Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

Atira, visu rubu noriu, kuriuos ant taves pamatau doh.gif:

Man graziau pirma foto, bet reikia ziuret kaip realybej atrodo, nes matosi tik plokstuminis vaizdas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 04 20, 14:29)
Grazi figura thumbup.gif  Bet pirmoj foto tai tikrai perdaug lipa  mano akimblush2.gif
suknele l.graziai ziurisi thumbup.gif
natsipaisau, ar cia liemenele su 5 lygio push-up? diskusijos vire, tik nebeatgaminu tiksliai kuri mergina ka sake doh.gif  biggrin.gif

su 5 lygio push up smile.gif per daug per daug rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 20, 13:35)
su 5 lygio push up smile.gif  per daug per daug rolleyes.gif

reiskia nesusimaisiau rolleyes.gif
bet tikrai, puikiai atrodo, grazi figura, liuuuuks thumbup.gif
Šindila- "Atira, visu rubu noriu, kuriuos ant taves pamatau " lotuliukas.gif puikiai perteikta mintis. Atira, galetum dirbti VS modeliu, isaugtu pardavimai thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 04 20, 14:42)
Atira, galetum dirbti VS modeliu, isaugtu pardavimai thumbup.gif  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif nereiktu jokiu photoshopu wub.gif thumbup.gif


Atira tau nereik jokios liemeneles bigsmile.gif sakeeees kaip grazu wub.gif ir taip krutine kaip kamuoliukai biggrin.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šindila @ 2010 04 20, 14:35)
Atira, visu rubu noriu, kuriuos ant taves pamatau doh.gif:

Man graziau pirma foto, bet reikia ziuret kaip realybej atrodo, nes matosi tik plokstuminis vaizdas ax.gif

na pirmoj foto krutine atrodo tokia ohoho, o antroj tik o lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2010 04 20, 14:42)
reiskia nesusimaisiau rolleyes.gif
bet tikrai, puikiai atrodo, grazi figura, liuuuuks thumbup.gif
Šindila- "Atira, visu rubu noriu, kuriuos ant taves pamatau " lotuliukas.gif puikiai perteikta mintis. Atira, galetum dirbti VS modeliu, isaugtu pardavimai thumbup.gif  mirksiukas.gif

priimsiu kaip komplimenta blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 20, 12:13)
na ikeliu vakarykstes sukneles foto su liemenele ir be jos blush2.gif
user posted image
user posted image


man antroje geriau, bet, sakyčiau, kad reikia liemenėlės, kad nesuspaustų papulių.... tačiau jokio push up čia nereikia tikrai... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 20 balandžio 2010 - 12:57
QUOTE(Anile @ 2010 04 20, 14:49)
drinks_cheers.gif nereiktu jokiu photoshopu  wub.gif  thumbup.gif
Atira tau nereik jokios liemeneles  bigsmile.gif sakeeees kaip grazu  wub.gif ir taip krutine kaip kamuoliukai  biggrin.gif  thumbup.gif  wub.gif
4u.gif
na apvali ta krutine, nenutysus, bet nedidele rolleyes.gif
be liemeneles kazkaip nejaukiai jauciuos nzn unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(žvarba @ 2010 04 20, 14:56)
man antroje geriau, bet, sakyčiau, kad reikia liemenėlės, kad nesuspaustų papulių.... tačiau jokio push up čia nereikia tikrai... schmoll.gif

be liemeneles ir neiciau, idejau tik parodyt kaip atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 20, 12:57)
idejau tik parodyt kaip atrodo smile.gif

gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 20, 13:13)


Pirmoj foto atrodo, jog krutine silikonine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(j.vika @ 2010 04 20, 07:29)
Sakykit mergaites gal kuri turit sportini kostiumeli, kad butu ne medvilne ir ne trikotazas, kaip jogos su elastanu... kaip su dydziais? nes vienas buvau pirkus bet tik kelnes s dyd. bet trumpos buvo verysad.gif


As kiek treningiuku is VS turejau, visus emiau dydziu mazesnius. O del ilgio, tai prie aprasymo buna parasyta kelniu ilgis (vidines siules), tai jei nera ilgiu pasirinkimo, reikia skaityt kokio ilgio butent siulomos.

QUOTE(Indra A. @ 2010 04 20, 11:04)
O ją gal nusimegst galima? g.gif


Nusimegzt galima kazka panasaus, bet butent si ne megzta, o medziagine., Ir medziaga tokia standesne, tai kazin kaip su megzta... Turbut megzta neislaikytu tos formos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 20, 11:30)
o kas lieka  g.gif  as abi savo mergytes maitinau iki metuku  ax.gif niu labai nepasikeite krutine  ax.gif nera astuoniolikmetes, aisku  ax.gif sakyciau pasikeite tiek kiek pasikeicia visoms moterims krutine metams begant  ax.gif o maitinimas kazkokios itakos neturejo  schmoll.gif


Panelė būdama turėjau "standartinį" B, po dviejų vaikų, liko varganas A. Nors maitindama į D dydį sunkiai įsipaišydavau. Pieno taškymo laikotarpiu, net katę prie "natūralaus maitinimo" pripratint norėjau, ale bjaurybė nesuprato mano gerų ketinimų doh.gif
Žodžiu, matyt, kaip kam ax.gif

Grįžtant prie temos. Dabar laukiu 34A skūrinukės, ir dar vienos VS su 4 lygio push-up (nelabai aš ten jų pavadinimus žinau), žiūrėsiu kas gausis. Kažkaip nedrįstu vis dar to VS "miraculio" pirkt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 20, 13:13)


čia be liemenėlės blink.gif tai pas tave rimtai koks C, ne A doh.gif tokią krūtinę turėčiau, lakstyčiau patenkinta be jokių push up'ų ax.gif
Papildyta:
QUOTE(a79 @ 2010 04 20, 14:20)
Grįžtant prie temos. Dabar laukiu 34A skūrinukės, ir dar vienos VS su 4 lygio push-up (nelabai aš ten jų pavadinimus žinau), žiūrėsiu kas gausis. Kažkaip nedrįstu vis dar to VS "miraculio" pirkt  blush2.gif


lauksim pasirodant tongue.gif o kokias ėmei? smile.gif
"miraculis" - mažapapių geriausias draugas thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti