Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(vikta @ 2010 04 13, 12:14)
man tai tokios nepatinka, kad ir kokios geros figurytės būtum, ties pažąstimis vis vien įsirėžia ir odos raukšlės (blogiausiai jei ir lašiakai) krenta per šonus. o ir papulius viršuje užspaudžia.

kad nevisada isirezia taip, mano viena drauge turi tokio tipo suknele, tai atrodo nuostabiai, niekas niekur neisirezia wub.gif
laukiu sukneles su tokiu virsum, idomu kaip man atrodys unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 13, 12:17)
ji ilgesnė 1 inchu už tą, kur tu rudą ir juodą trumpinaisi ir siaurinaisi  biggrin.gif
tik man įdomu dėl viršaus, nes be liemenėlės nenešiočiau, turbūt  unsure.gif

juoda, rudos nepirkau;D
be liemeneles tikrai nenesiociau, nebent tureciau didele krutine rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 04 13, 10:15)
tai man drasiai AA reiktu imti, nes krutine dar mazesne  ax.gif  tik man labai nepatinka, kad apimties 30 nera, nes 34 man didele  blink.gif  turiu segtis ant maziausio, bet liemenele vis vien kazkiek prasitampo, tad apimtis didele buna.

yra 32 apimtis
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2010 04 13, 11:20)
yra 32 apimtis


taip taip, sumaisiau doh.gif turejau galvoj 32, bet parasiau 34 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 13, 09:33)
nieko baisaus, bet į klubą aš taip apsirengusi niekada gyvenime neičiau  ax.gif  klubiniai rūbai yra klubiniai, pliažiniai - nešiojami pajūry ir .t.t  mirksiukas.gif
pirmosios laukiu atvykstant, labai smalsu, kaip su mano ūgiu ji atrodys  bigsmile.gif o antrosios vis dar tik noriu  biggrin.gif  dianita, kokio ji tau ilgio?  g.gif


man abi suknutes yra kazkur delno plocio virs keliu, ne per trumpos, nei per ilgos, mano ugis 178 cm smile.gif atrodo abi labai graziai, na man pagal figura tinka toks fasonas, ypac antra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2010 04 13, 12:12)
man abi suknutes yra kazkur delno plocio virs keliu, ne per trumpos, nei per ilgos, mano ugis 178 cm  smile.gif atrodo abi labai graziai, na man pagal figura tinka toks fasonas, ypac antra  wub.gif


tai ir man ramu bigsmile.gif aš kiek žemesnė, tai ilgis turėtų būti pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(j.vika @ 2010 04 13, 09:48)
IR kokia medziagyte? g.gif


na sudeties nepasakysiu, turetu buti VS puslapyje parasyta, bet ji tokia nelabai besilamdanti, ciut sunkesne, graziai krenta ir man kaip tik i keliones tinka imti
Papildyta:
QUOTE(atira01 @ 2010 04 13, 10:45)
koki dydi emet sios ir su kokiais ismatavimais? gal idesit realias foto?


realiu nuotrauku nelabai idesiu, nes nelabai pavyks sesija susiorganizuoti ax.gif emiau L (mano ismatavimai: ugis 178, 105 x 88 x 105)
Papildyta:
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 13, 12:14)
tai ir man ramu  bigsmile.gif  aš kiek žemesnė, tai ilgis turėtų būti pats tas  thumbup.gif


bet jei imsi mazesni dydi, gali buti ir trumpesnis.. ten kazkaip pas juos ilgiai skiriasi, nesuprasi net doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 13, 11:06)
žiūrėkit, radau, kaip realiai atrodo  bigsmile.gif
user posted image
user posted image

ką manot? gal imti  g.gif tik kaklo iškirpimas realiai yra kažkoks, bet čia tikrai tas pats modelis, manau  g.gif
dar šitą užmačiau už gerą kainą,
user posted image

tik įdomu, ar krūtys nepersišvies  g.gif atsimenu, shopingas tokią gyrė  bigsmile.gif


pirmas tai maisas man kazkoks beformis schmoll.gif antra kaip ir nieko, primena is bete bjaurusis anciukas viena veikeja, ji maziuke ir tokio stiliaus suknias vis devedavo tongue.gif man ji grazi, tik spalva kazkokia nekokia g.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2010 04 13, 13:20)

realiu nuotrauku nelabai idesiu, nes nelabai pavyks sesija susiorganizuoti  ax.gif  emiau L (mano ismatavimai: ugis 178, 105 x 88 x 105)


as galvoju ar man xs nebutu per didele, nes jau siaurint tokia manau nelabai kai sonai rauksleti
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 04 13, 11:12)
atrodo maisas,  nelabai man, o suknele ta pilka tai grazi, panasia lietuvoj matavaus jau ttaip graziai atrode, bet tokia trumpa doh.gif


pastebejau, kad jus visos kazkaip akcentuojate trumpuma... man tai cia normalus ilgis, ne ilga, bet ir ne per trumpa... cia kur aptarinejote balta suknute vasarai, tai ten trumpa vos uzpakali dengia.. o cia grazus ilgis ax.gif ar jus nesiojate sijonukus, kad iki kelio butu?
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2010 04 13, 12:18)
bet jei imsi mazesni dydi, gali buti ir trumpesnis.. ten kazkaip pas juos ilgiai skiriasi, nesuprasi net  doh.gif


ėmiau xs, bet gal tiks rolleyes.gif pakomentuosiu gavusi wub.gif

ieškau kokio nors lengvo meztuko-topo ilgomis rankovėmis, gal kokį fainutį rekomenduotumėt pavasariui g.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2010 04 13, 13:22)
pastebejau, kad jus visos kazkaip akcentuojate trumpuma... man tai cia normalus ilgis, ne ilga, bet ir ne per trumpa... cia kur aptarinejote balta suknute vasarai, tai ten trumpa vos uzpakali dengia.. o cia grazus ilgis  ax.gif ar jus nesiojate sijonukus, kad iki kelio butu?

as tai tikrai ne, man patinka trumpos sukneles biggrin.gif iki keliu ar biski virs ju neturiu nei vienos blush2.gif ta kur matavaus tikrai buvo labai trumpa rolleyes.gif
cia yra ir mamu, kurios jau nebenori vaiksciot su trumpom suknelem 4u.gif
dar manau, kad jei panele auksta ir turi ilgas kojas trumpos sukneles taip pat nelabai, nes gali atrodyti vulgariai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atira01: 13 balandžio 2010 - 11:29
QUOTE(Lucrezia @ 2010 04 13, 12:23)
ieškau kokio nors lengvo meztuko-topo ilgomis rankovėmis, gal kokį fainutį rekomenduotumėt pavasariui  g.gif


as toki uzsisakiau

http://www2.victoria...o...&rfnbr=5441

man dar sitas patinka:

http://www2.victoria...o...&rfnbr=5441


Papildyta:
QUOTE(atira01 @ 2010 04 13, 12:24)
as tai tikrai ne, man patinka trumpos sukneles biggrin.gif iki keliu ar biski virs ju neturiu nei vienos blush2.gif  ta kur matavaus tikrai buvo labai trumpa rolleyes.gif


man irgi grazu kai trumpesni, tik kai esi "ilga" tai kai per trumpa ir dar kablai per daug issaukianciai gali atrodyti blush2.gif pavydziu zemesnio ugio, gali kad ir kasdienai su kablais ir miniakais varyti ir atrodo naturaliai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(atira01 @ 2010 04 13, 12:24)
dar manau, kad jei panele auksta ir turi ilgas kojas trumpos sukneles taip pat nelabai, nes gali atrodyti vulgariai unsure.gif


va va as apie ta pati... reikia taikyti jau ka ir kaip devi bei auniesi ir kokioje kompanijoje ar kur esi... zodziu.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianita: 13 balandžio 2010 - 11:31
QUOTE(dianita @ 2010 04 13, 12:30)
as toki uzsisakiau

man dar sitas patinka:



pirmo tie paraukimai man nelabai schmoll.gif kaži, kaip realiai atrodytų g.gif antras visai neblogas rolleyes.gif
Atsakyti