Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(linamog @ 2010 04 19, 14:30)
As va tokia ka tik rezervavau, manau, imsiu.
user posted image

labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 04 19, 15:30)
Jei esate baltaode, i melsvuma, tada tikrai nelabai, manau.


o jėzau, kas čia dabar - į melsvumą? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 04 19, 16:30)

As va tokia ka tik rezervavau, manau, imsiu.


sita labai grazi, realiai menylesne atrodo ji yra
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 04 19, 15:25)
ačiū 4u.gif
dėl ko?? unsure.gif

tai sako didele krutine negrazu bebe.gif
Aisku mano ne F dydzio, bet ir ne B biggrin.gif

QUOTE(Vijolia @ 2010 04 19, 15:30)

Merginos, gal kuri turit ar kur matet sio korsetuko katalogine foto? T.p. pardavineju. Nors S dydis kaip ir atitiko, bet pirkau krikstynoms, o nesulaukus nusipirkau kita, balta  ax.gif
user posted image

skelbimu lentoje Perkunas jums idejo sios palaidines katalogine nuotrauka, paieskokite mirksiukas.gif

Atira, dekui uz nuotrauka, nesitikejau, kad ji tokia trumpa blink.gif
Ir pritariu del krutines mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 19, 15:35)
o jėzau, kas čia dabar - į melsvumą?  unsure.gif

Na, buna baltaodziu merginu, kuriu kapiliarai arciau odos pavirsiaus, ir oda melsvoka.
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 15:35)
sita labai grazi, realiai menylesne atrodo ji yra

Pamenu, jus kazkada esat dejusi foto pajury su ja. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 19, 14:35)
o jėzau, kas čia dabar - į melsvumą?  unsure.gif

spėju čia apie labai šviesaus gymio žmones, kurių labai balta plona oda, jei žmogus neįdegęs kai persišviečia kraujagyslės, kūnas atrodo baltai melsvos spalvos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 19, 14:39)
tai sako didele krutine negrazu bebe.gif

kaip suprast gražu- negražu... kas gražu vienam,- negražu kitam... ir tai akivaizdu pasiskaičius žmonių komentarus smile.gif Visada yra gražu tai kas jauna.. čia jau be abejonės, o kas dėl dydžio- nėra idealaus dydžio krūtinės... Idealu, kai žmogus yra laimingas su tuo ką turi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 19 balandžio 2010 - 14:50
QUOTE(žvarba @ 2010 04 19, 15:49)


kaip suprast gražu- negražu... kas gražu vienam,- negražu kitam... ir tai akivaizdu pasiskaičius žmonių komentarus smile.gif Visada yra gražu tai kas jauna.. čia jau be abejonės, o kas dėl dydžio- nėra idealaus dydžio krūtinės...  Idealu, kai žmogus yra laimingas su tuo ką turi mirksiukas.gif

as gi juokauju, dziaugiuosi tuo ka Dievulis dave mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 04 19, 16:49)
Visada yra gražu tai kas jauna..
...  Idealu, kai žmogus yra laimingas su tuo ką turi mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


Nesu melynode doh.gif lotuliukas.gif is prigimties tamsiaplauke biggrin.gif ir normalios odos, i gelsvuma gal net labiau biggrin.gif bet man kazkodel raudona ant bruneciu atrodo prabangiai, o ant blondiniu- pigiai blush2.gif nezinau kodel doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 04 19, 14:19)
merginos, o kaip su tom vadinamom skūrinukėm yra?? Jos kaip suprantu be siūlių, tai nesimato iš po rūbų g.gif bet esu girdėjus, kad lyg išsitampo jos?? g.gif ar kažką ne taip supratau? g.gif


As turejau skurinuke, pas mane po krutine 81 cm, emiau 36 dydi, po kiek laiko tikrai issitampe, todel kita liemenele emiau 34 apimties, bet jau kito modelio ir buvo per maza doh.gif
Daugiau skurinukiu nebenoriu schmoll.gif Bet kokiu atveju nusipirkus lygia kita VS liemenele siuliu per rubus nebus matyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 04 19, 15:18)
As turejau skurinuke, pas mane po krutine 81 cm, emiau 36 dydi, po kiek laiko tikrai issitampe, todel kita liemenele emiau 34 apimties, bet jau kito modelio ir buvo per maza  doh.gif
Daugiau skurinukiu nebenoriu  schmoll.gif  Bet kokiu atveju nusipirkus lygia kita VS liemenele siuliu per rubus nebus matyti  4u.gif

ačiū Sunrėja 4u.gif
merginos, gal matėt kas šią realiai?? Ar verta dėmesio ji??
user posted image
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 04 19, 16:33)
ačiū Sunrėja 4u.gif
merginos, gal matėt kas šią realiai?? Ar verta dėmesio ji??
user posted image

as ja turiu, man ji patinka, nestora, bet labai maloni prie kuno.
Su 93-69-98 S dydis geras.
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 04 19, 14:19)
thumbup.gif
merginos, o kaip su tom vadinamom skūrinukėm yra?? Jos kaip suprantu be siūlių, tai nesimato iš po rūbų g.gif bet esu girdėjus, kad lyg išsitampo jos?? g.gif ar kažką ne taip supratau? g.gif

bent jau man tai didelių bangų skurinukė prasitampė

QUOTE(žvarba @ 2010 04 19, 14:24)
neteko pastebėti g.gif

prasitampė ir antri po stebuklo, ties užsegimo juostele, pati apimties medžiaga pasitampė, biški pasibangavo. reiks turbūt jau mesti lauk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kas_Cia: 19 balandžio 2010 - 15:36