Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(žvarba @ 2010 04 19, 14:17)
rupūs miltai a tai ko man nerodo mastau.gif , žiūriu net išsiviepus lens.gif  lens.gif , ale nieko nematau fool.gif

nes isemiau foto, galiu atsiust i az jei idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 12:18)
nes isemiau foto,  galiu atsiust i az jei idomu smile.gif

dar klausi tongue.gif nagus baigiu nusigraužt iš smalsumo bigsmile.gif
Atsakyti
pasiulykit tokio tipo liemenele, kad butu su zemu iskirpimu ir kokio 3 lygio push up
user posted image
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 13:18)
tikrai maniau, kad man bus iki keliu rolleyes.gif

nepaziurejau kokio ilgio ir koks modeliukas doh.gif imesk i az, jei gali 4u.gif viskas per papus doh.gif lotuliukas.gif pamaciau tik juos, o paskui mazaja nubegau paguldyt pietuku miego, o gryzus jau foto neberadau doh.gif

QUOTE(Vitalma @ 2010 04 19, 13:35)
Jei 34C kauselis mazesnis uz 36C tai tada kita kalba!!!

tikrai bent kiek turejau tikrai mazesnis mirksiukas.gif lauksim komentaru ir foto kaip 34B jums bigsmile.gif

QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 13:56)
va tokia manau tiktu, 3 lygio push up, iskirpimas atrodo zemas g.gif

atiiiira doh.gif kam su tokia grazia krutine to push up'o blush2.gif wub.gif man nieko ner graziau uz tokia dar jauna standzia krutine wub.gif jetaus....gi tuo duota dziaugtis neilgai doh.gif lotuliukas.gif jei kas grazintu mane bent 10metu atgal biggrin.gif jokiu push up'u schmoll.gif ner graziau uz jauna naturalia standzia krutine, kaip jusu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 04 19, 12:17)
rupūs miltai a tai ko man nerodo mastau.gif , žiūriu net išsiviepus lens.gif  lens.gif , ale nieko nematau fool.gif

man irgi nerodo
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 14:37)
nepaziurejau kokio ilgio ir koks modeliukas  doh.gif imesk i az, jei gali  4u.gif viskas per papus  doh.gif  lotuliukas.gif pamaciau tik juos, o paskui mazaja nubegau paguldyt pietuku miego, o gryzus jau foto neberadau  doh.gif


net susijuokiau perskaicius lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
atira - va ši gal tiktų
user posted image
http://www2.victoria...o...=5324&atp=a
Atsakyti
atira wub.gif aciu uz az 4u.gif dabar dar klausimelis, koks cia modeliukas suknutes ax.gif gal nuoroda ar foto netine idet galit? ax.gif ir koks dydis ant jusu, bei koks jusu ugis? ax.gif nes pamenu, kad jus nediduke, as ir nediduke, bet bijau kad man per trumpa butu su 168cm ugiu doh.gif jei butu mini sukne ir dar su tokia iskiprte, tai man jau per daug tada blush2.gif neskoningai atrodyciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 14:37)

atiiiira  doh.gif kam su tokia grazia krutine to push up'o  blush2.gif  wub.gif man nieko ner graziau uz tokia dar jauna standzia krutine  wub.gif jetaus....gi tuo duota dziaugtis neilgai  doh.gif  lotuliukas.gif jei kas grazintu mane bent 10metu atgal  biggrin.gif jokiu push up'u  schmoll.gif ner graziau uz jauna naturalia standzia krutine, kaip jusu  wub.gif

aciu 4u.gif
be push up nepratus vaiksciot, nes krutine nera didele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 13:37)
atiiiira  doh.gif kam su tokia grazia krutine to push up'o  blush2.gif  wub.gif man nieko ner graziau uz tokia dar jauna standzia krutine  wub.gif jetaus....gi tuo duota dziaugtis neilgai  doh.gif  lotuliukas.gif jei kas grazintu mane bent 10metu atgal  biggrin.gif jokiu push up'u  schmoll.gif ner graziau uz jauna naturalia standzia krutine, kaip jusu  wub.gif

drinks_cheers.gif pritariu kiekvienam Jusu zodziui. As pvz sau neperku jokiu liemeneliu su push upais, man paprasciausiai negrazu blush2.gif Turiu stanzia, nedidele B dydzio krutine, kurios nenoriu dirbtinai nei padidinti nei iskelti, perku paprastus liemenukus, su plonu pakietinimu ir tiek. Ir labai myliu tokius drabuzelius, kai galiu nedeveti visai jokios liemeneles, atrodau sau labai graziai ir jauciuosi pasakiskai wub.gif
Nezinau kaip kitiems, bet man tie per daug suspausti ir iskelti turtai nepasakyciau kad dailiai ziurisi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 14:47)
atira wub.gif aciu uz az  4u.gif dabar dar klausimelis, koks cia modeliukas suknutes  ax.gif gal nuoroda ar foto netine idet galit? ax.gif ir koks dydis ant jusu, bei koks jusu ugis? ax.gif nes pamenu, kad jus nediduke, as ir nediduke, bet bijau kad man per trumpa butu su 168cm ugiu  doh.gif jei butu mini sukne ir dar su tokia iskiprte, tai man jau per daug tada  blush2.gif neskoningai atrodyciau  blush2.gif

prasom 4u.gif
va cia si suknele
user posted image
tik pas mane foto neryskios, tai nesimato tu dryziu.
dydis ant manes yra 0, mano ugis 160, ismatavimai mano per klubus ~89-~64-~83

Papildyta:
QUOTE(savita1 @ 2010 04 19, 14:49)
drinks_cheers.gif pritariu kiekvienam Jusu zodziui. As pvz sau neperku jokiu liemeneliu su push upais, man paprasciausiai negrazu blush2.gif Turiu stanzia, nedidele B dydzio krutine, kurios nenoriu dirbtinai nei padidinti nei iskelti, perku paprastus liemenukus, su plonu pakietinimu ir tiek. Ir labai myliu tokius drabuzelius, kai galiu nedeveti visai jokios liemeneles, atrodau sau labai graziai ir jauciuosi pasakiskai wub.gif
Nezinau kaip kitiems, bet man tie per daug suspausti ir iskelti turtai nepasakyciau kad dailiai ziurisi blush2.gif

nzn visad kazkaip del mazos krutines kompleksavau, dabar aisku jau praejo, bet didesnes vistiek noreciau smile.gif
Atsakyti
Atira01, atsiųsk ir man suknelės foto į až 4u.gif
Atsakyti