Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(Etama @ 2010 04 19, 18:12)
Gal geriau tuomet visus duomenis rasyti amerikoniskus ir lai jis pats sumoka is savo korteles, na amerikoniska accounta padaryti ir viska sutvarkyti is Lietuvos, kad jam teliktu sumoketi g.gif  maziau bus reikalu, kaip kazkuri panele pries tai rase (nebepamenu nicko doh.gif ), dar vargo turejo su vienokiu billing, kitokiu shiping adresu, ai maziau galvos skausmo butu viska amerikoniskai rasant turbut mastau.gif

O kiek sis budas atsieitu daugmaz? neisivaizduoju, kiek tas "brangoka" g.gif
Ir "first class" kiek preliminiariai kainuoja? Kad bent mazdaug susidaryti vaizda. Ir ar siunciant siuo budu nebuna, jog kazkur uzstringa siuntiniai ar pan., tikrai visuomet ateina? g.gif
Gal galima ir man foto, labai idomu realiai pamatyti 4u.gif


Tikrai nebijokit - pati ne karta ta darius, man siuncia taip dovanas ir lygiai taip pat esu kelioms forumietems padejus (savo LT kortelemis jos nusiperka, iraso mano adresa kaip siuntimo adresa, o po to persiunciu daiktelius, niekada jam nebuvo uzstrige uzsakymai). Manau ta situacija kai rase del problemu su uzsakymu buvo todel, kad ir prie 'billing', ir prie 'shipping' irase JAV adresa - kai kurie puslapiai neturi didesnes apsaugos, tai praeina bet ka irasius, o kituose bankas turi sutapt (t.y. jie mato, kad kortele isdaves ne JAV bankas, o rasoma, kad 'billing' adresas JAV). Paciai buvo su NeimanMarcus kai atsiskaitinejau lietuviska kortele ir patingejau ivedinet skirtingus adresus, tai po to teko paskambint jiems, padiktuot LT banko pavadinima, LT adresa (kuriuo ta kortele isduota) ir banko telefona) - jie paskambino, patvirtino ir viskas.

Kainas paziurekit USPS puslapyje - ten ivesit sali, svori (1lb lygus 0,492kg) ir ismes siuntimo budus ir kainas. Galesit palygint. Jei lengvi daiktai, tai 'express' nelabai apsimoka (na pvz lupu blizgi 'first class' siust kokie $2, 'express' $20, bet kai sunkesni siuntiniai, tia paskui nelabai daug skiriasi siuntimas). Neseniai siunciau siuntinuka i LT 'express' budu, tai uz 10 su trupuciu lb (apie 5kg) sumokejau $75. 'Express' pristatomas i namus (atveza EMS paisuntiniai esantys paste), o kitus budus paciam tenka i pasta eit pasiimt. Kolkas man nei vienas siuntinukas nedinges, nepriklausomai nuo siuntimo budo.
Papildyta:
QUOTE(agnessa @ 2010 04 19, 22:30)
Kazkuri cia tokia nuoroda pametejo http://stores.channe...r.com/mjrsales/
Gal kas esat sakesi is cia ? 4u.gif


Zinau pirkusiu ir nenusivylusiu (rubeliai tvarkingi, svarus), BET atidziai skaitykit aprasymus, nes daznai buna kazkas su rubu negerai (iplyses, isteptas ir pan). Ir siaip jie kaip ir isparduotuve (superka is VS zmoniu grazintus rubelius ir perparduoda), tai nebutinai net aprasyme buna pamineta kazkas negero, gali but rubelis pvz isteptas, bet jie atsakomybes del to nenesa, kad nepaminejo aprasyme (nes ju bendrose taisyklese tas minima).

QUOTE(Vijone @ 2010 04 19, 22:54)
o ka galetumete pasakyti apie si rubeli ax.gif Labai jauciuosi sugundyta biggrin.gif , kazi ar verta, ar nebus eilinis "treningas" unsure.gif
user posted image


Sitas nera treningines medziagos - cia kaip bliuskyte su kapisonu, medziagyte plona medvilne.
Atsakyti
http://www2.victoria...o...&rfnbr=1805

http://www2.victoria...o...&rfnbr=1805

gal kas turit kuri nors is siu?..
idomu atsiliepimai.. 4u.gif

kazin kaip ziuretusi ant 75B, apacia S/M...ir koki didi imti geriausia..
isimylejau abu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 04 20, 01:54)

Sitas nera treningines medziagos - cia kaip bliuskyte su kapisonu, medziagyte plona medvilne.

MAN SIS IR TOKS GAN GRAZIAI ATRODANTIS mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2010 04 20, 00:02)
gal ne taip issireiskiau. labai suliesejau, tai man rodos tokio tipo suknele man siuo metu netiktu  ax.gif

na tai reikia pirkti savo dydį ir neatrodysit juokingai.. nežinau koks jūsų ūgis, bet aš pvz su 164cm (49-50kg) perku xs ar xxs ir niekada nebūna juokingai... net mintis tokia nekilo g.gif juokingai ant jūsų dabar gal tik atrodytų rūbeliai ankstesnio dydžio, jei minėjot, kad stipriai suliesėjot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 20 balandžio 2010 - 06:25
Sakykit mergaites gal kuri turit sportini kostiumeli, kad butu ne medvilne ir ne trikotazas, kaip jogos su elastanu... kaip su dydziais? nes vienas buvau pirkus bet tik kelnes s dyd. bet trumpos buvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 04 20, 08:21)
na tai reikia pirkti savo dydį ir neatrodysit juokingai.. nežinau koks jūsų ūgis, bet aš pvz su 164cm (49-50kg) perku xs ar xxs ir niekada nebūna juokingai... 

drinks_cheers.gif as 168cm, 50kg, suknute ant manes xs 4u.gif o be tojau kas kas, bet ta suknute tokia, kad ir kuuuda labai ir pilna gali su ja graziai atrodyt mirksiukas.gif dekingas modelis labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 04 20, 06:21)
na tai reikia pirkti savo dydį ir neatrodysit juokingai.. nežinau koks jūsų ūgis, bet aš pvz su 164cm (49-50kg) perku xs ar xxs ir niekada nebūna juokingai...  net mintis tokia nekilo g.gif juokingai ant jūsų dabar gal tik atrodytų rūbeliai ankstesnio dydžio, jei minėjot, kad stipriai suliesėjot smile.gif


mergos, guuuundot stipriai lotuliukas.gif aj, jei netiks, grazinsiu, dar puse metu vasarinius rubus tampysiu gi lotuliukas.gif
Atsakyti
Boni, gundykis gundykis, jei nesi aukstesne nei 168cm ax.gif nes man su 168cm tai ilgis trumpesnis nei ant manekenes ax.gif bet modelis sios suknutes tikrai toks, kad virsus turi but apkrites, jinai neturi but aptempta, ji tokia plevesuojanti visa biggrin.gif o virsus toks sukriteeees biggrin.gif bet uztai maskuoja ir nereikalinga riebaliuka ir per daug dideli kuduma mirksiukas.gif manau tikrai tokia suknute daugeliui tinkama, tik reikia i ugi svarbiausia ziuret ax.gif vat foto netine 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 20, 09:00)
bet modelis sios suknutes tikrai toks, kad virsus turi but apkrites, jinai neturi but aptempta, ji tokia plevesuojanti visa  biggrin.gif o virsus toks sukriteeees  biggrin.gif

Butent, ir manekene foto tikrai yra apsivilkusi didesni dydi, nes suknia ir poilge, ir poplate. O vidine dali labai paprastai galima pas siuveja iliemenuoti, ir atrodys puikiai. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 20 balandžio 2010 - 08:07
QUOTE(linamog @ 2010 04 20, 10:06)
Butent, ir manekene foto tikrai yra apsivilkusi didesni dydi, nes suknia ir poilge, ir poplate. O vidine dali labai paprastai galima pas siuveja iliemenuoti, ir atrodys puikiai. ax.gif

drinks_cheers.gif vidines dalies net nereik iliemenuot, kai susirisa ji irgi pakrenta, nebent per krutine kabotu vidine ax.gif as ziuriu net S drasiai galejau imt ax.gif butu gal ilgesne, o pakritimas didesnis irgi nebutu pamaises schmoll.gif jos grozis tame pakritime tokiame wub.gif laisvume wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijone @ 2010 04 19, 22:54)
nors maniske tik 34A bet man toks dirbtinas sukelimas visai negrazu schmoll.gif

o ka galetumete pasakyti apie si rubeli ax.gif Labai jauciuosi sugundyta biggrin.gif , kazi ar verta, ar nebus eilinis "treningas" unsure.gif
user posted image


Turiu sita tik dryzuota. Man patinka, kokybiska, kiek ploviau, neissitampe, nepakeite formos. Iskirpte gili kaip ir foto.
Atsakyti
Anile labai gražiai atrodo suknele ir Jums tinka. as ir tokia ziurejau, bet xs man tikrai trumpa bus, kazin s labai skiriasi is ilgio nuo xs g.gif
as dar apie tokia galvoju
user posted image
gal kas turi ir galetu pakomentuoti 4u.gif 4u.gif

jei kam reikia cia radau s, m dydi tokios sukneles kokia Anile rode tik spalva kita http://public.fotki....uziai/base.html



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bakardi: 20 balandžio 2010 - 10:04