Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(dianita @ 2010 04 14, 14:38)
siaip tai cia maudomuko virsus, ne liemenele... ax.gif 

Nu kad nelabai, is Bras skyriaus.
Atsakyti
QUOTE(irs @ 2010 04 14, 14:44)
maudomuko virsus??...  blink.gif kad nelabai ax.gif
aciu atsakiusioms 4u.gif o suknutes niekas neturi? ax.gif


geras, kompas nusigrybavo lotuliukas.gif pirma karta paspaudus tavo nurodyta nuoroda man atidare bikini vaizdeli smile.gif dabar dar karta paspaudziau, tai jau normaliai liemenele parode... idomiai g.gif
Papildyta:
QUOTE(Indra A. @ 2010 04 14, 14:26)
Patinka patinka ir megstukas, spalvytė vasarai- superinė wub.gif


man patiko ir tokia zalia i smaragdo atspalvi sio megstuko spalvyte g.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2010 04 14, 14:52)
geras, kompas nusigrybavo  lotuliukas.gif  pirma karta paspaudus tavo nurodyta nuoroda man atidare bikini vaizdeli smile.gif dabar dar karta paspaudziau, tai jau normaliai liemenele parode... idomiai  g.gif

Pima karta parode turbut tai, kas pas jus krepsiuke yra, nes man lygiai taip pat. Ideta nuoroda buvo ne prekes o krepselio,del to taip ir gavosi.
Atsakyti
Paaanos patarkit ax.gif kokia ta BLUSH spalva cia skaitysis? nes man ta Blush kazkodel asocijuojas su gerokai nuskalbta rozine doh.gif o as nenoriu rozines, o juolabiau nuskalbtos lotuliukas.gif bet gal klystu, gal jinai kazkokia kitokia? Ir audinys sito maudomo bus toks matinis ar blizgus? Gal aprasyme raso kazka?

http://www2.victoria...o...&rfnbr=1777

user posted image

ir gal kam nors duoda juoda issisaugot, nes man tik ta blush doh.gif o juodo negaliu issaugot doh.gif as renkuosi tarp to blush ir juodo???? koki imt, kaip manot???
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2010 04 13, 18:46)
Ka mergaites apie sita manot. Gal kas turi? Niekur realios foto nerandu doh.gif
Bliuskyte
Idomu kokia jos apacia? Paraukta, ar ten tik i kelnes sukista? g.gif
Pas mane pilvukas nestuke.gif bet toks "kulturingas" biggrin.gif tai galvoju gal tiktu g.gif

Tai nieks mergaites apie sita bliuskyte nieko nezinot? unsure.gif

Dar noriu paklaust su 34B krutine kokio dydzio patartumet sita imt Suknele

Ir del sitos gal kas ka patart gali? Kaip su dydziais ir ar verta demesio? g.gif My Webpage
Papildyta:
QUOTE(Anile @ 2010 04 14, 16:48)
Paaanos patarkit  ax.gif kokia ta BLUSH spalva cia skaitysis? nes man ta Blush kazkodel asocijuojas su gerokai nuskalbta rozine  doh.gif o as nenoriu rozines, o juolabiau nuskalbtos  lotuliukas.gif bet gal klystu, gal jinai kazkokia kitokia? Ir audinys sito maudomo bus toks matinis ar blizgus? Gal aprasyme raso kazka?

http://www2.victoria...o...&rfnbr=1777

user posted image

ir gal kam nors duoda juoda issisaugot, nes man tik ta blush  doh.gif o juodo negaliu issaugot  doh.gif as renkuosi tarp to blush ir juodo???? koki imt, kaip manot???


Galiu pasakyt tik is savo asmenines patirties smile.gif Man kaip blondinei, kuri sunkiai idega saulutej ta sviesi spalva visiskai netinka schmoll.gif Turiu tokios spalvos megztuka. Jis man toooooks mielas, bet ant manes atrodo tragiskai vien del spalvos. Kazkaip lavoniskai doh.gif Todel jei esat sviesiaplauke ir "nerudmese", tai siulyciau imt juoda. O jei tamsiaplauke, tai tada nezinau smile.gif
Bet siap tai jis man laaaabai grazus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolaida: 14 balandžio 2010 - 14:57
QUOTE(Anile @ 2010 04 14, 15:48)

Manau kad bus blizgus, juodas va toks:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 14, 15:48)
Paaanos patarkit  ax.gif kokia ta BLUSH spalva cia skaitysis? nes man ta Blush kazkodel asocijuojas su gerokai nuskalbta rozine  doh.gif o as nenoriu rozines, o juolabiau nuskalbtos 

Man cia panasu i "Pelenines rozes" spalva... Labai grazi man... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 14, 14:48)

ir aš lydžiausi dėl šios maudymkės, bet labai tiksliai apibūdinot, taip ir atrodo - nuskalbta rūžava, pačiai nedaėjo į ką panaši ta splava biggrin.gif jeigu būtu nude spalva imčiau nedvejodama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2010 04 14, 16:55)
Todel jei esat sviesiaplauke ir "nerudmese", tai siulyciau imt juoda.

blondine, bet ne baltaode doh.gif pasimeciau visai lotuliukas.gif

QUOTE(savita1 @ 2010 04 14, 16:57)
Manau kad bus blizgus, juodas va toks:
user posted image

o neiseina foto su tuo kitu virsum isseivint blush2.gif labai reiktu blush2.gif

QUOTE(linamog @ 2010 04 14, 17:04)
Man cia panasu i "Pelenines rozes" spalva... Labai grazi man... wub.gif

ojetaus doh.gif o kokia ta pelenines rozes spalva??? doh.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Miss Bisbigli @ 2010 04 14, 17:07)
ir aš lydžiausi dėl šios maudymkės, bet labai tiksliai apibūdinot, taip ir atrodo - nuskalbta rūžava, pačiai nedaėjo į ką panaši ta splava biggrin.gif jeigu būtu nude spalva imčiau nedvejodama smile.gif

o jus matet ji realiai???? jei tikrai nuskalbta ruzava tada nenoriu, tada jau juodas geriau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 14, 16:09)
o neiseina foto su tuo kitu virsum isseivint  blush2.gif labai reiktu  blush2.gif

Ne, neiseina g.gif
As imciau juoda, bet cia asmenines simpatijos juodai spalvai ax.gif
Labai grazi ir ta kita spalva, tik idomu kaip ziuretusi ant neidegusio kuno.
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2010 04 14, 15:09)
ojetaus  doh.gif o kokia ta pelenines rozes spalva??? doh.gif  blush2.gif

peleninė rožė ir yra tokia pilkšva rožė, na rožinė sp. prigesinta pilkšva spalva...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 14 balandžio 2010 - 15:25
QUOTE(žvarba @ 2010 04 14, 16:24)
peleninė rožė ir yra tokia pilkšva rožė, na rožinė sp. prigesinta pilkšva spalva...

drinks_cheers.gif labai teisingai apibudinot
Atsakyti