Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(Etama @ 2010 04 18, 18:20)
Merginos, as galvoju, jei turiu pazistama amerikoj, kiek atsieitu atsisiuntimas apatinio trikotazo? gal kuri siunciasi per pazistamus ar pan., galetu pakonsultuoti sia tema? ax.gif


Iki tos pazistamos JAv nemokamai su kodu is VS danziausiai siuncia (virs $100 perkant), kitais atvejais kainos yra surasytos VS psulapyje. O is pazistamos pas jus, kainas ziurekit pagal svori ir siuntimo buda cia: USPS
Atsakyti
QUOTE(bakardi @ 2010 04 18, 18:32)
as turiu toki
user posted image
man atrodo cia toks pats modelis, liemeneles nesioju 70B maudymuko turiu xs dydi, tai man  kauseliu noretusi platesniu truputi, dabar imciau s ,jei reikia galesiu ismatuoti  4u.gif

Skiriasi dydžiai panašaus modelio maudomų, vadinasi smile.gif Nes Savita su 34B krūtine turi tokį maudomą (kokį ruošiasi pirkti panelė) S dydžio ir norėtų netgi mažesnio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 04 18, 18:51)
Iki tos pazistamos JAv nemokamai su kodu is VS danziausiai siuncia (virs $100 perkant), kitais atvejais kainos yra surasytos VS psulapyje. O is pazistamos pas jus, kainas ziurekit pagal svori ir siuntimo buda cia: USPS

Ten vyras, ne moteris gyvena hihihi.gif
O is kur tu koduku gauti? g.gif
Ir kaip su paciu uzsakymu, ar galima butu per savo accounta viska susirinkti, apmoketi su visa virtuon, o nusiusti jo adresu? Ar bent jau padaryti uzsakyma amerikonisku adresu is Lietuvos, o pinigelius jis pats galetu pervesti, is savo sask. mastau.gif
Negi ten terliosis vyras, reikia ant lekstutes sudeti lotuliukas.gif Tuomet atsiustu man kaip gift, gal neprikibtu musiskiai del muitu ar PVM g.gif ?

Ir dar del siuntimo, kokiu budu geriausia siusti liemeneles, triusikelius? Kad uztikrintai gauciau ir perdaug neuztruktu siuntimas, bet ir nekainuotu labai daug? g.gif

Zinau, tu spece sioj srity uztat uzverciau kl. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 18, 10:20)
75C atitinka 34C.
Mano po krutine 76 cm, per krutine 93 cm (skirtumas 17 cm), nesioju paprastai 75D (34D).
86 cm apimtis pas jus per krutine ar po?


Cia 86 per blush2.gif , o po 75cm. Vadinasi del apimties tikrai 34! Tik va jau kauseliai mudvieju tikrai skirtingi ax.gif Gal kas panasiu kaip mano matmenu ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2010 04 18, 19:40)
Cia 86 per  blush2.gif , o po 75cm. Vadinasi del apimties tikrai 34! Tik va jau kauseliai mudvieju tikrai skirtingi ax.gif Gal kas panasiu kaip mano matmenu ploja.gif

as sakyciau ne daugiau 34B, gal net link 34A linkstu.
Nors is kitos puses Lietuvoje nesiojat 75C, o VS dydziai kaip ir atitinka g.gif
O jusu turimo 36C kauselis labai jums didelis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 18 balandžio 2010 - 18:54
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 18, 19:53)
O jusu turimo 36C kauselis labai jums didelis?



Nu zinokit didelis unsure.gif Po pazastim meta rauksle, jei suprasit ka turejau omeny...Uzsisakiau jau 34B dydi is Burbery (pagavau ir as per akcija), tai ziuresiu kaip bus ir kitoms galesiu patarti victory.gif
Dar norejau paklausti gal kuri turit sita grozybe wub.gif
user posted image
Ar graziai krutine atrodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitalma: 18 balandžio 2010 - 19:07
QUOTE(Etama @ 2010 04 18, 18:38)
Ten vyras, ne moteris gyvena hihihi.gif
O is kur tu koduku gauti? g.gif
Ir kaip su paciu uzsakymu, ar galima butu per savo accounta viska susirinkti, apmoketi su visa virtuon, o nusiusti jo adresu? Ar bent jau padaryti uzsakyma amerikonisku adresu is Lietuvos, o pinigelius jis pats galetu pervesti, is savo sask. mastau.gif
Negi ten terliosis vyras, reikia ant lekstutes sudeti  lotuliukas.gif  Tuomet atsiustu man kaip gift, gal neprikibtu musiskiai del muitu ar PVM g.gif  ?

Ir dar del siuntimo, kokiu budu geriausia siusti liemeneles, triusikelius? Kad uztikrintai gauciau ir perdaug neuztruktu siuntimas, bet ir nekainuotu labai daug? g.gif

Zinau, tu spece sioj srity uztat uzverciau kl. blush2.gif  biggrin.gif

siunčiausi prieš kelis metus. tai užsakinėjau iš LT per savo accountą, apmokėjau savo korta, o shipping adress nurodžiau to amerikoj gyvenančio žmogaus.
tai man atėjo e:mailas, kad paskambinti jiems į VS, aptarti užsakymo klausimus. kitaip anuliuos užsakymą. tai skmabinau iš LT į JAV, bandžiau kalbėti angliškai (ką jau senai paimršusi). pasitikslino dar kartą mano užsakymo prekes, mano accounto adresą ir tą shipping adresą. paklausė ar tikrai accounto ir shipping adresai skirtingi.
tada pirkau pora megstukų, suknelė, trejos liemenėlės ir keletas stringiukų. tai sumokėjau 120 lt už siuntimą.

QUOTE(Vitalma @ 2010 04 18, 18:40)
Cia 86 per  blush2.gif , o po 75cm. Vadinasi del apimties tikrai 34! Tik va jau kauseliai mudvieju tikrai skirtingi ax.gif Gal kas panasiu kaip mano matmenu ploja.gif

nu tai tikrai tik A dydis. pas mane 88 ir 75, tai nešioju 34A, kai k1 net 34AA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 18 balandžio 2010 - 19:20
QUOTE(vikta @ 2010 04 18, 20:18)

nu tai tikrai tik A dydis. pas mane 88 ir 75, tai nešioju 34A, kai k1 net 34AA

siaip nuo pacios krutines formos ir stangrumo daug kas priklauso g.gif
Nes kazkaip nesitiki, kad Lietuvoje perka 75C, o cia 34A reiketu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 18, 19:21)
siaip nuo pacios krutines formos ir stangrumo daug kas priklauso  g.gif 
Nes kazkaip nesitiki, kad Lietuvoje perka 75C, o cia 34A reiketu  ax.gif

nu bet ne ant tiek kad C būtų. kad ir kiek krutinė būtų stangri, daugiau B prie tokios apimties tikrai nebus
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 04 18, 20:26)
nu bet ne ant tiek kad C būtų. kad ir kiek krutinė būtų stangri, daugiau B prie tokios apimties tikrai nebus

tai as irgi sakau, kad 34B biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 04 18, 20:18)
nu tai tikrai tik A dydis. pas mane 88 ir 75, tai nešioju 34A, kai k1 net 34AA

Oho Vikta nustebinai unsure.gif Nu sulauksiu as savo B tai suzinosim ar yra esme stangrume mirksiukas.gif Siaip as dar negimdziusi blush2.gif
P.S. Vikta koki Lietuvoj tada dydi perki unsure.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitalma: 18 balandžio 2010 - 19:32
Laba diena,

user posted image

Gal kas žinote ar ji dar pardavinėjama, ir jos adresiuką galite įmest, nes aš niekaip jos nerandu. Labai ačiū iš anksto. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti