Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(savita1 @ 2010 04 14, 20:49)
Cia tai labai graziai atrodo, bet jauciu realiai toks paprastutis butu, o ir trumpas manau g.gif


VS mus dažnai nustebina savo paprastumu biggrin.gif
gal atsiras, kas jį turi g.gif man kad būtų ilgas ir nereikia, o tai paskui dar ims ir man susisuks protelis - nešiosiu prie aukštakulnių kaip suknelę, po šokius duosiuos lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucrezia: 14 balandžio 2010 - 20:01
Tas VS megztukas fainas bigsmile.gif ir man patinka kad ilgesnis, nes ant leginsu ir skinny dzinsiuku graziai toks ilgis ziuris ax.gif




Sakykit, o tos baltos suknutes kur su dirziuku susirisa neber VS verysad.gif tokia balta, kazkas nesenai foto buvo ikeles verysad.gif
Atsakyti
Laba smile.gif

Gal kuri turite štai tokia smile.gif
Ar atitinka dydis? Ar tiktu neaukštai? bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 14, 20:56)
VS mus dažnai nustebina savo paprastumu  biggrin.gif
gal atsiras, kas jį turi  g.gif man kad būtų ilgas ir nereikia, o tai paskui dar ims ir man susisuks protelis - nešiosiu prie aukštakulnių kaip suknelę, po šokius duosiuos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



turiu, man nepatinka tas medziagos skystumas ir siules siutos isvirksciai, zo nepirkciau tikrai daugiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šindila: 14 balandžio 2010 - 20:09
QUOTE(Šindila @ 2010 04 14, 21:09)
turiu,  man nepatinka tas medziagos skystumas ir siules siutos isvirksciai, zo nepirkciau tikrai daugiau  doh.gif


siūlės tos man realiai irgi negražiai atrodo schmoll.gif
vadinasi, reikia ieškoti toliau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2010 04 14, 22:05)
Laba smile.gif

Gal kuri turite štai tokia smile.gif
Ar atitinka dydis? Ar tiktu neaukštai?  bigsmile.gif

user posted image

mano sesuo turi tokia tik bordo 4u.gif nerealiai grazi suknute ir graziai issformuoja figuryte wub.gif jos ugis 169cm, tai mazdaug kaip foto ilgis jai 4u.gif
Papildyta:

user posted image


va sitos suknutes nuoroda gal galit imest unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2010 04 14, 18:11)
nera jokio push up ar lankelio  4u.gif  net nepamenu dabar, ar yra plonytes pagalveles is sonu ar ne..  g.gif tau turbut S bus kaip tik, gal kelnaites ir XS  g.gif .. nesvarbu kiek po krutine, nes risasi, nesisega nugaroje smile.gif As emiau L su 105 per krutine ir klubus

nera ir is sonu pagalveliu mirksiukas.gif

QUOTE(Anile @ 2010 04 14, 21:20)

o gal kas noretu tokia keistis? ax.gif
Turiu S dydi, bet noretusi M. Mano juoda, nei karto nedeveta, tik isskalbta (turiu iproti naujus rubus skalbti blush2.gif ), tiktu tiek juoda tiek balta.
Atsakyti
vasi vasarai man labai grazi ir spalva thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 14, 21:20)
mano sesuo turi tokia tik bordo  4u.gif nerealiai grazi suknute ir graziai issformuoja figuryte  wub.gif jos ugis 169cm, tai mazdaug kaip foto ilgis jai   4u.gif
Papildyta:

user posted image
va sitos suknutes nuoroda gal galit imest  unsure.gif


as tokia pat kaip ta pirma turiu tik ruda... tik esu auksta, o siaip labai daili suknute, labai graziai figura atrodo su ja mirksiukas.gif

ta balta maciau pardavinejo kazkas is tarpininkiu, temose, kur prie Drabuziai/Tevams pradzioje yra.. tikrai maciau g.gif tik nepamenu dydziu, ar s ar m buvo

Radau:

user posted image

Perkunas parduoda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianita: 15 balandžio 2010 - 10:13
QUOTE(dianita @ 2010 04 15, 11:51)
Radau:

aciukas 4u.gif idomu su 88cm per krutine XS bandyt imt g.gif
Atsakyti
QUOTE(irs @ 2010 04 14, 10:00)
Sveikos mergaites 4u.gif reikia patarimo del liemeneles-kuris modeliukas butu su mazu push up? kadangi nesinori smarkiai didinti krutines, tai manau tiktu ir is demi serijos, jei graziai suformuoja, sustumia, ka galit patarti? kaip si  liemenele?

Turiu, nereali liemenele, jau viena "reisa" sunesiojau ir ka tik antra uzsisakiau, vasarai - idealios. Neprakaituoja taip, kaip su labiausiai didinanciomis, graziai atrodo krutine, gali prie bet kokios maikutes priderinti.
QUOTE(rytorasa @ 2010 04 14, 10:27)
o megztukas?  unsure.gif negi tik man vienai patinka?  rolleyes.gif  biggrin.gif

Pats paprasciausias tas megztukas, reikia moket graziai suderint.
Papildyta:
Merginos, gal patartumete, kur dar galima butu VS foto rasti, gal rusiu saita imestumet? Turiu toki rozini korsetuka nusipirkus (klostuota apacia, su kaspineliu), bet VS kataloge foto nebera doh.gif Reiketu pasiulyt parduot, nes nusipirkau kita vienai proga ir kaip ir bereikalingas pirkinukas patapo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Anile @ 2010 04 14, 17:04)
ir sitas domina dar, cia su push up kaip suprantu  g.gif o idomu koks tas push upas?didelis ar mazas? pagalvytes viduj ar kaip?

Turiu tokio tipo, tai storoka ta liemenele gaunasi, visai gerai didinanti, ir siaip kietesne, ir pagalveles nemazos.
Atsakyti
turiu problemele:(vakar uzsisakiau kelnes is VS...dazniausiai nesioju 6 dydi, bet drauge ka tik perspejo, kad ten dydziai yra padidinti gal kuri galit pasakyt kaip galeciau pakesiti uzsakyma i 4 dydi? ir dar mano ugis 161cm uzissakiau 32 lenght ar nebus per trumpos jei apsiausiu aukstakulnius?aciuks
Atsakyti