Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(savita1 @ 2010 04 14, 15:23)
Ne, neiseina g.gif
As imciau juoda, bet cia asmenines simpatijos juodai spalvai ax.gif
Labai grazi ir ta kita spalva, tik idomu kaip ziuretusi ant neidegusio kuno.

aš turiu tokios spalvos palaidinę smile.gif kadangi esu baltaodė ir dar blondinė, tai žiemą tos palaidinės iš vis negaliu nešioti, ji visai "išmuša" mane.. va kai kiek parusvina saulutė, tada jau visai nieko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 14 balandžio 2010 - 15:28
Anile 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2010 04 14, 15:55)
Tai nieks mergaites apie sita bliuskyte nieko nezinot? unsure.gif

Dar noriu paklaust su 34B krutine kokio dydzio patartumet sita imt Suknele



ne didesni kaip M tikrai... sios suknutes labai miela medziagyte, pati labai maloni ir jauki, tik ilga, manau ir su M reikes trumpinti ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianita: 14 balandžio 2010 - 15:31
kaip lapeliai viršuje- va tokia peleninės rožės spalva, tik čia irisas blush-anim-cl.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2010 04 14, 17:24)
peleninė rožė ir yra tokia pilkšva rožė, na rožinė sp. prigesinta pilkšva spalva...

4u.gif spalva supratau, aciu, tik nezinau ar man tiktu doh.gif turbut reiks juoda imt unsure.gif o realios foto niekur ir neradu doh.gif verysad.gif

QUOTE(savita1 @ 2010 04 14, 17:25)
drinks_cheers.gif labai teisingai apibudinot

4u.gif

QUOTE(Besame @ 2010 04 14, 17:28)
Anile  4u.gif

diiiidelis aciuuuuuuu 4u.gif
Papildyta:
Dar del siu dvieju grazuoliu pakamantinesiu blush2.gif
sita vat maudymke ar turi koki nors push up, pagalveles, lankeli ar kazka pan? ar grynai tik medziagyte ir viskas???? Ir kaip su dydziu, jei per klubus 93cm, o per krutine 87-88cm, po krutine 75cm 4u.gif
user posted image

ir sitas domina dar, cia su push up kaip suprantu g.gif o idomu koks tas push upas?didelis ar mazas? pagalvytes viduj ar kaip?
ir dydi koki, kelnaites tai S, o virsu 34C? nes siaip VS liemeneles butent 34C perku g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 14, 18:04)
diiiidelis aciuuuuuuu 4u.gif
Papildyta:
Dar del siu dvieju grazuoliu pakamantinesiu  blush2.gif
sita vat maudymke ar turi koki nors push up, pagalveles, lankeli ar kazka pan? ar grynai tik medziagyte ir viskas???? Ir kaip su dydziu, jei per klubus 93cm, o per krutine 87-88cm, po krutine 75cm  4u.gif
user posted image



nera jokio push up ar lankelio 4u.gif net nepamenu dabar, ar yra plonytes pagalveles is sonu ar ne.. g.gif tau turbut S bus kaip tik, gal kelnaites ir XS g.gif .. nesvarbu kiek po krutine, nes risasi, nesisega nugaroje smile.gif As emiau L su 105 per krutine ir klubus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianita: 14 balandžio 2010 - 17:12
QUOTE(Anile @ 2010 04 14, 18:04)
Ir kaip su dydziu, jei per klubus 93cm, o per krutine 87-88cm, po krutine 75cm  4u.gif


ir dydi koki, kelnaites tai S, o virsu 34C? nes siaip VS liemeneles butent 34C perku  g.gif


Kaip idomiai, as su 91cm per ir 76 po nesioju 75B (34B) dydi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 14 balandžio 2010 - 17:15
QUOTE(Anile @ 2010 04 14, 17:04)
4u.gif spalva supratau, aciu, tik nezinau ar man tiktu  doh.gif turbut reiks juoda imt  unsure.gif o realios foto niekur ir neradu  doh.gif  verysad.gif
4u.gif
diiiidelis aciuuuuuuu 4u.gif
Papildyta:
Dar del siu dvieju grazuoliu pakamantinesiu  blush2.gif
sita vat maudymke ar turi koki nors push up, pagalveles, lankeli ar kazka pan? ar grynai tik medziagyte ir viskas???? Ir kaip su dydziu, jei per klubus 93cm, o per krutine 87-88cm, po krutine 75cm  4u.gif
user posted image




ir lankeliu nera, tiesiog medziaginis.
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2010 04 13, 01:51)
user posted image (tokia tamsiai raudona)

sioje antroje ypac, labai graziai krutine nusiuta ir labai graziai iliemenuota, tikrai dailiai krinta..


idomu kaip atrodo is nugaros si suknele ir kazin koks visas ilgis nuo peciu siules xs dydzio, priekio iskirpimas turbut ir realiai toks nemazas, su maza krutine ko gero ne kaip atrodys, senai vis pasiziuriu i sita suknyte, bet nedrystu pirkti vis laukiu realiu atsiliepimu, nors jau laikas butu vasara ne uz kalnu, ieskau kazko panasaus i sia tokia neutrali per daug nereikalingo nieko nera ir tokia graziai iliemenuota, prigludusi
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 04 14, 19:15)
Kaip idomiai, as su 91cm per ir 76 po nesioju 75B (34B) dydi  ax.gif

nezinau kodel taip, gal nuo krutines formos priklauso, gal matuojuos kazkaip ne taip blush2.gif bet ir etam, triumph 75C nesioju ax.gif kiek bandziau 75B, tai krutine lipa lauk negraziai ir pacio plocio kauselio truksta ax.gif is VS ir skurinukes ir liemeneles 34c visas imu, turiu 36B dar viena, bet 36B kauselis toks pats kaip 34C ax.gif bet as turiu galvoj liemeneles kur yra kokia pagalvyte arba skurinuke, o jei grynai skystaliukas medziagyte, tai ir B gal uztektu g.gif

QUOTE(Bonifacija @ 2010 04 14, 20:05)
ir lankeliu nera, tiesiog medziaginis.

4u.gif tada nereik, nes tokius du turiu, megzta ir medziagini, tai uzteks dvieju tik is medziagos, noriu efektingesnio kazko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anile: 14 balandžio 2010 - 19:06
o kaip šitoks?
user posted image

man labai spalva ir modelis patinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 14, 20:42)
o kaip šitoks?
man labai spalva ir modelis patinka  bigsmile.gif

Cia tai labai graziai atrodo, bet jauciu realiai toks paprastutis butu, o ir trumpas manau g.gif
Atsakyti