Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(Anile @ 2010 04 20, 09:00)
Boni, gundykis gundykis, jei nesi aukstesne nei 168cm  ax.gif nes man su 168cm tai ilgis trumpesnis nei ant manekenes  ax.gif bet modelis sios suknutes tikrai toks, kad virsus turi but apkrites, jinai neturi but aptempta, ji tokia plevesuojanti visa  biggrin.gif o virsus toks sukriteeees  biggrin.gif bet uztai maskuoja ir nereikalinga riebaliuka ir per daug dideli kuduma  mirksiukas.gif manau tikrai tokia suknute daugeliui tinkama, tik reikia i ugi svarbiausia ziuret  ax.gif vat foto netine  4u.gif
user posted image

O ją gal nusimegst galima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 19, 21:40)
Na ką gi, gavau savo aguonėtąjį  (viršų) biggrin.gif

user posted image

dar kartą įsitikinau, kad VS visur fotošopina  doh.gif  įdėkliukai yra poroloniniai, bet kaip ir nemažai VS liemenėlių daliai būna būdinga, jie tik kaušelio šonuose, o priekis visas tuščias  doh.gif 
user posted image

ir toks modelis iš mano krūtinės kažko ypatingo nepadarė  verysad.gif
nors foto gal ne taip jau ir blogai atrodo  g.gif

http://img651.images...6/dsc01513f.jpg
http://img56.imagesh...8/dsc01514x.jpg

idekit dar realias foto, nes as noriu pirkt tokio tipo liemenele unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bakardi @ 2010 04 20, 12:02)
bet xs man tikrai trumpa bus, kazin s labai skiriasi is ilgio nuo xs g.gif
as dar apie tokia galvoju
user posted image
gal kas turi ir galetu pakomentuoti 4u.gif  4u.gif

imeskit nuoroda bigsmile.gif labai faina doh.gif noriu ir sios doh.gif unsure.gif

b.r.u.n.e.t.e lyg juoda tokia S turi g.gif reik prasyt, kad ismatupotu visa ilgi, o as xs galiu ismatuot ir matysim ar skirias ax.gif




cia ne i tema, bet desiu skelbima skelbimu lentoj, taiimetu pirma cia pasiulyt blush2.gif Pardavinesiu tokius Naujus originalius odinius Nike kedukus ax.gif parsisiunciau ne ta dydi doh.gif realiai minksti, lengvi, grazus wub.gif 25,5cm viduj 4u.gif 39-40 dydis 4u.gif 85lt pirkau netu, per dideles nuolaidas ax.gif man gavos siek tiek brangiau, bet noriu parduot, kad naujus nusiprikt 4u.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Indra A. @ 2010 04 20, 12:04)
O ją gal nusimegst galima? g.gif

nusinert manau galima 4u.gif bet butent ta VS nenerta schmoll.gif jinai medziagine, medvilnine ax.gif tik kad tokia visa azurine ax.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 20, 11:30)
idekit dar realias foto, nes as noriu pirkt tokio tipo liemenele unsure.gif


darbe neturiu, vėliau atsiųsiu į až ax.gif ir prašom mane tuinti, aš dar ne tokia sena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 20, 11:34)
nusinert manau galima  4u.gif bet butent ta VS nenerta  schmoll.gif jinai medziagine, medvilnine  ax.gif tik kad tokia visa azurine  ax.gif

Bandysiu nusinert ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bakardi @ 2010 04 20, 11:02)
as dar apie tokia galvoju
user posted image
gal kas turi ir galetu pakomentuoti 4u.gif  4u.gif

Koks grožis wub.gif Ir aš laukiu komentarų.
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 19, 19:40)
Na ką gi, gavau savo aguonėtąjį  (viršų) biggrin.gif

user posted image

dar kartą įsitikinau, kad VS visur fotošopina  doh.gif  įdėkliukai yra poroloniniai, bet kaip ir nemažai VS liemenėlių daliai būna būdinga, jie tik kaušelio šonuose, o priekis visas tuščias  doh.gif 
user posted image

ir toks modelis iš mano krūtinės kažko ypatingo nepadarė  verysad.gif
nors foto gal ne taip jau ir blogai atrodo  g.gif

http://img651.images...6/dsc01513f.jpg
http://img56.imagesh...8/dsc01514x.jpg


QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 20, 10:36)
darbe neturiu, vėliau atsiųsiu į až  ax.gif ir prašom mane tuinti, aš dar ne tokia sena  biggrin.gif


Žinai, aš tave ne tik "užtujinsiu", bet dar ir moralą atskaitysiu aggressive.gif Taigi taip intensyviai kartu laukiau, o nuotraukos nematau doh.gif lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai šiek tiek nusivyliau pačios liemenėles "papildymais", tikriausiai kaip ir tu, tikėjaus stebuklo...bet vis dar tikiuos, kad ant A neprastai atrodo mirksiukas.gif Pasirodyk dar kartą blush2.gif


QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 19, 20:37)
man irgi nepatinka, mano nuomone atrodo maziausiai juokinga (nekalbant apie vulgaruma), as pati labai nemegstu ir nenesioju (su retom isimtim) visokiu push-up, super suspaudzianciu ir iskelianciu liemeneliu itt.
Bet visu skoniai skirtingi.


Kol neturėjau trijų metų "maitinimo" patirties, tai net negalėjau įsivaizduot, kas lieka iš krūtinės (iki maitinimų turėjau "standartinį" cool.gif Ir visiškai palaikaiu Jūsų nuomonę mirksiukas.gif Bet dabar yr kitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 20, 12:36)
darbe neturiu, vėliau atsiųsiu į až  ax.gif ir prašom mane tuinti, aš dar ne tokia sena  biggrin.gif

ok, lauksiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2010 04 20, 12:14)
Žinai, aš tave ne tik "užtujinsiu", bet dar ir moralą atskaitysiu  aggressive.gif Taigi taip intensyviai kartu laukiau, o nuotraukos nematau  doh.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif atsiųsiu, atsiųsiu, tik nereik čia piktintis biggrin.gif
aš greit išvis prie bandeau pereisiu turbūt arba kaip visada su mažais pakietinimais maudomus turėjau ir buvau laiminga, o dabar leidausi į tobulojo paieškas ir tik vargo prisidariau doh.gif

QUOTE(atira01 @ 2010 04 20, 12:24)
ok, lauksiu bigsmile.gif


drinks_cheers.gif
jei pamirščiau, šaukit tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2010 04 20, 13:14)
Kol neturėjau trijų metų "maitinimo" patirties, tai net negalėjau įsivaizduot, kas lieka iš krūtinės

o kas lieka g.gif as abi savo mergytes maitinau iki metuku ax.gif niu labai nepasikeite krutine ax.gif nera astuoniolikmetes, aisku ax.gif sakyciau pasikeite tiek kiek pasikeicia visoms moterims krutine metams begant ax.gif o maitinimas kazkokios itakos neturejo schmoll.gif
Atsakyti
na ikeliu vakarykstes sukneles foto su liemenele ir be jos blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Grazi figura thumbup.gif Bet pirmoj foto tai tikrai perdaug lipa mano akimblush2.gif
suknele l.graziai ziurisi thumbup.gif
natsipaisau, ar cia liemenele su 5 lygio push-up? diskusijos vire, tik nebeatgaminu tiksliai kuri mergina ka sake doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 20 balandžio 2010 - 12:31