Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

Gal kuri turite ar matete naturoje si maudymuka? Idomu ar liemenele su kokiu pakietinimu (nesioju 34 A), ir kaip kelnaites nugaroje atrodo? g.gif Noreciau zinoti visus jo minusus ir pliusus .Pasidalinkite patirtimi ax.gif Aciukas 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 17, 22:29)
o aš tuoj atsiimsiu savo maudomo su aguonom viršų  clap.gif  clap_1.gif


Pasijaučiau taip, lyg pati gaut turėčiau lotuliukas.gif LAukiu nesulaukiu "reportažo"

Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2010 04 17, 17:26)
Mergaites visai susimaisiau su liemeneliu dydziais  unsure.gif  siaip nesioju cia 75C, tai pirma karta ziauriai nusigrybavau ir emiau 36C is VS doh.gif
Dabar kiek su kuo kalbejau tai pagal mano apimti (86cm.) viena pataria imti 34A, kita 34B ... Kaip is tikruju yra? Jusu cia daugiau, gal patartumet, kol antra karta nenusigrybavau blush2.gif

75C atitinka 34C.
Mano po krutine 76 cm, per krutine 93 cm (skirtumas 17 cm), nesioju paprastai 75D (34D).
86 cm apimtis pas jus per krutine ar po?
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 17, 22:29)
lauksim foto reportažo biggrin.gif

o aš tuoj atsiimsiu savo maudomo su aguonom viršų  clap.gif  clap_1.gif

man labai smalsu.. pati laukiu blush2.gif
Atsakyti
o aš dabar pagalvojau akd dėl to ugnikalnio gi siuntiniai gali vėluoti
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 04 18, 13:20)
o aš dabar pagalvojau akd dėl to ugnikalnio gi siuntiniai gali vėluoti


joa, merginos sakė, kad neskraido lėktuvai į Europą doh.gif įdomu, kiek viskas truks unsure.gif
Atsakyti
gal galit kas pakonsultuoti ir kuo greiciau? 4u.gif
is Vs dar nesu pirkusi maudomo..
nusiziurejau toki.. o ir nupigino kaip tik bigsmile.gif
http://www2.victoria...amp;rfnbr=1232#

tik nezinau koki virsu imti? Xs ar S? ar atitinka dydziai? pas mane per krutine 83cm, po 70cm. paprastai nesioju liemenele 70B, bet nezinau kaip cia...






QUOTE(vikta @ 2010 04 12, 16:13)
noriu į VS maudymuko triangle top dėti šiuos įdėkliukus. gal kas suprantat kuo jie skiriasi. pardavėjas tas pats, kaina dvigubai skirtinga
user posted image
user posted image


kur pirkot siuos? kazkaip neuzmaciau niekur ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gedrutia: 18 balandžio 2010 - 16:29
[quote=gedrutia,2010 04 18, 17:22]
gal galit kas pakonsultuoti ir kuo greiciau? 4u.gif
is Vs dar nesu pirkusi maudomo..
nusiziurejau toki.. o ir nupigino kaip tik bigsmile.gif
http://www2.victoria...amp;rfnbr=1232#

tik nezinau koki virsu imti? Xs ar S? ar atitinka dydziai? pas mane per krutine 83cm, po 70cm. paprastai nesioju liemenele 70B, bet nezinau kaip cia...

Pirkit tikrai XS mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu, paklausysiu jusu 4u.gif
Atsakyti
Merginos, as galvoju, jei turiu pazistama amerikoj, kiek atsieitu atsisiuntimas apatinio trikotazo? gal kuri siunciasi per pazistamus ar pan., galetu pakonsultuoti sia tema? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gedrutia @ 2010 04 18, 16:22)
kur pirkot siuos? kazkaip neuzmaciau niekur  ax.gif

www.ebay.com
Atsakyti
QUOTE(gedrutia @ 2010 04 18, 17:22)
[color=blue]gal galit kas pakonsultuoti ir kuo greiciau?  4u.gif
is Vs dar nesu pirkusi maudomo..
nusiziurejau toki.. o ir nupigino kaip tik  bigsmile.gif
http://www2.victoria...amp;rfnbr=1232#

tik nezinau koki virsu imti? Xs ar S? ar atitinka dydziai? pas mane per krutine 83cm, po 70cm. paprastai nesioju liemenele 70B, bet nezinau kaip cia...


as turiu toki
user posted image
man atrodo cia toks pats modelis, liemeneles nesioju 70B maudymuko turiu xs dydi, tai man kauseliu noretusi platesniu truputi, dabar imciau s ,jei reikia galesiu ismatuoti 4u.gif
Atsakyti