Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

Gal kas turit tokį megztuką? Kažin kaip jis realiai atrodo?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 04 14, 03:40)
'Fit' reiskia 'tikima', t.y. kaip tinka tas paltukas - regular yra normalaus ugio, petite zemaugems, jei butu dar long, tai butu aukstaugems. Petite siaip iki kokiu 1,60m ugio sakyciau, gal net mazesnems, nes ju ne tik rankoves trumpesnes, bet visas pasiuvimas mazesniam zmoguciui pritaikytas.

As emiau atitinkanti dydi, bet i mazesne puse (t.y. nesioju M, o emiau 8, nes M atitinka ir 8 ir 10) - tiko ir 6, bet su krutine problemu buvo, o su 8 kaip tik. Jei krutine nedidele, tai vienu dydziu padidintas jis. Nors cia buvo ir kitokiu pasisakymu del dydzio... Gal ir nuo partijos priklauso... g.gif


aciu 4u.gif bet tada paaiskink, ka jie turi omenyje duodami rinktis ta fit? jis tinka kam? regular ir petite - tai suprantu, kad neaukstaugem.. o fit? nes ten 3 variantai renkantis dydi parasyti g.gif tai jau suprantu, kad man reiketu 12 dydzio, bet kaip su tuo fit, ar as ji galiu rinktis ir ka jis siuo atveju duoda? g.gif
Papildyta:
QUOTE(rytorasa @ 2010 04 14, 10:20)
Gal kas turit tokį megztuką? Kažin kaip jis realiai atrodo?
user posted image


po apacia bliuzkute labai grazi wub.gif idomu, yra tokia pardavimui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 04 14, 10:20)
Gal kas turit tokį megztuką? Kažin kaip jis realiai atrodo?
user posted image

O man džinsai gražūs hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif reikia patarimo del liemeneles-kuris modeliukas butu su mazu push up? kadangi nesinori smarkiai didinti krutines, tai manau tiktu ir is demi serijos, jei graziai suformuoja, sustumia, ka galit patarti? kaip si liemenele?
tiesa, gal yra turinciu sia suknele? kaip ji realybej?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irs: 14 balandžio 2010 - 10:00
QUOTE(irs @ 2010 04 14, 11:00)
Sveikos mergaites 4u.gif reikia patarimo del liemeneles-kuris modeliukas butu su mazu push up?

Pakeiskite pirma nuoroda, jusu krepsio mums nerodys.
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2010 04 14, 10:35)
po apacia bliuzkute labai grazi  wub.gif  idomu, yra tokia pardavimui?  g.gif


QUOTE(Indra A. @ 2010 04 14, 10:49)
O man džinsai gražūs hihihi.gif


o megztukas? unsure.gif negi tik man vienai patinka? rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irs @ 2010 04 14, 11:00)
Sveikos mergaites 4u.gif reikia patarimo del liemeneles-kuris modeliukas butu su mazu push up? kadangi nesinori smarkiai didinti krutines, tai manau tiktu ir is demi serijos, jei graziai suformuoja, sustumia, ka galit patarti? kaip si  liemenele?
tiesa, gal yra turinciu sia suknele? kaip ji realybej?

stai si liemenele domintu, kaip ji?
Atsakyti
QUOTE(irs @ 2010 04 14, 11:33)
stai si liemenele domintu, kaip ji?

Tokios neturiu, bet panasu, kad push-up minimalus.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 04 14, 11:27)
o megztukas?  unsure.gif negi tik man vienai patinka?  rolleyes.gif  biggrin.gif

Patinka patinka ir megstukas, spalvytė vasarai- superinė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2010 04 14, 10:35)
aciu  4u.gif  bet tada paaiskink, ka jie turi omenyje duodami rinktis ta fit? jis tinka kam? regular ir petite - tai suprantu, kad neaukstaugem.. o fit? nes ten 3 variantai renkantis dydi parasyti  g.gif tai jau suprantu, kad man reiketu 12 dydzio, bet kaip su tuo fit, ar as ji galiu rinktis ir ka jis siuo atveju duoda?  g.gif


Taigi 'fit' ir negalit pasirinkt - galit bandyt, pamatysit kas bus biggrin.gif Cia juk parasyta ka rinktis, t.y. tikima. Lygiai tas pats yra su dydziu, spalva, kiekiu ir tt - pirmiausiai parasyta 'color', size, quantity', o tada is issokancio meniu butent ta dalyka ir renkates. biggrin.gif

QUOTE(irs @ 2010 04 14, 11:00)
Sveikos mergaites 4u.gif reikia patarimo del liemeneles-kuris modeliukas butu su mazu push up?


Is 'pink' serijos visos su mazu. O siaip liemeneliu puspalyje kaireje pasirinkit 'push up' su 1 ar 2 lygiu, tai jos bus maziausiai didinancios.
Atsakyti
QUOTE(irs @ 2010 04 14, 11:00)
Sveikos mergaites 4u.gif reikia patarimo del liemeneles-kuris modeliukas butu su mazu push up? kadangi nesinori smarkiai didinti krutines, tai manau tiktu ir is demi serijos, jei graziai suformuoja, sustumia, ka galit patarti? kaip si  liemenele?


siaip tai cia maudomuko virsus, ne liemenele... ax.gif as esu pirkusi is angels serijos berods su push up lengvu, paminkstinta, tai labai graziai sustumia ir lengvai pakelia krutine... paieskosiu, gal rasiu vs puslapyje g.gif

bijau pameluoti, bet kazkas panasaus i siuos modeliukus (pati pirkau JAV ir matavausi, tai nepamenu is kokios tiksliai serijos, ar angels ar biofit, bet pagal mezginiu apsiuvima panasiau i angels):

http://www2.victoria...o...&rfnbr=5709

http://www2.victoria...o...&rfnbr=5711
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianita: 14 balandžio 2010 - 13:49
QUOTE(dianita @ 2010 04 14, 14:38)
siaip tai cia maudomuko virsus, ne liemenele... ax.gif  as esu pirkusi is angels serijos su push up lengvu, paminkstinta, tai labai graziai sustumia ir lengvai pakelia krutine... paieskosiu, gal rasiu vs puslapyje  g.gif

maudomuko virsus??... blink.gif kad nelabai ax.gif
aciu atsakiusioms 4u.gif o suknutes niekas neturi? ax.gif
Atsakyti