Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(raseliukste @ 2010 04 15, 12:50)
turiu problemele:(vakar uzsisakiau kelnes is VS...dazniausiai nesioju 6 dydi, bet drauge ka tik perspejo, kad ten dydziai yra padidinti gal kuri galit pasakyt kaip galeciau pakesiti uzsakyma i 4 dydi? ir dar mano ugis 161cm uzissakiau 32 lenght ar nebus per trumpos jei apsiausiu aukstakulnius?aciuks

Man su 100cm klubais kostiumeliu kelniu 6 dydis tip top, dzinsai 6 dydis buvo truputi didoki. Ilgis turetu buti pats tas jums.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 04 15, 12:53)
Man su 100cm klubais kostiumeliu kelniu 6 dydis tip top, dzinsai 6 dydis buvo truputi didoki. Ilgis turetu buti pats tas jums.


o gal gali imesti nuotraukyte kokio kostiumelio kelnes pirkai? cia del fasono ir dydzio... nes as su 105 cm per klubus nezinau koki dydi pirkti blush2.gif pirkau kazkada vienas 12 dydzio, tai pora kartu pasedejus paskendau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 14, 20:42)
o kaip šitoks?
user posted image

man labai spalva ir modelis patinka  bigsmile.gif


as i sita jau visi metai vis ziuriu (seniai jis VS guli), tik svelniai zydros spalvos, vasarai labai grazu butu... ax.gif galvoju dabar, koki cia banka apiplesus.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianita: 15 balandžio 2010 - 12:09
QUOTE(linamog @ 2010 04 15, 12:53)
Man su 100cm klubais kostiumeliu kelniu 6 dydis tip top, dzinsai 6 dydis buvo truputi didoki. Ilgis turetu buti pats tas jums.

tai man ryskiai bus per dideles
nes mano klubu apimtis 84 cm pati tesveriu 43kg, normaliose parduotuvese neimanoma rast rast kazko ant manes tai pagalvojau pameginsiu internetu:(na o kaip man butu imanoma pasikeisti ta didi?
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2010 04 15, 13:09)
o gal gali imesti nuotraukyte kokio kostiumelio kelnes pirkai? cia del fasono ir dydzio... nes as su 105 cm per klubus nezinau koki dydi pirkti  blush2.gif  pirkau kazkada vienas 12 dydzio, tai pora kartu pasedejus paskendau  doh.gif

Nebera tu kelniu, is clearance pirkau. Pora buvo aukstintu juosmeniu, nesiau siuvejai, kad salintu ta aukstuma, padarytu normalu juosmeni, vienos normaliu juosmeniu, bet labai nepatiko reali spalva (blanki alyvine), tai atidaviau labdarai.
Beje, aukstintoms reikia liekno liemens, mano 80cm buvo labai apspaustas.
QUOTE(raseliukste @ 2010 04 15, 13:56)
tai man ryskiai bus per dideles
nes mano klubu apimtis 84 cm pati tesveriu 43kg, normaliose parduotuvese neimanoma rast rast kazko ant manes tai pagalvojau pameginsiu internetu:(na o kaip man butu imanoma pasikeisti ta didi?

Kaip jus ir sugalvojot su tokiom apimtim toki dydi imti? Jums cia nulinio reiketu. Ar pati uzsisakinejot, ar per tarpininke? Jei pati, bandykite rasyti jiems emaila adresu customercare@victoriassecret.com, paaiskinkite situacija, parasykite uzsakymo numeri, paklauskite, ar galima pakeisti dydi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 15 balandžio 2010 - 13:20
QUOTE(raseliukste @ 2010 04 15, 12:56)
tai man ryskiai bus per dideles
nes mano klubu apimtis 84 cm pati tesveriu 43kg, normaliose parduotuvese neimanoma rast rast kazko ant manes tai pagalvojau pameginsiu internetu:(na o kaip man butu imanoma pasikeisti ta didi?

čia tik XS nulinis dydis. ir tai gali būti didelės. aš su 88 XS nulinį perku. Gal net XXS Jums reiktų
Jūs turbūs su UK dydžiais sumaišėt. nes UK jums 6, gal 8 tinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 15 balandžio 2010 - 14:20
Sveikos, merginos. smile.gif
Gal galite pakomentuoti šią suknutę? Ar verta ji dėmesio? Ar realiai taip pat gražiai atrodo? Ar nepadidinta, nepamažinta? Labai lauksiu jūsų nuomonės. Dėkui. 4u.gif

user posted image

Atsakyti
as vis i sita pasiziuriu, man ji tokia pabrezianti figura atrodo
wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atira01: 15 balandžio 2010 - 15:50
QUOTE(atira01 @ 2010 04 15, 16:50)
as vis i sita pasiziuriu, man ji tokia pabrezianti figura atrodo
wub.gif

Sitos ir as noriu, jauciu reikes surizikuoti ir pasiimti, tik man baisu, kad ji bus trumpoka man aukstai, kaip ir dauguma is VS sukneliu doh.gif
O pvz kad ir tokios koki dydi imti, jeigu nesioji S (2 ar 4) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 15 balandžio 2010 - 16:24
QUOTE(savita1 @ 2010 04 15, 17:13)
Sitos ir as noriu, jauciu reikes surizikuoti ir pasiimti, tik man baisu, kad ji bus trumpoka man aukstai, kaip ir dauguma is VS sukneliu doh.gif
O pvz kad ir tokios koki dydi imti, jeigu nesioji S (2 ar 4) g.gif


ja ilgai pardavinejo viena tarpininke.. susirasinejau su ja (del L dydzio), tai ilgis man butu siek tiek virs keliu (178 cm ugis)
Atsakyti
O kaip ten su dydziu numerecija, 0, 2, 4, 6 ir t.t... Kokie atitinka XS, S, M g.gif
Jeigu nesioju S dydi, is VS kartais perku XS sukneles, nes S didokos buna. Tai koki ziureti pagal 2,4,6? Visiskai situose dydziuose nesusigaudau.
Esu pirkusi viena karta kelnes 4 dydzio, tai dideles buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 04 15, 18:13)
Sitos ir as noriu, jauciu reikes surizikuoti ir pasiimti, tik man baisu, kad ji bus trumpoka man aukstai, kaip ir dauguma is VS sukneliu doh.gif
O pvz kad ir tokios koki dydi imti, jeigu nesioji S (2 ar 4) g.gif

xxs yra 0, xs 2, o s 4?
man parase 0 sukneles ismatavimus:

visas ilgis su šleikutėmis 85cm, o matuojant be šleikučių - 72cm
ties krūtine 33cm*2 matuojant ramybės būsenoje
ties liemeniu 28*2cm
ties klubais 38*2cm


kazin ar man per maza nebutu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 15, 17:57)
xxs yra 0, xs 2, o s 4?
man parase 0 sukneles ismatavimus:

visas ilgis su šleikutėmis 85cm, o matuojant be šleikučių - 72cm
ties krūtine 33cm*2 matuojant ramybės būsenoje
ties liemeniu 28*2cm
ties klubais 38*2cm
kazin ar man per maza nebutu unsure.gif

Priklausomai kokia medziagos sudetis g.gif Paklausk ir parasyk, nes ir man idomu ax.gif
as turiu kur 33cm per krutine ir ties liemeniu apie 31cm, xs dydi, medziagos sudetis 70% coton ir 30% nylon- ir kuo puikiausiai su savo 91cm per krutine isibraskinu, nes ji labai tamposi.
Atsakyti