Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(*gajyte* @ 2010 04 18, 19:29)
Laba diena,

user posted image

Gal kas žinote ar ji dar pardavinėjama, ir jos adresiuką galite įmest, nes aš niekaip jos nerandu. Labai ačiū iš anksto.  4u.gif  4u.gif

šiaip ji netraodo taip gražiai kaip foto wink.gif gal dar persigalvosit. nes puikių atsiliepimų apie ją dar nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 18 balandžio 2010 - 19:39
QUOTE(vikta @ 2010 04 18, 20:33)
šiaip ji netraodo taip gražiai kaip foto wink.gif gal dar persigalvosit. nes puikių atsiliepimų apie ją dar nebuvo biggrin.gif

Nu man ji nuotraukoj tai labai gražiai atrodo. smile.gif Bet jau sakot, kad nelabai gražiai tai dar reikės pagalvoti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*gajyte* @ 2010 04 18, 20:29)
Laba diena,

user posted image

Gal kas žinote ar ji dar pardavinėjama, ir jos adresiuką galite įmest, nes aš niekaip jos nerandu. Labai ačiū iš anksto.  4u.gif  4u.gif


Tokia juoda turiu, tai man ji thumbup.gif Vienas geriausiu VS pirkiniu. Tik XS teko siaurinti.
Atsakyti
QUOTE(*gajyte* @ 2010 04 18, 20:49)
Nu man ji nuotraukoj tai labai gražiai atrodo.  smile.gif  Bet jau sakot, kad nelabai gražiai tai dar reikės pagalvoti... doh.gif


Skonio reikalas - gi negali but viskas visiems grazu ar atvirksciai. Man ji grazi foto, nusipirkau (juoda), tai ir realybej labai patiko. wub.gif Vienas is tu pirkiniu, kuriuos ispakavus dziaugiuosiu (o ne tik tiek, kad va grazu ir toliau dedu i spinta). Pamenu su drauge turejom eit i parka pasivaiksciot ir kaip tik pries pat jai uzeinant siuntinuka gavau, tai iskart ir apsivilkau. thumbup.gif Tiesa, ji tokia paprasta, kasdienine - pasipuosimui netinkama, bet demesio tikrai verta.
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2010 04 18, 19:38)
O is kur tu koduku gauti? g.gif
Ir kaip su paciu uzsakymu, ar galima butu per savo accounta viska susirinkti, apmoketi su visa virtuon, o nusiusti jo adresu? Ar bent jau padaryti uzsakyma amerikonisku adresu is Lietuvos, o pinigelius jis pats galetu pervesti, is savo sask. mastau.gif

Ir dar del siuntimo, kokiu budu geriausia siusti liemeneles, triusikelius? Kad uztikrintai gauciau ir perdaug neuztruktu siuntimas, bet ir nekainuotu labai daug? g.gif


Kodukai buna paciam VS - atsidarot kai ju puslapi, tai buna parasyta (na akcijos kurios tuo metu vyksta). Arba per google paieskokit.

O del uzsakymo, galit ir pati pasidaryt, tik to zmogaus adresa JAV duot - tik kai VS darysit uzsakyma, prie 'billing' rasykit savo adresa, o 'shipping' to zmogaus kam siunciat. Ir viskas. O kai ateis, jau persius jums. Tik tegul maza verte raso ant siuntinio (kad nevirsytu 75Lt, nes kitaip PVM bus - muitine neziuri i ta 'gift').

Siuntimas vienintelis su registracija yra 'express' budas - jis brangokas, bet i LT per 6 dienas ateina (i Vilniu man ir per 4 yra nukeliave), jei pigiausias, tai 'first class' (keliauja apie 2-3 savaites).
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 04 18, 21:18)
nu tai tikrai tik A dydis. pas mane 88 ir 75, tai nešioju 34A, kai k1 net 34AA

schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif visiskai nesutinku schmoll.gif LT nesioju 75C, VS 34C man idealiai ax.gif bandysiu 34B idomumo delei, bet turiu 34C ir skurinukiu, ir siaip liemeneliu is VS, maudymkes virsus irgi 34C 4u.gif po pas mane 75cm, per 88-89cm mirksiukas.gif mano ugis 168cm 4u.gif kazkada bandziau 34B, tai kauselis spaude, o 36B tai apimtis per didele, nors kauselis jau geras mirksiukas.gif

atasiprasau uz tokia foto blush2.gif bet imetu kaip atrodo 34C VS maudymuko virsus 4u.gif pirmoj foto VS, antroj triumph megztas berods g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anile: 19 balandžio 2010 - 07:03
Paskubejau su matavimais doh.gif ramiai persimatavau, 73cm po ir 89cm per krutine 4u.gif




foto su sukne pamirsau padaryt doh.gif reiks kazka sumastyt cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anile: 19 balandžio 2010 - 07:12
Matyt as tokia tarpine tarp C ir B unsure.gif nes C man per didelis, nors uz jusu tik 3cm mazesne krutine ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2010 04 19, 11:10)
Matyt as tokia tarpine tarp C ir B  unsure.gif nes C man per didelis, nors uz jusu tik 3cm mazesne krutine ax.gif

matot, jus bandet 36C, o 36C ir 34C kauseliai nera vienodi schmoll.gif 34C kauseliai kaip 36B tik apimtis 36 didesne 4u.gif jei pamegintumet 34C tik tada galetumet zinot ar C ar B reik ax.gif man 34B kauselio plocio truksta 4u.gif bet gal cia nuo krutines formos priklauso g.gif todel man truksta plocio g.gif nors as ir gimdziusi ir du vaikus iki metu ismaitinusi biggrin.gif tai nemanau, kad nuo standumpo tas dydis didesnis reikalingas, tiesiog net nezinau kas tai lemia, bet i A ar i AA tikrai neigrusciau doh.gif lotuliukas.gif B is bedos cool.gif arba nebet visai skysti irgi B tinka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anile: 19 balandžio 2010 - 10:09
Vitalma, dar tiesa pas mane po krutine maziau, pas jus 86(per)-75(po)=11cm, o pas mane 89(per)-73(po)=16cm mirksiukas.gif tai skirtumas 5 cm 4u.gif Tai tada gal ir 34B tiktu jums g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anile: 19 balandžio 2010 - 10:29
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 09:11)
Paskubejau su matavimais  doh.gif ramiai persimatavau, 73cm po ir 89cm per krutine  4u.gif
foto su sukne pamirsau padaryt  doh.gif reiks kazka sumastyt  cool.gif

matos, kad pas jus C dydis, priklauso tikriausiai nuo krutines formos. Padarykit wub.gif
as savo suknele tuoj idesiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 19, 12:47)
as savo suknele tuoj idesiu blush2.gif

laukiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 19, 11:51)

drinks_cheers.gif
Ir as bigsmile.gif
Atsakyti