Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 13, 13:23)
ieškau kokio nors lengvo meztuko-topo ilgomis rankovėmis, gal kokį fainutį rekomenduotumėt pavasariui  g.gif

sie visai fainus
http://www2.victoria...o...=6490&atp=a
http://www2.victoria...o...=6669&atp=a
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 13, 12:36)


pirmas labai fainas... antras man graziau baltas ziuretusi.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 13, 11:06)
dar šitą užmačiau už gerą kainą,
user posted image

tik įdomu, ar krūtys nepersišvies  g.gif atsimenu, shopingas tokią gyrė  bigsmile.gif


As sias turiu 3 - nusipirkau pirma tokios spalvos kaip foto, nes berods ir nebuvo is ko rinktis. Veliau atsirado daugiau spalvu, tai isigijau dar ananasine ir persikine (na su mintim, kad issirinksiu graziausia, o kitas 2 grazinsiu i VS, bet iki siol negrazinus). Dabar dar gerai apgalvosiu ar grazinsiu, nes man be petneseliu suknutes sunku issirinkt.

Dydi atitinka, nebent krutine nedidele, tai ir mazesnis tiktu. As su 80C matavausi ir S, ir M, bet pasilikau M, nes S kiek per daug virsuje apspaudzia, o M puikiai tinka. Sioje didelis pliusas yra silikonines juosteles, kurios neleidzia suknutei smukt - teko kita bepetneseline suknute is VS turet, tai net S dydis smuko ir neapsitempe kaip reikiant.

Krutys nepersisvies, bet speneliai gali matytis, tai po ja reiketu liemenuko (na ir siaip graziau atrodytu krutine su juo - as aisku is savo puses ziuriu, nes man neimanoma be).

QUOTE(vikta @ 2010 04 13, 11:14)
man tai tokios nepatinka, kad ir kokios geros figurytės būtum, ties pažąstimis vis vien įsirėžia ir odos raukšlės (blogiausiai jei ir lašiakai) krenta per šonus. o ir papulius viršuje užspaudžia.


Tinkama dydi pasirinkus su sita niekas niekur nekrinta ir nesispaudzia. Kaip rasiau auksciau, man mazesnis dydis per daug apspaude, bet savo nesiojama pasiemiau ir viskas ok. Manau ta apspaudimo problema dazniausiai buna kai nera is vidaus jokio prilaikymo ir reikia, kad suknele kazkaip laikytusi nenusmukus,o sioje yra silikonines juosteles, kurios neleidzia smukt.

QUOTE(atira01 @ 2010 04 13, 11:15)
nzn ar jau buvo sneketa apie si paltuka
user posted image
bet jis tikrai nevertas demesio yra. Drauge ji pirko, tai S dydi jai nesiojanciai buvo per didelis, nese pas siuveja tvarkyt, tai ji pasake, kad paltukas pasiutas labai nekokybiskai, pats toks plonas, medziaga nelabai maloni, na siaip nepatiko visai ir tokios kainos tikrai nevertas blink.gif Siaip atrodo toks pats kaip foto


Buvo ir labai daug sneketa. Pati turiu ir labai dziaugiuosiu (pas mane juodas). Viskas priklauso nuo asmeninio skonio, bet daugumai jis patinka. Del dydziu, tai daugkas VS padidinta ir jei nezinodama sito pirko, tai glai but, kad didelis buvo. O del kitko negaliu sutikt: medziaga tikrai nera plona ir siaip ju yra dvieju rusiu, vienas storesnis, kitas plonesnis (plonesnis rudeniui/pavasariui pats tas, as ir ziema kai nelabai salta su juo eidavau po apacia megztuka pasivilkus), medziaga man maloni (nera lietpaltine, minksta, bet nera kieta).
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 04 13, 14:22)
As sias turiu 3 - nusipirkau pirma tokios spalvos kaip foto, nes berods ir nebuvo is ko rinktis.


4u.gif aš prisimenu, kad buvo geri atsiliepimai apie ją, todėl gal dar susigundysiu paimti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 04 13, 14:22)
Buvo ir labai daug sneketa. Pati turiu ir labai dziaugiuosiu (pas mane juodas).


Man sie paltukai taip pat faini. Tie vienspalviai tikrai nestori, jie ir vadinasi Trench coat - lietpaltis, idealiai tinka velyvam pavasariui, ankstyvam rudeniui rolleyes.gif Pati turiu toki, tik ne Solid o Tweed, sio medziag jau paltine, vaiksciojau ir ziema wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 13 balandžio 2010 - 14:09
QUOTE(ViShy @ 2010 04 13, 15:06)
Man sie paltukai taip pat faini. Tie vienspalviai tikrai nestori, jie ir vadinasi Trench coat - lietpaltis, idealiai tinka velyvam pavasariui, ankstyvam rudeniui  rolleyes.gif Pati turiu toki, tik ne Solid o Tweed, sio medziag jau paltine, vaiksciojau ir ziema  wub.gif
user posted image


o kaip suprasti dydziu pasirinkima: fit, regular ir petite (na petite tai zinau)... kaip suprasti ta "fit"? ir kiek padidinti dydziai? imanoma susiaurinti jei ka pas siuveja (ar kas neset)? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2010 04 13, 16:38)
o kaip suprasti dydziu pasirinkima: fit, regular ir petite (na petite tai zinau)... kaip suprasti ta "fit"? ir kiek padidinti dydziai? imanoma susiaurinti jei ka pas siuveja (ar kas neset)?  g.gif

drauge nese, pasiaurino jai, bet kaip ir sakiau, siuveja sake, kad labai prastai pasiutas paltukas
Atsakyti
Ka mergaites apie sita manot. Gal kas turi? Niekur realios foto nerandu doh.gif
Bliuskyte
Idomu kokia jos apacia? Paraukta, ar ten tik i kelnes sukista? g.gif
Pas mane pilvukas nestuke.gif bet toks "kulturingas" biggrin.gif tai galvoju gal tiktu g.gif
Atsakyti
ar matet...

http://www2.victoria...ffer/index.html
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2010 04 13, 17:46)
Ka mergaites apie sita manot. Gal kas turi? Niekur realios foto nerandu doh.gif
Bliuskyte
Idomu kokia jos apacia? Paraukta, ar ten tik i kelnes sukista? g.gif
Pas mane pilvukas nestuke.gif bet toks "kulturingas" biggrin.gif tai galvoju gal tiktu g.gif



kazi ar ji nebus kaip maike? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2010 04 13, 15:38)
o kaip suprasti dydziu pasirinkima: fit, regular ir petite (na petite tai zinau)... kaip suprasti ta "fit"? ir kiek padidinti dydziai? imanoma susiaurinti jei ka pas siuveja (ar kas neset)?  g.gif


'Fit' reiskia 'tikima', t.y. kaip tinka tas paltukas - regular yra normalaus ugio, petite zemaugems, jei butu dar long, tai butu aukstaugems. Petite siaip iki kokiu 1,60m ugio sakyciau, gal net mazesnems, nes ju ne tik rankoves trumpesnes, bet visas pasiuvimas mazesniam zmoguciui pritaikytas.

As emiau atitinkanti dydi, bet i mazesne puse (t.y. nesioju M, o emiau 8, nes M atitinka ir 8 ir 10) - tiko ir 6, bet su krutine problemu buvo, o su 8 kaip tik. Jei krutine nedidele, tai vienu dydziu padidintas jis. Nors cia buvo ir kitokiu pasisakymu del dydzio... Gal ir nuo partijos priklauso... g.gif
Atsakyti
user posted image
O SI NERA TRIKOTAZINE?
Atsakyti