Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

Mergaites visai susimaisiau su liemeneliu dydziais unsure.gif siaip nesioju cia 75C, tai pirma karta ziauriai nusigrybavau ir emiau 36C is VS doh.gif
Dabar kiek su kuo kalbejau tai pagal mano apimti (86cm.) viena pataria imti 34A, kita 34B ... Kaip is tikruju yra? Jusu cia daugiau, gal patartumet, kol antra karta nenusigrybavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2010 04 17, 17:26)
Mergaites visai susimaisiau su liemeneliu dydziais  unsure.gif  siaip nesioju cia 75C, tai pirma karta ziauriai nusigrybavau ir emiau 36C is VS doh.gif


As imu visus tokius, kokius nesioju, t.y. nesioju 80C, o is VS atitinkamai 36C.

Jums reiketu 34C (kuris atitinka 75C). O kai 36C uzsisaket, tai kas negerai su juo buvo: apimtis,. kauseliai ar abu?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 04 17, 17:35)
As imu visus tokius, kokius nesioju, t.y. nesioju 80C, o is VS atitinkamai 36C.

Jums reiketu 34C (kuris atitinka 75C). O kai 36C uzsisaket, tai kas negerai su juo buvo: apimtis,. kauseliai ar abu?


Ir tas ir tas unsure.gif Gal dar nuo modelio priklauso, pas mane skurinuke guli...
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 16, 14:30)
gal žinot, tokių kelnaičių s dydis tiks 92cm klubams?
user posted image

vikta berods pardavinėjo, kiek prisimenu, sakė, kad pamažintos, ar maišau  g.gif

ar gražiau toks modeliukas būtų g.gif

user posted image

aš irgi imčiau su žiedais, ir manau S dydis tiks. nes kur pardavinėju M dydžio, stipriai per didelės. man su 88 cm nedaug ir didelis tas M, užsimovus nesmunka, tik matosi kad laisvos

man šioj suknelėj nepatiko tai kad mažai įliemenuota ir kad ta vieta kur dirželis įvertas - taip stipriai susiūta, kad ta vieta visia nesitampo. tai verždavo ties šikniuku

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2010 04 17, 17:55)
Ir tas ir tas unsure.gif Gal dar nuo modelio priklauso, pas mane skurinuke guli...


As turejau skurinuke didelem bangom, tai atitiko. Buvo tik kelios man netikusios liemeneles - danziausiai apimtis mazoka arba kauseliai dideli. Bet cia per kokius 4-5 metus pasitaike tokiu liemeneliu gal iki 5vnt.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 04 17, 18:35)
As turejau skurinuke didelem bangom, tai atitiko. Buvo tik kelios man netikusios liemeneles - danziausiai apimtis mazoka arba kauseliai dideli. Bet cia per kokius 4-5 metus pasitaike tokiu liemeneliu gal iki 5vnt.


Oho tai kaip suprantu pas jus kitos firmos liemeneliu net nera, jei turit tokia patirti sukaupusi thumbup.gif Manau, kad apsiribosiu su B dydziu, jei jau jums atitinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2010 04 17, 18:53)
Oho tai kaip suprantu pas jus kitos firmos liemeneliu net nera, jei turit tokia patirti sukaupusi thumbup.gif Manau, kad apsiribosiu su B dydziu, jei jau jums atitinka mirksiukas.gif


Nea, kitos firmos pas mane nera. ax.gif Istikima VS apatiniam trikotazui wub.gif

Tai jusu saket 75C, kuris atitinka 34C is VS - B gali but mazas kauselis. Kitos pakomentuos gal placiau - berods jei tarkim apimtis maza, o kauselis geras, tai reiketu imt vienu dydziu didesne apimti ir vienu dydziu mazesni kauseli (tarkim 34C maza apimtis, tai reiketu imt 36B, o ne 36C, nes 36C atitiks 34D kauseli). Arba idekit konkretu liemenuko modeli ir bus daugiau patarimu.
Atsakyti
Sveikos, kuri užsakinėjat iš VS ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 04 17, 19:16)
Nea, kitos firmos pas mane nera.  ax.gif Istikima VS apatiniam trikotazui  wub.gif

Tai jusu saket 75C, kuris atitinka 34C is VS - B gali but mazas kauselis. Kitos pakomentuos gal placiau - berods jei tarkim apimtis maza, o kauselis geras, tai reiketu imt vienu dydziu didesne apimti ir vienu dydziu mazesni kauseli (tarkim 34C maza apimtis, tai reiketu imt 36B, o ne 36C, nes 36C atitiks 34D kauseli). Arba idekit konkretu liemenuko modeli ir bus daugiau patarimu.

Aciu labai Shopingute 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Partena! @ 2010 04 17, 19:42)
Sveikos, kuri užsakinėjat iš VS ? smile.gif


Galiu patarti sitas mergaites:
http://www.supermama...?...576983&st=0 thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, as pradejau kiek dvejoti. Nesioju 75A dydi, buvau labai uzsiciklinus pirkti "stebukla", bet gal reiktu kitos liemeneles. 2 dydziais padidinimas tai jau gal kiek perdaug, paciai butu geda, jei viena diena be papu, kita su C vaiksciociau lotuliukas.gif
Gal geriau i kokia kita serija isiziureti, kur tarkim tik 1 dydziu padidina? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 04 17, 21:01)
. 2 dydziais padidinimas tai jau gal kiek perdaug, paciai butu geda, jei viena diena be papu, kita su C vaiksciociau  lotuliukas.gif  biggrin.gif

Pati nesioju 75B ir nusipirkau Miraculous smile.gif Na padidina tai super daug,bet po kai kuriais rubais nelabai ir matosi ir siaip aplinkiniai niekada nepastebjo,kad padidejo lotuliukas.gif Zinoma jei vaiskcioti su isskirpte tai tikrai labiau atkreips demesi.Manau su tokiais stebuklais nereikia net silikonu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, o kur Jus perkat ta Miraculous???? Is VS tinklapio???? Ar pas kazkiokias pardavejas? Gal galima nuoroda gaut? Ir kaip jus dydziai, pirkt toki koki nesioju VS ar kaip? ax.gif kazkaip pagalvojau, kad kartais visai gerai turet toki dalyka ax.gif kai iskirpte reikalauja didesniu papuku biggrin.gif ir tam tinkama proga pasirodyt, tai kodel gi ne biggrin.gif
Ir spalviskai kokius jus juos perkat? Ryskius ar baltus, juodus, kuno sp, kad tiktu labiau prie visko?
Atsakyti