Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(savita1 @ 2010 04 19, 12:49)
drinks_cheers.gif pritariu kiekvienam Jusu zodziui. As pvz sau neperku jokiu liemeneliu su push upais, man paprasciausiai negrazu blush2.gif Turiu stanzia, nedidele B dydzio krutine, kurios nenoriu dirbtinai nei padidinti nei iskelti, perku paprastus liemenukus, su plonu pakietinimu ir tiek. Ir labai myliu tokius drabuzelius, kai galiu nedeveti visai jokios liemeneles, atrodau sau labai graziai ir jauciuosi pasakiskai wub.gif
Nezinau kaip kitiems, bet man tie per daug suspausti ir iskelti turtai nepasakyciau kad dailiai ziurisi blush2.gif

kiekvienam savo, o to ko neturi dažnai norisi ax.gif aš visą gyvenimą keikiau savo krūtinę,- norėjau mažesnės... pati esu liekna, smulki, man paprasčiausiai buvo negražu schmoll.gif . Dabar, kai jau turiu du bamblius išsipildė mano svajonė ir krūtinė tapo kiek mažesnė, tai dabar jau gaila, kam sumažėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif taip, kad- labai retai būna gerai lotuliukas.gif sorry, čia off topic blush2.gif tačiau, žmogus tuo ir įdomus, kad vis ko nors nori ir grožį suvokia skirtingai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 19 balandžio 2010 - 13:30
QUOTE(vikta @ 2010 04 19, 14:46)

nugara tokia nelabai patinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulialia @ 2010 04 19, 13:55)
Atira01, atsiųsk ir man suknelės foto į až 4u.gif

Labai gražiai atrodai, papuliai gal per daug iškelti, bet, kaip minėjai, čia dėl liemenuko. Šiaip viskas super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulialia @ 2010 04 19, 14:59)
Labai gražiai atrodai, papuliai gal per daug iškelti, bet, kaip minėjai, čia dėl liemenuko. Šiaip viskas super thumbup.gif

aciu, pasitaisysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 14:01)
aciu, pasitaisysiu mirksiukas.gif

Bet tavo krūtinė tai labai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 12:47)
aciu 4u.gif
be push up nepratus vaiksciot, nes krutine nera didele smile.gif

man rodos tokio tipo idealiai tiktų mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 13:54)
nzn visad kazkaip del mazos krutines kompleksavau, dabar aisku jau praejo, bet didesnes vistiek noreciau smile.gif

O tikrai nera del ko mirksiukas.gif Kad nedidele, tai dar nereskia kad ji negrazi wub.gif
Atsakyti
aciu Saulialia ir savita1 4u.gif
QUOTE(žvarba @ 2010 04 19, 15:03)
man rodos tokio tipo idealiai tiktų mirksiukas.gif


be sleikuciu nelabai noriu, o ir ji manau lystu pro sukneles krastus, nes nenueina liemenele tiesiai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atira01: 19 balandžio 2010 - 13:17
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 12:18)

jau rasiau, kad cia liemenele reiktu uzsideti kitokia, nes sukneles modelis dar toks, kad krutine sustumia, o ir liemenele tokia kad ja sustumtu ir 5 lygio push up biggrin.gif



drinks_cheers.gif su mažesniu push up'u tikrai gražiai žiūrėsis, figurytė puiki, dailiai tikrai atrodo 4u.gif

QUOTE(savita1 @ 2010 04 19, 14:08)
O tikrai nera del ko mirksiukas.gif Kad nedidele, tai dar nereskia kad ji negrazi wub.gif


mano draugas man irgi taip sako ("Nedidelė, bet užtat graži" blush2.gif ) biggrin.gif tai sėdžiu sau rami cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 19, 13:16)
tai sėdžiu sau rami  cool.gif

thumbup.gif
merginos, o kaip su tom vadinamom skūrinukėm yra?? Jos kaip suprantu be siūlių, tai nesimato iš po rūbų g.gif bet esu girdėjus, kad lyg išsitampo jos?? g.gif ar kažką ne taip supratau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 19, 15:16)
drinks_cheers.gif  su mažesniu push up'u tikrai gražiai žiūrėsis, figurytė puiki, dailiai tikrai atrodo  4u.gif
mano draugas man irgi taip sako ("Nedidelė, bet užtat graži" blush2.gifbiggrin.gif  tai sėdžiu sau rami  cool.gif

jau kai turesiu liemenele tinkancia siai suknelei pasirodysiu dar syki smile.gif
tai mano draugas irgi mane isgyde:D ir dabar kartais buna dienu kai man jie atrodo netgi dideli lotuliukas.gif
ok uzteks cia apie papukus sneket rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(žvarba @ 2010 04 19, 15:19)
thumbup.gif
merginos, o kaip su tom vadinamom skūrinukėm yra?? Jos kaip suprantu be siūlių, tai nesimato iš po rūbų g.gif bet esu girdėjus, kad lyg išsitampo jos?? g.gif ar kažką ne taip supratau? g.gif

tai, kad visos prasitampo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atira01: 19 balandžio 2010 - 13:19
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 13:20)
tai, kad visos prasitampo

neteko pastebėti g.gif
Atsakyti