Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(savita1 @ 2010 04 11, 14:05)
Kas turi sita suknele gal patars, ar su 91cm per krutine ir 92cm klubais ilysciau i XS dydi g.gif Ziauriai as jos uzsimaniau blush2.gif Tik dar kitas klausimas, ar su 176cm bent uzpakali dengs g.gif


Manau jums M reiketu (gal S tiktu). Si didi atitinka, bet jei didesne krutine, tai didesnio net reiketu. As jau raisau praeitoj temoj: nesioju M dydi, krutine 80C (98cm), per klubus 98cm, esu 1,67m ugio, tai i M per krutine vos vos (tiksliau be liemenuko tik tik), tai jau L nesiojimui tektu pirkt. Ir trumpa man ji.

QUOTE(Infinnity @ 2010 04 11, 14:25)
O man kažkaip keista... Gi tų manekenių ūgiai 178cm., gal keliais cm daugiau mažiau, bet manau žemiau 175cm. nėra (Tos šitoj nuotraukoj, su balta suknele būtent 178cm.)
Tai nemanau, kad gali nedengt užpakalio.. Aišku pasirinkus tinkamą dydį.


Su tais ugiais/ilgiais, tai daznai problemu buna. Pasitaiko, kad pvz rankoves trumpos ar pats ilgis trumpesnis, nors esu 1,67m ugio, tai turetu kaip tik ilgiau nei ant manekeniu but. ax.gif
Atsakyti
maudimukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 04 11, 17:59)
As va radau albumelyje foto sios sunkutes, dailiai atrodo tikrai wub.gif
Tik idomu koks sitos manekenes ugis ax.gif Ir koks dydis cia sunkeles, gal atsilieps blush2.gif
http://s561.photobuc...=IMG_6562-1.jpg


cia as, dydis sukneles xs, o ugis 167 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabryte @ 2010 04 11, 17:52)
Laba, reikia pagalbos ir būtų geriau kuo skubiau 4u.gif  4u.gif
Gal kas turėjot/matavotės šį maudymuką (aktualu būtent viršus)
user posted image
ar tikrai atitinka 34A , nes 32A nėra doh.gif ar su ~83cm per ir ~73cm po nepaskęsčiau?  blush2.gif



QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 11, 23:16)
pažiūrėkit, kokia gražuma  bigsmile.gif

user posted image
bet $154  doh.gif

nuostabi pliažinė suknutė  bigsmile.gif
user posted image

Atgaiva akims wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indra A.: 12 balandžio 2010 - 10:35
Ar kuri turit tokio tipo maudomuka?
user posted image
idomu ar jis graziai pakelia ir paspaudzia krutine g.gif Uzsisakiau toki virsu, kelnaites turiu, priderinsiu ax.gif Tik ar ziuresis jis ant B dydzio krutines g.gif Gal cia jam didesniu turtu reikia blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Praeitos temos pabaigoje kalbėjote apie naujajį stebuklą Miracle. Savaitgalį ir aš pasiėmiau pagaliau savajį. Tai man, kaip A "turto" turėtojai, su juo atrodau kaip sex bomba. Va sėdžiu šiandien darbe ir neina patikėt, kad taip krūtinė "padidėjusi". Atrodo, lyg iš po operacijos būčiau. Merginoms, kurios turi normalų B, o jau nekalbant apie C, tokia liemenėlė net netiktų. Va mažakrūtėms jis tai tikrai stebuklas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2010 04 12, 11:43)

viskas - susigundžiau biggrin.gif visai įdomu būtų pamatyti realia foto ax.gif pas mane tas normalusis B, bet visai netrokštu, kad atrodytų kaip D schmoll.gif man vistiek nesitiki, kad tokius stebuklus išdarinėja biggrin.gif
dar, gal galite įmesti foto, kokio tai lėmenuko, kuris gerai iškeltų krūtinę, bet būtų be šleikučių? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miss Bisbigli: 12 balandžio 2010 - 13:41
Net sunku paaiškinti, kaip ten yra. Na paprastame liemenuke krutinė į kaušelį įsideda, o šitajame to kaušelio kaip ir nėra, o toks paralono pripildytas tas kaušelis ir krūtinę tiesiog suspaudžia ir sukelia. Na mistiškai aš čia suaiškinau.
Atsakyti
Man labai si suknele grazi, bent jau nuotraukoje... bet nesimato kokio ji plocio.. tik viena nuotrauka VS psl ideta g.gif

user posted image

gal kam teko matyti "naturoje"??

Uzsisakiau dar si liemenuka, man reikejo, kad galima butu ivairiai petneseles ir be ju nesioti

user posted image

paziuresim kaip laikysis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2010 04 12, 14:00)
Net sunku paaiškinti, kaip ten yra. Na paprastame liemenuke krutinė į kaušelį įsideda, o šitajame to kaušelio kaip ir nėra, o toks paralono pripildytas tas kaušelis ir krūtinę tiesiog suspaudžia ir sukelia. Na mistiškai aš čia suaiškinau.

atsakei tai kas man rūpėjo smile.gif tada ne tokios man reikėtų smile.gif aš norėčiau kažko tokio kas gerai iškeltų, bet per daug nepadidintų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 04 12, 12:45)
Ar kuri turit tokio tipo maudomuka?

idomu ar jis graziai pakelia ir paspaudzia krutine g.gif Uzsisakiau toki virsu, kelnaites turiu, priderinsiu ax.gif Tik ar ziuresis jis ant B dydzio krutines g.gif Gal cia jam didesniu turtu reikia blink.gif  lotuliukas.gif

o kuo jis skirias nuo sito?
http://www2.victoria...o...=1060&atp=a
nes as tokio virsaus noriu, maciau graziai sukelia krutine, kokie tavo ismatavimai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atira01: 12 balandžio 2010 - 14:14
QUOTE(Jovita23 @ 2010 04 12, 11:43)
Merginoms, kurios turi normalų B, o jau nekalbant apie C, tokia liemenėlė net netiktų. Va mažakrūtėms jis tai tikrai stebuklas thumbup.gif

galiu tik pafantazuoti tai kaip būtų, jei ant D krūtinės tokią liemenėlę užsidėčiau laugh.gif laugh.gif turbūt nematyčiau kaip laiptais lipti lotuliukas.gif lotuliukas.gif o jei rimtai tai negi gaminamos miraculous ir tarkime D ar E dydžių? g.gif
Atsakyti