Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

kadangi atira sako reik baigt apie papukus, tai paskutini tik posta ir viskas...tyyyyliu biggrin.gif atira, jums kompeksuot nera del ko schmoll.gif zinokit as kai pamatau laaaabai iskelta, ispusta krutine pirma mintis arba silikonai, arba puse turio- liemenele doh.gif lotuliukas.gif cia ta prasme, kai matau tikrai tokia standzia bet ispuuusta pernelyg krutine ax.gif bet jei pamatau jauna mergina su nedidele, stangria krutine....tai maaaan taip grazuuuu wub.gif tas naturalumas, jaunumas rolleyes.gif wub.gif ir B naturali standi krutine realiai man daug graziau, nei kokia D tongue.gif blush2.gif pamenu net interviu su vienu plastikos chirurgu ir jo metu jis pasake, kad tobulesnes krutines nei jauna, standi, B dydzio ner biggrin.gif ir jokie silikonai to nepakeis biggrin.gif 4u.gif tai sutinku su juo visu 100proc drinks_cheers.gif biggrin.gif



panos gal pamenat,kaip su ta sukne? ar ji atitinka ar padidinta?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 15:33)
panos gal pamenat,kaip su ta sukne? ar ji atitinka ar padidinta?


tuom ir pabaikim thumbup.gif

atitinka dydi rase, tokios irgi noriu doh.gif
idekit foto savo suknele!!!! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atira01: 19 balandžio 2010 - 13:36
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 15:35)
atitinka dydi rase, tokios irgi noriu doh.gif

idekit foto savo suknele!!!!    wub.gif

as irgi noriu, bet ilgio jau bijau unsure.gif doh.gif nes jusiske tai paveikslelyje iki keliu, net dengia truputi keliukus doh.gif o realiai trumpa biggrin.gif o sita foto jau iskart trumpa, o kai gausiu realiai doh.gif o dar ugis jusu 160cm, o mano 168cm doh.gif tai ar nebus taip, kad vos sikniu dengs unsure.gif

diena nera kam nufotkint blush2.gif o kaip jus nusifotkinat? nemoku as pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 15:42)
as irgi noriu, bet ilgio jau bijau  unsure.gif  doh.gif nes jusiske tai paveikslelyje iki keliu, net dengia truputi keliukus  doh.gif o realiai trumpa  biggrin.gif o sita foto jau iskart trumpa, o kai gausiu realiai  doh.gif o dar ugis jusu 160cm, o mano 168cm  doh.gif tai ar nebus taip, kad vos sikniu dengs  unsure.gif

diena nera kam nufotkint  blush2.gif o kaip jus nusifotkinat? nemoku as pati  biggrin.gif

na jo sita trumpa atrodo, realiai irgi nemanau, kad ilga bus, cia kurios turejo taip ir nepakomentavono normaliai schmoll.gif
turiu stova fotoaparatui, tai ji pasidedu pries veidrodi, pati nubegu i kita kambario gala, nustatau, kad po 10 sek nufotkintu ir yra:D mano suknele tai gal jei butu 2 dydzio, butu ir ilgesne, bet tada, kad nebutu pati per didele, tai manau, kad ta 0 ir pasiliksiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atira01: 19 balandžio 2010 - 13:46
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 15:44)
na jo sita trumpa atrodo, realiai irgi nemanau, kad ilga bus, cia kurios turejo taip ir nepakomentavono normaliai schmoll.gif

turiu stova fotoaparatui, tai ji pasidedu pries veidrodi, pati nubegu i kita kambario gala, nustatau, kad po 10 sek nufotkintu ir yra:D

bet kad butu bent kaip netinej foto doh.gif biggrin.gif

bandysiu ir as taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 15:46)
bet kad butu bent kaip netinej foto  doh.gif  biggrin.gif

bandysiu ir as taip  biggrin.gif

nusipirkit paskui pakomentuosit blush2.gif cool.gif
as visada taip, draugas nufotografuoti nemoka normaliai, o daugiau nera kam biggrin.gif
Atsakyti
Dar del spalvos abejoju doh.gif raudona idomu kaip atrodytu unsure.gif g.gif nezinau ar man reikia tokios spalvos doh.gif lotuliukas.gif blondinems gal nelabai g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 15:52)
Dar del spalvos abejoju  doh.gif raudona idomu kaip atrodytu  unsure.gif  g.gif nezinau ar man reikia tokios spalvos  doh.gif  lotuliukas.gif blondinems gal nelabai  g.gif


man tai raudona spalva isvis nepatinka, pati tokios tai noreciau rudos spalvos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2010 04 18, 20:02)
Nu zinokit didelis unsure.gif Po pazastim meta rauksle, jei suprasit ka turejau omeny...Uzsisakiau jau 34B dydi is Burbery (pagavau ir as per akcija), tai ziuresiu kaip bus ir kitoms galesiu patarti victory.gif
Dar norejau paklausti gal kuri turit sita grozybe wub.gif
Ar graziai krutine atrodo g.gif

Sveiki,
aš turiu tokį..žiūrint kokio dydžio krūtinė..pas mane A, tai man norėtųsi kad labiau didintų..Ir dar nelabai patinka, kad su juo krūtinė žemai atrodo, jeigu bandu kelti į viršų - nepatogu..turiu su juo nuotraukų, jeigu reikia, galiu persiųsti į A.Ž
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 14:33)
kadangi atira sako reik baigt apie papukus, tai paskutini tik posta ir viskas...tyyyyliu  biggrin.gif atira, jums kompeksuot nera del ko  schmoll.gif zinokit as kai pamatau laaaabai iskelta, ispusta krutine pirma mintis arba silikonai, arba puse turio- liemenele  doh.gif  lotuliukas.gif cia ta prasme, kai matau tikrai tokia standzia bet ispuuusta pernelyg krutine  ax.gif bet jei pamatau jauna mergina su nedidele, stangria krutine....tai maaaan taip grazuuuu  wub.gif tas naturalumas, jaunumas  rolleyes.gif  wub.gif ir B naturali standi krutine realiai man daug graziau, nei kokia D  tongue.gif  blush2.gif pamenu net interviu su vienu plastikos chirurgu ir jo metu jis pasake, kad tobulesnes krutines nei jauna, standi, B dydzio ner  biggrin.gif ir jokie silikonai to nepakeis  biggrin.gif  4u.gif tai sutinku su juo visu 100proc  drinks_cheers.gif  biggrin.gif
panos gal pamenat,kaip su ta sukne? ar ji atitinka ar padidinta?
user posted image

drinks_cheers.gif Kadangi pati B dydį nešioju ir krūtinė yra stangri, tai jokių push up'ų nesidedu. Esu labai patenkinta ja wub.gif
O kas liečia suknytę, tai mano draugė ją turi. Ilgis atitinka nuotrauką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 13:52)
blondinems gal nelabai  g.gif
user posted image

kodėl nelabai biggrin.gif visai labai thumbup.gif jei tik patinka mirksiukas.gif o žiūrisi thumbup.gif
Atsakyti
Va cia yra realiu sios sukneles foto, susizavejimo man jos nekelia tikrai biggrin.gif
http://stores.channe...ore/search.aspx
Atsakyti