif
Atsakyti


QUOTE(daylight25 @ 2010 04 20, 13:54)
Gal kuri turite maudymosi kostiumeli su tokiu virsumi?

user posted image

Man idomu ar nelipa lauk medziaga per maudymuko vidurio sujungimo virsu. Nes cia kaip suprantu tiesiog U formos metaliukas,  bet ar yra koks sutvirtinimas nesimato  g.gif

Turiu. Nezinau, niekas niekur nelipa, viskas ok stovi, bet krutine tai "paploja" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTELA @ 2010 04 20, 16:53)
Anile, suknute puiki ir labai graziai tinka 4u.gif  O kaip ten su dirziuku? Jis prisiutas ar laisvai uzrisamas? Man kazkodel atrodo, kad ir be dirzo turetu graziai atrodyti ir ilgesne buti, nebandet? g.gif

nea, jis laisvas biggrin.gif tik kilputes plonos yra jam isikisti ax.gif bet palaida tada virsus kaip maisas butu, labai laisva blush2.gif nezinau ar grazu, reiks pamegint ax.gif bet atrodys isvis beforme g.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 20, 11:34)
imeskit nuoroda  bigsmile.gif labai faina  doh.gif noriu ir sios  doh.gif  unsure.gif

b.r.u.n.e.t.e lyg juoda tokia S turi  g.gif reik prasyt, kad ismatupotu visa ilgi, o as xs galiu ismatuot ir matysim ar skirias  ax.gif


VS puslapyje sukneles jau nera, radau pas ta pacia pardaveja, kur anksciau nuoroda idejau i jos albuma, va cia http://public.fotki....ziai/page2.html tik juodos jau nera, likusi balta verysad.gif dar lyg mačiau, kad svencele tokia pardavinejo, tik nžn ar dar turi

Atsakyti