Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(žvarba @ 2010 04 19, 15:49)
spėju čia apie labai  šviesaus gymio žmones, kurių labai balta plona oda, jei žmogus neįdegęs kai persišviečia kraujagyslės, kūnas atrodo baltai melsvos spalvos mirksiukas.gif


biggrin.gif
ačiū dievui, aš į kūdikišką rausvumą biggrin.gif lotuliukas.gif tai vyšninė man turėtų tikti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 19, 15:34)
as ja turiu, man ji patinka, nestora, bet labai maloni prie kuno.

bet nešviečia kiaurai?? gal kartais foto turi??
Atsakyti
Keliu foto 4u.gif ugis mano 168cm, dydis pas mane XS 4u.gif
ziuriu i foto, niu ne melynode g.gif biggrin.gif tik asiku per ziema nubalus ax.gif vasara dar idegsiu ir bus thumbup.gif
specialiai nufotkinau dvejopai ax.gif galima uzsidet ant petuku, galima nuleisti 4u.gif galima pakelt rankovytes, galima nuleist 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

man tik gale ji trumpoka, bet supratau kame beda ax.gif gale jos nereik taip pakelt, kad virsus pakrites butu, galee reikia ja istempta laikyt biggrin.gif gerai, kad foto padarai, tai tada pasimato kas kaip ax.gif is galo foto nedesiu, nes trumpa blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anile: 19 balandžio 2010 - 16:44
wub.gif Kaip graziai atrodo bigsmile.gif Priminkit, koks Jusu ugis?
Noriu as sitos sukneles blush2.gif O ta apatine prisiuta prie virsutines dalies?
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 04 19, 18:49)
wub.gif Kaip graziai atrodo bigsmile.gif Priminkit, koks Jusu ugis?
Noriu as sitos sukneles  blush2.gif O ta apatine prisiuta prie virsutines dalies?

168cm 4u.gif jums bus trumpa, nes man paciai gale trumpa, mastau ka daryt reiks blush2.gif apatine suknute neprisiuta schmoll.gif tik keliose vietose priverta, niu siek tiek prisiuta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 17:53)
168cm  4u.gif jums bus trumpa, nes man paciai gale trumpa, mastau ka daryt reiks  blush2.gif apatine suknute neprisiuta  schmoll.gif tik keliose vietose priverta, niu siek tiek prisiuta  biggrin.gif

Tai cia faktas kad trumpa man g.gif Idomu kokio M dydzio ant kiek ilgesne butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 04 19, 18:56)
Tai cia faktas kad trumpa man g.gif Idomu kokio M dydzio ant kiek ilgesne butu ax.gif

neisivaizduoju doh.gif gal reiktu kokiu mergyciu kur prekiauja VS rubais paklaust g.gif gal turi net galimybe sudet kelis dydzius, jei turi realiai keliu dydziu tas suknutes ax.gif
Atsakyti
shopingas
Kodukai buna paciam VS - atsidarot kai ju puslapi, tai buna parasyta (na akcijos kurios tuo metu vyksta). Arba per google paieskokit.

Dekui, paieskosiu drinks_cheers.gif

O del uzsakymo, galit ir pati pasidaryt, tik to zmogaus adresa JAV duot - tik kai VS darysit uzsakyma, prie 'billing' rasykit savo adresa, o 'shipping' to zmogaus kam siunciat. Ir viskas. O kai ateis, jau persius jums. Tik tegul maza verte raso ant siuntinio (kad nevirsytu 75Lt, nes kitaip PVM bus - muitine neziuri i ta 'gift').

Gal geriau tuomet visus duomenis rasyti amerikoniskus ir lai jis pats sumoka is savo korteles, na amerikoniska accounta padaryti ir viska sutvarkyti is Lietuvos, kad jam teliktu sumoketi g.gif maziau bus reikalu, kaip kazkuri panele pries tai rase (nebepamenu nicko doh.gif ), dar vargo turejo su vienokiu billing, kitokiu shiping adresu, ai maziau galvos skausmo butu viska amerikoniskai rasant turbut mastau.gif

Siuntimas vienintelis su registracija yra 'express' budas - jis brangokas, bet i LT per 6 dienas ateina (i Vilniu man ir per 4 yra nukeliave),
jei pigiausias, tai 'first class' (keliauja apie 2-3 savaites).


O kiek sis budas atsieitu daugmaz? neisivaizduoju, kiek tas "brangoka" g.gif
Ir "first class" kiek preliminiariai kainuoja? Kad bent mazdaug susidaryti vaizda. Ir ar siunciant siuo budu nebuna, jog kazkur uzstringa siuntiniai ar pan., tikrai visuomet ateina? g.gif

QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 13:18)
nes isemiau foto,  galiu atsiust i az jei idomu smile.gif

Gal galima ir man foto, labai idomu realiai pamatyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 17:53)



labai graziai thumbup.gif
Atsakyti
Anile wub.gif wub.gif žavinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 12:18)
nes isemiau foto,  galiu atsiust i az jei idomu smile.gif



a tai kuom as prasikaltau del laiko skirtumo. ir taip cia niekas nesirodo, o tai vienintele foto temoje ir ta praveizijau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2010 04 19, 19:43)
a tai kuom as prasikaltau del laiko skirtumo. ir taip cia niekas nesirodo, o tai vienintele foto temoje ir ta praveizijau  doh.gif  lotuliukas.gif

Boni as saviske palikau biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti