Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(shopingas @ 2010 04 16, 04:03)
Turiu sita suknute - nu ji tokia paprasta, bet labai graziai ziurisi  wub.gif Ir labai dekingas modelis (figurai privalumu prideda).  thumbup.gif Dydis atitinka, jei krutine nera didele, tai vienu mazesni siulyciau imt. Ilgis su 1,67m ugiu man kaip pas manekene gaunasi. As nesioju M (krutine ir klubai po 98cm), tai ja turiu 8 dydzio. Is pradziu buvau uzsisakius 6, tai per krutine gerai tik be liemenuko, su liemenuku (o as megstu su geru push up), tai viskas lauk virsta. Medziagyte dviguba, bet gana tampri.

Na ka jauciu reikes bandyti imti ta 2 dydi ir braskytis biggrin.gif
Siaip ir VS man geros xs dydzio sukneles, tai gal tik ir sita (cia jau save taip nuteikineju) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 04 16, 12:52)
Na ka jauciu reikes bandyti imti ta 2 dydi ir braskytis biggrin.gif
Siaip ir VS man geros xs dydzio sukneles, tai gal tik ir sita (cia jau save taip nuteikineju) ax.gif

jei as tiplsiu i xxs vadinas tu tilpsi i xs;D, tureciau koki 3dieni veliausiai gauti, tai pasirodysiu kaip ji man mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 16, 12:01)
jei as tiplsiu i xxs vadinas tu tilpsi i xs;D, tureciau koki 3dieni veliausiai gauti, tai pasirodysiu kaip ji man mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif OK, lauksiu
Atsakyti
O kas nors vis delto gali pakomentuoti sia suknute? man bent jau sioje nuotraukoje, ji atrodo plati, lyg butu iimta is nugaros g.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image

gavau sia sukne XS biggrin.gif balta wub.gif labai daili, bet galejau ir S imt biggrin.gif del ilgio butent biggrin.gif nes man trumpesne nei foto biggrin.gif 168cm ugis mano 4u.gif per krutine taip tip top, bet jei butu S butu gal net dar geriau g.gif bet siaip patenkinta labai wub.gif tik apatine ta suknute tai man vos sikna dengia, ta kur kaip posukne isiuta doh.gif tai nezinau, reiks ja kazkaip dadurt apacioj gal g.gif pati ta neriniuota sukne tai trumpa, bet dengia viska biggrin.gif jei dopmins, galesiu kuria diena realia foto imest 4u.gif


savita1 jums su 91cm per krutine, o juolabiau su 176cm ugiu, tai M imt reiktu biggrin.gif ir tai dar neaisku kiek ten tie ilgiai skirias, nes XS tikrai sikniaus nedengtu doh.gif lotuliukas.gif o ir per krutine netilptumet schmoll.gif niekaip schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anile: 16 balandžio 2010 - 12:25
QUOTE(Anile @ 2010 04 16, 13:18)

gavau sia sukne XS  biggrin.gif balta  wub.gif labai daili, bet galejau ir S imt  biggrin.gif del ilgio butent  biggrin.gif nes man trumpesne nei foto  biggrin.gif 168cm ugis  mano  4u.gif per krutine taip tip top, bet jei butu S butu gal net dar geriau  g.gif bet siaip patenkinta labai  wub.gif tik apatine ta suknute tai man vos sikna dengia, ta kur kaip posukne isiuta  doh.gif tai nezinau, reiks ja kazkaip dadurt apacioj gal  g.gif pati ta neriniuota sukne tai trumpa, bet dengia viska  biggrin.gif jei dopmins, galesiu kuria diena realia foto imest  4u.gif
savita1 jums su 91cm per krutine, o juolabiau su 176cm ugiu, tai M imt reiktu  biggrin.gif ir tai dar neaisku kiek ten tie ilgiai skirias, nes XS tikrai sikniaus nedengtu  doh.gif  lotuliukas.gif o ir per krutine netilptumet  schmoll.gif niekaip  schmoll.gif

Pavydziu tongue.gif
Tai as jau bandau susitaikyti su ta mintim, kad sita suknele ne man, manau ir M dydis, man nebutu gero ilgio g.gif
Butinai pasirodykit, labai idomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 04 16, 14:27)
Pavydziu tongue.gif
Tai as jau bandau susitaikyti su ta mintim, kad sita suknele ne man, manau ir M dydis, man nebutu gero ilgio g.gif
Butinai pasirodykit, labai idomu bigsmile.gif

butinai realiu foto lauksim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 16, 13:18)
user posted image

gavau sia sukne XS  biggrin.gif balta  wub.gif labai daili, bet galejau ir S imt  biggrin.gif del ilgio butent  biggrin.gif nes man trumpesne nei foto  biggrin.gif 168cm ugis  mano  4u.gif per krutine taip tip top, bet jei butu S butu gal net dar geriau  g.gif bet siaip patenkinta labai  wub.gif tik apatine ta suknute tai man vos sikna dengia, ta kur kaip posukne isiuta  doh.gif tai nezinau, reiks ja kazkaip dadurt apacioj gal  g.gif pati ta neriniuota sukne tai trumpa, bet dengia viska  biggrin.gif jei dopmins, galesiu kuria diena realia foto imest  4u.gif


jei pirkai pas tarpininke, tai manau gali sutarti, kad sukeistu su S dydziu, jei dar tik nenupirko kas nors kitas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 04 16, 14:27)
Pavydziu tongue.gif
Tai as jau bandau susitaikyti su ta mintim, kad sita suknele ne man, manau ir M dydis, man nebutu gero ilgio g.gif
Butinai pasirodykit, labai idomu bigsmile.gif

o foto jums rodo, nes man nea? g.gif

QUOTE(atira01 @ 2010 04 16, 14:43)
butinai realiu foto lauksim drinks_cheers.gif

dukros ryt prasysiu, kad nufotkintu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 16, 13:46)
o foto jums rodo, nes man nea? g.gif
dukros ryt prasysiu, kad nufotkintu  biggrin.gif

Rodo rodo foto 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dianita @ 2010 04 16, 13:06)
O kas nors vis delto gali pakomentuoti sia suknute? man bent jau sioje nuotraukoje, ji atrodo plati, lyg butu iimta is nugaros  g.gif

Tikrai atrodo labai plati g.gif Nzn, jauciu nerizikuociau tokios pirkti ax.gif
Atsakyti
Labai šauni tema thumbup.gif Ateity būtinai peržvelgsiu nuorodas su realiom nuotraukom. Pati kolkas iš VS turiu liemenukus. Pirkau vien todėl, kad LT neįmanoma rast liemenėlę su maža apimtim, bet didesniais kaušeliais doh.gif Pirkau medvilninius, paprasti tokie, nenusiskalbė dar. Dairausi dabar gražesnių rolleyes.gif
Atsakyti
O gal kuri kada turejot ar turit sita silkine suknele? Svarstau su viena forumiete del sitos sukneles keitima, tai nzn ka daryti. Ar realiai ji tokia pat zavi, ar dydi atitinka ax.gif
user posted image
Atsakyti