Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(atira01 @ 2010 04 20, 13:13)
na ikeliu vakarykstes sukneles foto su liemenele ir be jos blush2.gif
user posted image
user posted image


thumbup.gif LABAI GRAZU, GRAZIAU NEI ANT MANIKENES smile.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2010 04 20, 13:20)
Pieno taškymo laikotarpiu, net katę prie "natūralaus maitinimo" pripratint norėjau, ale bjaurybė nesuprato mano gerų ketinimų  doh.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2010 04 20, 15:20)
Panelė būdama turėjau "standartinį" B, po dviejų vaikų, liko varganas A. Nors maitindama į D dydį sunkiai įsipaišydavau.

as pastebejau, kad krutine pakeicia forma toms, pas kurias labai smarkiai pasikeicia nestumo ir zindymo laikotarpiu ax.gif matyt oda nesugeba atsistatyt ax.gif nes mano drauge A toki pilna turejo, o kai pastojo tai galutiniam variante E pilnas buvo blink.gif negalejau savom akim patiket, kad gali taip issipust doh.gif uztai kai baige maitint, o maitino vos menesi doh.gif krutine sukrito labai verysad.gif pas mane Visad buvo pilnas B i C labiau, o nestumo ir zindymo metu, gal tik ant puse dydzio papilnedavo, nes liemeneles tas pacias nesiojau kaip ir iki pastojimo ax.gif matyt todel ir forma labai nepakito ir dydis tas pats liko ax.gif

QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 20, 15:23)
čia be liemenėlės  blink.gif  tai pas tave rimtai koks C, ne A  doh.gif

as ir negaliu patiket kad A schmoll.gif as net del B abejociau ax.gif
Atsakyti
user posted image

Tik mano "spalviškai" kitokia

Antrosios dabar nerandu taip greitai VS foto, bet priekyje segama, ir nugaroj lyg besikryžiuojančiom petnešėlėm.

Nepamenu, kuri čia mestelėjo zavinga.lt nuorodą, bet ilgai nemąsčius ėmiau dydį, kokį visų kitų Lt perku doh.gif Bus kaip bus mirksiukas.gif

Nors turėjau VS antrą po stebuklo 34A dydžio, tai man forma netiko, kraštai atvipdavo. Po to ėmiau 32 A tokią pačią, bet tada jau apimtis veržė ir kaušeliai kažkaip labai suspausti buvo...labai tikiuos, kad su šitom tokių vaizdų išvengsiu. Jei nė vienos nepataikysiu, vėl ilgam atšoks noras VS prekintis doh.gif



Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 20, 15:23)
čia be liemenėlės  blink.gif  tai pas tave rimtai koks C, ne A  doh.gif tokią krūtinę turėčiau, lakstyčiau patenkinta be jokių push up'ų  ax.gif


pagal ismatavimus tai pas mane tarp A-B dabar kazkur kai sukudau liko, buvo B smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atira01: 20 balandžio 2010 - 13:39
QUOTE(Anile @ 2010 04 20, 13:34)
as pastebejau, kad krutine pakeicia forma toms, pas kurias labai smarkiai pasikeicia nestumo ir zindymo laikotarpiu  ax.gif matyt oda nesugeba atsistatyt  ax.gif nes mano drauge A toki pilna turejo, o kai pastojo tai galutiniam variante E pilnas buvo  blink.gif negalejau savom akim patiket, kad gali taip issipust  doh.gif uztai kai baige maitint, o maitino vos menesi  doh.gif krutine sukrito labai  verysad.gif pas mane Visad buvo pilnas B i C labiau, o nestumo ir zindymo metu, gal tik ant puse dydzio papilnedavo, nes liemeneles tas pacias nesiojau kaip ir iki pastojimo  ax.gif matyt todel ir forma labai nepakito ir dydis tas pats liko  ax.gif


Aš ir taip nusprendžiau, kitokio paaiškinimo nerandu, bet maitinimo laikotarpiu striukės per papus nesueidavo, ot tragedija būdavo....dabar kai prisimenu.....tai pyktis ima, kad tų vaizdinių nenusifotkinau prisiminimui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 20, 15:34)

as ir negaliu patiket kad A  schmoll.gif as net del B abejociau  ax.gif

tarp A-B tikrai ne daugiau rolleyes.gif
forma tokia kai yra delto atrodo,nes siaip tikrai ji nedidele blush2.gif
Atsakyti
pamenat, kažkada skundžiausi, kad kiaurai šviečia krūtinė, taigi- pasitobulinau suknelę savo biggrin.gif radau sprendimą blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Gal kuri turite maudymosi kostiumeli su tokiu virsumi?

user posted image

Man idomu ar nelipa lauk medziaga per maudymuko vidurio sujungimo virsu. Nes cia kaip suprantu tiesiog U formos metaliukas, bet ar yra koks sutvirtinimas nesimato g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 04 20, 14:09)
Nusimegzt galima kazka panasaus, bet butent si ne megzta, o medziagine., Ir medziaga tokia standesne, tai kazin kaip su megzta... Turbut megzta neislaikytu tos formos.  g.gif

Yra siūlai tvirtesni, manau, kad puikiai tiktų tokiai suknutei g.gif

QUOTE(atira01 @ 2010 04 20, 14:40)
tarp A-B tikrai ne daugiau rolleyes.gif
forma tokia kai yra delto atrodo,nes siaip tikrai ji nedidele blush2.gif

Na, aš ir nepasakyčiau, kad tarp A ir B. Labai graži krūtinė mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
kaip gražu
wub.gif
Atsakyti
Man reikia tokio viršaus:

user posted image

Kaip realybėj atrodo tas tarpas tarp krūtų? Nebus per toli viena nuo kitos?
Atsakyti