Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(žvarba @ 2010 04 19, 14:24)
neteko pastebėti g.gif


aš irgi nepastebėjau, kad liemenėlės išsitampytų g.gif tik skūrinukės neturiu (nors noriu biggrin.gif), šita turbūt tikrai išsitampo smile.gif

QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 14:42)
as irgi noriu, bet ilgio jau bijau  unsure.gif  doh.gif nes jusiske tai paveikslelyje iki keliu, net dengia truputi keliukus  doh.gif o realiai trumpa  biggrin.gif o sita foto jau iskart trumpa, o kai gausiu realiai  doh.gif o dar ugis jusu 160cm, o mano 168cm  doh.gif tai ar nebus taip, kad vos sikniu dengs  unsure.gif


neabejoju, kad suknelės ilgis ir nuo dydžio skiriasi - aš šitos imčiau 2 arba 4, tikrai būtų ilgesnė, manau ax.gif

apkalbėta suknelė labai graži thumbup.gif aš kaip tik kitos laukiu cherry spalvos, tai įdomu labai pamatyti, kaip man tiks wub.gif mano manymu, blondinėms kaip tik tik tokias spalvas ir nešiot biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(savita1 @ 2010 04 19, 15:03)
Va cia yra realiu sios sukneles foto, susizavejimo man jos nekelia tikrai biggrin.gif
http://stores.channe...ore/search.aspx


nerodo g.gif šiaip čia buvo viena šokolado spalvos, kurią norėjau imti, bet kad foto ji išterliota atrodė, susilaikiau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucrezia: 19 balandžio 2010 - 14:07
QUOTE(savita1 @ 2010 04 19, 13:49)
Nezinau kaip kitiems, bet man tie per daug suspausti ir iskelti turtai nepasakyciau kad dailiai ziurisi blush2.gif


drinks_cheers.gif pritariu... man irgi negražu.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 04 19, 16:03)
Va cia yra realiu sios sukneles foto, susizavejimo man jos nekelia tikrai biggrin.gif
http://stores.channe...ore/search.aspx

cia sita tikriausiai
user posted image

priekis kazkaip negraziai ziuris, bet gal ant kuno visai kitaip atrodo
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 15:11)
cia sita tikriausiai
priekis kazkaip negraziai ziuris, bet gal ant kuno visai kitaip atrodo


ta pati ax.gif
aš irgi manau, kad ant kūno gal gražiau atrodytų ax.gif man čia apačia kažkaip nepatiko, jei taip ir realiai neapsitempia, tai negražu visai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 15:11)
cia sita tikriausiai
priekis kazkaip negraziai ziuris, bet gal ant kuno visai kitaip atrodo

Aha, sita drinks_cheers.gif Aisku, neskaitantu tu demiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 19, 16:13)
ta pati  ax.gif
aš irgi manau, kad ant kūno gal gražiau atrodytų ax.gif  man čia apačia kažkaip nepatiko, jei taip ir realiai neapsitempia, tai negražu visai  schmoll.gif

apacia ir turejau omeni, kad negraziai kazkaip krenta, kiek cia komentavo sia kurios turi, bet realiu foto niekas ir neidejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 15:15)
apacia ir turejau omeni, kad negraziai kazkaip krenta, kiek cia komentavo sia kurios turi, bet realiu foto niekas ir neidejo schmoll.gif


reikės e-bay paieškoti g.gif pas rusaites neužmačiau, tai sunku susidaryti vaizdą iš vienos baisios nuotraukos unsure.gif
Atsakyti
Atira01, gal galima ir man i az sukneles foto ax.gif
ax.gif
QUOTE(žvarba @ 2010 04 19, 14:19)
thumbup.gif
merginos, o kaip su tom vadinamom skūrinukėm yra?? Jos kaip suprantu be siūlių, tai nesimato iš po rūbų g.gif bet esu girdėjus, kad lyg išsitampo jos?? g.gif ar kažką ne taip supratau? g.gif

As turiu 3, visos be push-up, smulkiom bangelem man labiau patinka, tvirtiesne ir maziau issitampe. Beja, mano smulkiom bangelem vienodo modelio, tik skirtingu bangu, ir ta kuria gavau veliau per apimti buvo didesne nei jau panesiota doh.gif

QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 14:33)
: pamenu net interviu su vienu plastikos chirurgu ir jo metu jis pasake, kad tobulesnes krutines nei jauna, standi, B dydzio ner 
user posted image

tuoj pradesiu kompleksuot unsure.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 14:42)


diena nera kam nufotkint  blush2.gif o kaip jus nusifotkinat? nemoku as pati  biggrin.gif

as prieinu prie didelio veidrodzio ir darau nuotraukas, bet be blico.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 19, 14:19)
As turiu 3, visos be push-up, smulkiom bangelem man labiau patinka, tvirtiesne ir maziau issitampe. Beja, mano smulkiom bangelem vienodo modelio, tik skirtingu bangu, ir ta kuria gavau veliau per apimti buvo didesne nei jau panesiota  doh.gif

ačiū 4u.gif

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 19, 14:19)
tuoj pradesiu kompleksuot  unsure.gif  lotuliukas.gif

dėl ko?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 14:52)
Dar del spalvos abejoju  doh.gif raudona idomu kaip atrodytu  unsure.gif  g.gif nezinau ar man reikia tokios spalvos  doh.gif  lotuliukas.gif blondinems gal nelabai  g.gif
user posted image


na, kodėl, man atrodo šviesiaplaukėms raudona spalva labai tinka.. wub.gif
Atsakyti
Galiu pora paskutiniu pirkinuku realiai parodyt, tik ne ant saves blush2.gif
Suknute, del kurios varvinau seile pasirode labai didele, nors ji ir turi buti plati, bet su S atrodziau kaip su maisu (nors pastaruoju metu S man puikiai tikdavo) doh.gif Tikrai M skirta.user posted image
user posted image
Merginos, gal kuri turit ar kur matet sio korsetuko katalogine foto? T.p. pardavineju. Nors S dydis kaip ir atitiko, bet pirkau krikstynoms, o nesulaukus nusipirkau kita, balta ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 14:52)
Dar del spalvos abejoju  doh.gif raudona idomu kaip atrodytu  unsure.gif  g.gif nezinau ar man reikia tokios spalvos  doh.gif  lotuliukas.gif blondinems gal nelabai  g.gif

Jei esate baltaode, i melsvuma, tada tikrai nelabai, manau.
As va tokia ka tik rezervavau, manau, imsiu.
user posted image
Atsakyti