Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(Anile @ 2010 04 17, 23:10)
Mergaites, o kur Jus perkat ta Miraculous???? Is VS tinklapio???? Ar pas kazkiokias pardavejas? Gal galima nuoroda gaut? Ir kaip jus dydziai, pirkt toki koki nesioju VS ar kaip? ax.gif kazkaip pagalvojau, kad kartais visai gerai turet toki dalyka  ax.gif kai iskirpte reikalauja didesniu papuku  biggrin.gif ir tam tinkama proga pasirodyt, tai kodel gi ne  biggrin.gif
Ir spalviskai kokius jus juos perkat? Ryskius ar baltus, juodus, kuno sp, kad tiktu labiau prie visko?

pas Burbery jos nebrangios visai, as taip jom gundziaus, bet nzn nzn, nenoriu per daug, kad man ten padarytu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 17, 23:26)
pas Burbery jos nebrangios visai, as taip jom gundziaus, bet nzn nzn, nenoriu per daug, kad man ten padarytu schmoll.gif

gal galit nuoroda imest blush2.gif man per krutine 88cm ax.gif visada nesiojau 75C arba 34C ax.gif tik abejoniu inese Savita1 doh.gif lotuliukas.gif bet niu B kauseliai man per siauri ir viskas doh.gif ir krutine jau negraziai lipa ax.gif bet mastau, kad su tais mircoulus tikrai per daug bus g.gif bet pabandyt nors viena noris biggrin.gif tik nezinau kur ieskot ir kokia spalva bei dydi rinktis ax.gif


Foto su suknute imesiu ryt doh.gif neturiu fotografo namie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 17, 23:33)
gal galit nuoroda imest  blush2.gif man per krutine 88cm  ax.gif visada nesiojau 75C arba 34C  ax.gif tik abejoniu inese Savita1  doh.gif  lotuliukas.gif bet niu B kauseliai man per siauri ir viskas  doh.gif ir krutine jau negraziai lipa  ax.gif bet mastau, kad su tais mircoulus tikrai per daug bus  g.gif bet pabandyt nors viena noris  biggrin.gif tik nezinau kur ieskot ir kokia spalva bei dydi rinktis  ax.gif
Foto su suknute imesiu ryt  doh.gif neturiu fotografo namie  biggrin.gif

pasiziurejau, kad ispardave dabar visas miraculous ji jau, zavinga.lt jos svetaine, dabar sake nori viska isparduoti, paskui bus papildymas, siaip tikrai idomiai, kad C, jei apimtis po 75 per 88 tai skirtumas 13cm, sakyciau B dydis, pas mane po 70 per 83 skirtumas taip pat 13cm ir nesioju A-B dydi blink.gif

LAUKIAM FOTO clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atira01: 17 balandžio 2010 - 21:41
QUOTE(Anile @ 2010 04 17, 21:33)
gal galit nuoroda imest  blush2.gif man per krutine 88cm  ax.gif visada nesiojau 75C arba 34C  ax.gif tik abejoniu inese Savita1  doh.gif  lotuliukas.gif bet niu B kauseliai man per siauri ir viskas  doh.gif ir krutine jau negraziai lipa  ax.gif bet mastau, kad su tais mircoulus tikrai per daug bus  g.gif bet pabandyt nors viena noris  biggrin.gif tik nezinau kur ieskot ir kokia spalva bei dydi rinktis  ax.gif
Foto su suknute imesiu ryt  doh.gif neturiu fotografo namie  biggrin.gif

tai gal pabandykit 36B jei kaušeliai tarp B ir C, nes apimtis tai jos tokia mažesnė sakyčiau
Papildyta:
QUOTE(atira01 @ 2010 04 17, 21:40)
pasiziurejau, kad ispardave dabar visas miraculous ji jau, zavinga.lt  jos svetaine, dabar sake nori viska isparduoti, paskui bus papildymas, siaip tikrai idomiai, kad C, jei apimtis po 75 per 88 tai skirtumas 13cm, sakyciau B dydis, pas mane po 70 per 83 skirtumas taip pat 13cm ir nesioju A-B dydi blink.gif

LAUKIAM FOTO  clap_1.gif

aha, jau ir aš ta proga naują nusipirkau iš jos smile.gif
Atsakyti
pasigirsiu blush2.gif
kaip laukiu savo sukneliu ir sia sav gausiu, viena tikiuos nebus maza, o kita didele g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 17, 23:25)
pasigirsiu blush2.gif
kaip laukiu savo sukneliu ir sia sav  gausiu, viena tikiuos nebus maza, o kita didele g.gif  rolleyes.gif


lauksim foto reportažo biggrin.gif

o aš tuoj atsiimsiu savo maudomo su aguonom viršų clap.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 18, 00:29)
lauksim foto reportažo biggrin.gif

o aš tuoj atsiimsiu savo maudomo su aguonom viršų  clap.gif  clap_1.gif

koks cia buvo??
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 17, 23:31)
koks cia buvo??


doh.gif
vienu psl. atgal yra įdėta lotuliukas.gif be to, žinau tik vieną VS maudomą su aguonom ax.gif tik modeliai skiraisi biškiuką biggrin.gif tai mano tas trikampinis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 18, 00:34)
doh.gif
vienu psl. atgal yra įdėta  lotuliukas.gif  be to, žinau tik vieną VS maudomą su aguonom  ax.gif  tik modeliai skiraisi biškiuką  biggrin.gif  tai mano tas trikampinis  bigsmile.gif

ai cia jis su aguonom biggrin.gif kazkaip nebuvau pastebejus 4u.gif
ten tipo miracle? ar kaip?
jau butinai pasirodykit, nes virsaus dar nenusipirkau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 17, 23:37)
ai cia jis su aguonom biggrin.gif  kazkaip nebuvau pastebejus 4u.gif
ten tipo miracle? ar kaip?
jau butinai pasirodykit, nes virsaus dar nenusipirkau doh.gif


joa, ten aguonos biggrin.gif iš miracle kolekcijos, tai labai tikiuosi, kad kažką gražaus padarys g.gif
ir iš viso, kodėl VS negali sukurti MIRACOULOUS maudomų? g.gif būtume visos kaip pamelos anderson "Gelbėtojuose" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 18, 00:42)
joa, ten aguonos  biggrin.gif iš miracle kolekcijos, tai labai tikiuosi, kad kažką gražaus padarys  g.gif
ir iš viso, kodėl VS negali sukurti MIRACOULOUS maudomų?  g.gif  būtume visos kaip pamelos anderson "Gelbėtojuose"  lotuliukas.gif

as tai visai noreciau;D
kiek mokejot?
as virsu buvau uzsisakius is miracle serijos uz 29$, bet jau kai uzsakinejo kaina pakilo iki 39$, tai atsaukiau uzsakyma, sakau palauksiu gal biski atpigs, tai netaip gaila paskui bus jei netiks
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 04 18, 00:03)
tai gal pabandykit 36B jei kaušeliai tarp B ir C, nes apimtis tai jos tokia mažesnė sakyčiau

siaip 36 apimtis man didoka doh.gif kazkaip durnai pas mane lotuliukas.gif kazkas ne to lotuliukas.gif
Atsakyti