Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 15, 21:32)
sios sukneles dydziai skaiciukais numeruojasi  mirksiukas.gif

0 dydis, tai xxs atitinka?
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 15, 20:33)
0 dydis, tai xxs atitinka?

paziurekit pagal dydziu lentele, nenoriu klaidinti mirksiukas.gif
Beja, turite ismatavimus reikiamo dydzio ir medziagos sudeti, tai visai nesunku turetu buti orentuotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 04 15, 17:39)
O kaip ten su dydziu numerecija, 0, 2, 4, 6 ir t.t... Kokie atitinka XS, S, M g.gif
Jeigu nesioju S dydi, is VS kartais perku XS sukneles, nes S didokos buna. Tai koki ziureti pagal 2,4,6? Visiskai situose dydziuose nesusigaudau.
Esu pirkusi viena karta kelnes 4 dydzio, tai dideles buvo unsure.gif
wub.gif



si suknele buvo parduodama su dydziais S, M ir L, ta prasme ne skaiciais ..

as savo zinau, imu kazkiek mazesnius bent puse dydzio ir du dydzius mazesnius jei tai yra baby doll arba laisva po krutine...
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2010 04 15, 15:05)
Sveikos, merginos. smile.gif
Gal galite pakomentuoti šią suknutę? Ar verta ji dėmesio? Ar realiai taip pat gražiai atrodo? Ar nepadidinta, nepamažinta? Labai lauksiu jūsų nuomonės. Dėkui. 4u.gif

user posted image

anskčiau kalbėjom apie tokio tipo sukneles, kad jų nugara labai atvira, žemai iškirpimas. liemenėlės nelabai užsidėsi. nebent stebuklą su plačia juosta.
va tokio tipo suknelės realios foto
http://cgi.ebay.com/...=item439ea1a4f5


QUOTE(atira01 @ 2010 04 15, 16:57)
xxs yra 0, xs 2, o s 4?
man parase 0 sukneles ismatavimus:

visas ilgis su šleikutėmis 85cm, o matuojant be šleikučių - 72cm
ties krūtine 33cm*2 matuojant ramybės būsenoje
ties liemeniu 28*2cm
ties klubais 38*2cm
kazin ar man per maza nebutu unsure.gif

XS yra 0 ir 2. o XXS 00. bet ne visi modeliai turi tą XXS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 15 balandžio 2010 - 22:38
QUOTE(atira01 @ 2010 04 15, 16:50)
as vis i sita pasiziuriu, man ji tokia pabrezianti figura atrodo
wub.gif
user posted image

QUOTE(savita1 @ 2010 04 15, 17:13)
Sitos ir as noriu, jauciu reikes surizikuoti ir pasiimti, tik man baisu, kad ji bus trumpoka man aukstai, kaip ir dauguma is VS sukneliu doh.gif
O pvz kad ir tokios koki dydi imti, jeigu nesioji S (2 ar 4) g.gif


Turiu sita suknute - nu ji tokia paprasta, bet labai graziai ziurisi wub.gif Ir labai dekingas modelis (figurai privalumu prideda). thumbup.gif Dydis atitinka, jei krutine nera didele, tai vienu mazesni siulyciau imt. Ilgis su 1,67m ugiu man kaip pas manekene gaunasi. As nesioju M (krutine ir klubai po 98cm), tai ja turiu 8 dydzio. Is pradziu buvau uzsisakius 6, tai per krutine gerai tik be liemenuko, su liemenuku (o as megstu su geru push up), tai viskas lauk virsta. Medziagyte dviguba, bet gana tampri.
Atsakyti
man irsi suknute labai patinka!!! wub.gif
Atsakyti
[quote=vikta,2010 04 16, 00:27]
anskčiau kalbėjom apie tokio tipo sukneles, kad jų nugara labai atvira, žemai iškirpimas. liemenėlės nelabai užsidėsi. nebent stebuklą su plačia juosta.
va tokio tipo suknelės realios foto


Dėkui. 4u.gif Dabar pradedu abejoti, jei nugara atvira, tai man nepatinka... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inrinke: 16 balandžio 2010 - 06:23
QUOTE(irs @ 2010 04 15, 17:38)
aciukas 4u.gif o ji nors kiek didina? ax.gif

Nezinau, na kad visos liemeneles didina galima sakyt ax.gif Zodziu, graziai krutine atrodys. Prie iskirpciu visokiu, tai pvz, B krutine labai dailiai atrodo su ja. Ne kaip su paralonais, kaip su stebuklais buna, o naturaliai graziai, pakelta ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 12, 23:57)
kad kazkaip nieko baisaus jos apsirengime nemaciau, suknele trikotazine, tai kodel su ja negalima ir iseiti i miesta,kluba, tuo labiau, kad ji jauna ir man visai graziai atrodo blink.gif

Aš irgi nesupratau blink.gif Gi į klubą eina, o ne į oficialų susitikimą, nejaugi klube reikia su dalykiniu kostiumeliu šokt biggrin.gif Viskas čia gerai, kaip tik klubui.
Atsakyti
QUOTE(Saulialia @ 2010 04 16, 10:30)
Aš irgi nesupratau blink.gif  Gi į klubą eina, o ne į oficialų susitikimą, nejaugi klube reikia su dalykiniu kostiumeliu šokt biggrin.gif  Viskas čia gerai, kaip tik klubui.

drinks_cheers.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulialia @ 2010 04 16, 10:30)
Aš irgi nesupratau blink.gif  Gi į klubą eina, o ne į oficialų susitikimą, nejaugi klube reikia su dalykiniu kostiumeliu šokt biggrin.gif  Viskas čia gerai, kaip tik klubui.


ai, panos, baigiam diskutuot biggrin.gif skoniai skirtingi, požiūriai irgi tongue.gif
dalykinė apranga tikrai nėra skirta šokiams, tam yra labiau tinkančių rūbų, bet nebepradėkim diskusijų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 04 16, 05:03)
Turiu sita suknute - nu ji tokia paprasta, bet labai graziai ziurisi  wub.gif Ir labai dekingas modelis (figurai privalumu prideda).  thumbup.gif Dydis atitinka, jei krutine nera didele, tai vienu mazesni siulyciau imt. Ilgis su 1,67m ugiu man kaip pas manekene gaunasi. As nesioju M (krutine ir klubai po 98cm), tai ja turiu 8 dydzio. Is pradziu buvau uzsisakius 6, tai per krutine gerai tik be liemenuko, su liemenuku (o as megstu su geru push up), tai viskas lauk virsta. Medziagyte dviguba, bet gana tampri.

man ji irgi tokia pabrezianti figura atrodo wub.gif , tai labai laukiu kol gausiu, kad tik nebutu maza unsure.gif
Atsakyti