Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

Rodaus:D
fotikas biski nekoks tai foto nesigavo ryskios blink.gif
apie suknele, tai labai grazi, tokia tvirta, tikrai labai isryskina figura, mano lemuo nera plonas,bet su ja tai labai graziai isryskina, ilgis tai galvojau bus iki keliu, bet yra sprindis virs ju, manau pats tas. Draugas sako ar ji tau ne per ilga;D
dabar net nzn ar man ji mazoka, siaip graziai aptempia, nespaudzia, vistiek ketinu numest koki kg blush2.gif krutinej gal biski daugiau galetu buti vietos, bet siaip labai graziai ja isformuoja ir foto ant manes smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 12:07)
Rodaus:D
fotikas biski nekoks tai foto nesigavo ryskios blink.gif
apie suknele, tai labai grazi, tokia tvirta, tikrai labai isryskina figura, mano lemuo nera plonas,bet su ja tai labai graziai isryskina, ilgis tai galvojau bus iki keliu, bet yra sprindis virs ju, manau pats tas. Draugas sako ar ji tau ne per ilga;D
dabar net nzn ar man ji mazoka, siaip graziai aptempia, nespaudzia, vistiek ketinu numest koki kg blush2.gif  krutinej gal biski daugiau galetu buti vietos, bet siaip labai graziai ja isformuoja ir foto ant manes smile.gif

Gerai kad as tokios ir nepirkau lotuliukas.gif Man su savo ugiu ji butu kaip miniakas buvusi tikrai doh.gif
Siaip graziai atrodo, ir tikrai ne per ilga, tik nesugalvok trumpinti! mirksiukas.gif Tik man krutinei kazkaip mazai vietos atrodo, lipa biskiuka i virsu ax.gif
Bet siaip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 12:07)
Rodaus:D


suknelė graži 4u.gif tik ar tau tikrai ne per maža krūtinės srityje biggrin.gif net trykšta viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 19, 12:14)
suknelė graži  4u.gif tik ar tau tikrai ne per maža krūtinės srityje  biggrin.gif net trykšta viskas  g.gif

Joa drinks_cheers.gif
Gal reiktu pabandyti be liemeneles uzsideti, ne taip krutine suspausta ir iskelta butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 04 19, 13:13)
Gerai kad as tokios ir nepirkau lotuliukas.gif Man su savo ugiu ji butu kaip miniakas buvusi tikrai doh.gif
Siaip graziai atrodo, ir tikrai ne per ilga, tik nesugalvok trumpinti! mirksiukas.gif Tik man krutinei kazkaip mazai vietos atrodo, lipa biskiuka i virsu ax.gif
Bet siaip thumbup.gif

tikrai maniau, kad man bus iki keliu rolleyes.gif
trumpint tai nea, del krutines tai mano nera didele, cia liemenele su 5lygio push up,bet ji zemo iskirpimo, todel tokia uzsidejau, na reikes dar veliau pasimatuot g.gif ir realiai ji neatrodo tokia "issokus" unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 19, 13:14)
suknelė graži  4u.gif tik ar tau tikrai ne per maža krūtinės srityje  biggrin.gif net trykšta viskas  g.gif

jau rasiau, kad cia liemenele reiktu uzsideti kitokia, nes sukneles modelis dar toks, kad krutine sustumia, o ir liemenele tokia kad ja sustumtu ir 5 lygio push up biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 12:16)
tikrai maniau, kad man bus iki keliu rolleyes.gif
trumpint tai nea, del krutines tai mano nera didele, cia liemenele su 5lygio push up,bet ji zemo iskirpimo, todel  tokia uzsidejau, na reikes dar veliau pasimatuot g.gif  ir realiai ji neatrodo tokia "issokus" unsure.gif

Pabandyk kita liemenele arba visai be jos, sunkele is saves tokia sexy tai jokiu papildomu "atributu" manau jau nebereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 04 19, 13:19)
Pabandyk kita liemenele arba visai be jos, sunkele is saves tokia sexy tai jokiu papildomu "atributu" manau jau nebereikia smile.gif

be liemeles tai ne man vaiksciot 4u.gif einu pabandysiu pasimatuot, be ir su paprasta liemenele rolleyes.gif
Papildyta:
su liemenele neturincio tiek push up visai kitas vaizdas smile.gif tik dabar reikia nusipirkt liemenele zemo iskirpimo prie tokios iskirptes
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 12:31)
be liemeles tai ne man vaiksciot 4u.gif  einu pabandysiu pasimatuot, be ir su paprasta liemenele rolleyes.gif
Papildyta:
su liemenele neturincio tiek push up visai kitas vaizdas smile.gif tik dabar reikia nusipirkt liemenele zemo iskirpimo prie tokios iskirptes

drinks_cheers.gif As manau kad turetu geriau ziuretis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 11:06)
matot, jus bandet 36C, o 36C ir 34C kauseliai nera vienodi  schmoll.gif 34C kauseliai kaip 36B tik apimtis 36 didesne  4u.gif jei pamegintumet 34C tik tada galetumet zinot ar C ar B reik  ax.gif


Vat kur suo pakastas bigsmile.gif Jei 34C kauselis mazesnis uz 36C tai tada kita kalba!!! Na bet snd arba ryt turiu gauti saukima i pasta, tai pasimatuosiu savo 34B rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitalma: 19 balandžio 2010 - 11:36
QUOTE(savita1 @ 2010 04 19, 13:33)
drinks_cheers.gif As manau kad turetu geriau ziuretis mirksiukas.gif

va tokia manau tiktu, 3 lygio push up, iskirpimas atrodo zemas g.gif
http://www2.victoria...o...=6518&atp=a
Atsakyti
gal kuri turit tokia liemenele? Ar ji gerai laikosi? Man reikia AA dydzio, tai tikiuosi, kad su 3 lygiu kazkas bus ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky_diver: 19 balandžio 2010 - 12:09
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 11:07)
Rodaus:D
fotikas biski nekoks tai foto nesigavo ryskios blink.gif
apie suknele, tai labai grazi, tokia tvirta, tikrai labai isryskina figura, mano lemuo nera plonas,bet su ja tai labai graziai isryskina, ilgis tai galvojau bus iki keliu, bet yra sprindis virs ju, manau pats tas. Draugas sako ar ji tau ne per ilga;D
dabar net nzn ar man ji mazoka, siaip graziai aptempia, nespaudzia, vistiek ketinu numest koki kg blush2.gif  krutinej gal biski daugiau galetu buti vietos, bet siaip labai graziai ja isformuoja ir foto ant manes smile.gif
user posted image
user posted image

rupūs miltai a tai ko man nerodo mastau.gif , žiūriu net išsiviepus lens.gif lens.gif , ale nieko nematau fool.gif
Atsakyti