Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(atira01 @ 2010 04 12, 15:13)
o kuo jis skirias nuo sito?
http://www2.victoria...o...=1060&atp=a
nes as tokio virsaus noriu, maciau graziai sukelia krutine, kokie tavo ismatavimai? g.gif

Abu is The Miracle Bra serijos, kuo tarpusavyje skiriasi net neissivaizduoju, bet matomu vizualiai skirtumu (platesnes petnesos) g.gif
Mano 75B (91cm per ktunine, o po ja 75cm).
Nezinau ar atitaikiau dydi, bet uzsisakiau 34B g.gif Gal sakau tiks ax.gif
Tik idomu kaip realiai atrodys, nes cia foto tai man grazu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 04 12, 16:19)
Abu is The Miracle Bra serijos, kuo tarpusavyje skiriasi net neissivaizduoju, bet matomu vizualiai skirtumu (platesnes petnesos) g.gif
Mano 75B (91cm per ktunine, o po ja 75cm).
Nezinau ar atitaikiau dydi, bet uzsisakiau 34B g.gif Gal sakau tiks ax.gif
Tik idomu kaip realiai atrodys, nes cia foto tai man grazu bigsmile.gif

jau kai gausi nepamirsk pasirodyt, kazin kaip geriau, platesnem ar siausiasnem sleikutem, as tai galvoju apie 32B,nes ten dedasi dar papildomos pagalveles tokios is apacios blink.gif
Papildyta:
QUOTE(žvarba @ 2010 04 12, 16:17)
galiu tik pafantazuoti tai kaip būtų, jei ant D krūtinės tokią liemenėlę užsidėčiau laugh.gif  laugh.gif turbūt nematyčiau kaip laiptais lipti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o jei rimtai tai negi gaminamos miraculous ir tarkime D ar E dydžių? g.gif

keista, bet gamina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2010 04 12, 14:00)
Man labai si suknele grazi, bent jau nuotraukoje... bet nesimato kokio ji plocio.. tik viena nuotrauka VS psl ideta  g.gif

user posted image


man ji irgi graži

QUOTE(Miss Bisbigli @ 2010 04 12, 14:08)
atsakei tai kas man rūpėjo smile.gif tada ne tokios man reikėtų smile.gif aš norėčiau kažko tokio kas gerai iškeltų, bet per daug nepadidintų smile.gif

Miraculous kaušelis padarytas taip, kad vietos papuliui yra tik kaušelio viršuje, toks trikampiukas. tai papulis į tą trikampiuką ir turi sutilpti
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 12, 15:25)
jau kai gausi nepamirsk pasirodyt, kazin kaip geriau, platesnem ar siausiasnem sleikutem, as tai galvoju apie 32B,nes ten dedasi dar papildomos pagalveles tokios is apacios blink.gif

Ane g.gif Tai man gali maza buti blink.gif doh.gif
Atsakyti
čia ne VS, bet šiaip nuotaikai praskaidrinti smile.gif ieškojau ebayjuj kai ko, užmačiau šį

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 04 12, 14:46)


Pagalvojau, kad naujai gautą maudymuką demonstruojate lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 04 12, 14:46)

lotuliukas.gif panašu į Marisą Miller lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 04 12, 14:46)
čia ne VS, bet šiaip nuotaikai praskaidrinti smile.gif ieškojau ebayjuj kai ko, užmačiau šį

user posted image

o dangau ph34r.gif ph34r.gif manekenė tiesiog žavinga laugh.gif
Atsakyti
OMG blink.gif blink.gif blink.gif Is pradziu net nesupratau kas cia vyksta, kol neperskaiciau kad cia "siaip" karsta.gif
Atsakyti
noriu į VS maudymuko triangle top dėti šiuos įdėkliukus. gal kas suprantat kuo jie skiriasi. pardavėjas tas pats, kaina dvigubai skirtinga
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 12 balandžio 2010 - 15:14
QUOTE(vikta @ 2010 04 12, 16:13)
noriu į VS maudymuko triangle top dėti šiuos įdėkliukus. gal kas suprantat kuo jie skiriasi. pardavėjas tas pats, kaina dvigubai skirtinga


tie antrieji tai lipdukai, atseit 100 kartų gali naudot g.gif o pirmieji neparašyta, tai gal pagalvėlės? aš irgi norių tokių, bet būtent pagalvėlių maudomui bigsmile.gif
parašyk, jei nuspręsi pirkti ir kai gausi paskui 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, o kuo realiai skiriasi sios dvi liemeneles? As kazkaip galvoju, kad antroji kaip tik turi labiau pakelt krutine, nei pirmoji, todel labiau tiktu A dydi nesiojanciom g.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti