Įkraunama...
Įkraunama...

Piršlio korimas + Piršlio kraujas

QUOTE(Nersim @ 2008 03 17, 15:46)
Truputį  žiauroka smile.gif


sita ideja is cirko vaikuciams blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reduxe: 18 kovo 2008 - 15:52
QUOTE(reduxe @ 2008 03 17, 12:24)
bandysiu savo ideja isdestyti!
pririsim pirsly prie dideles lentos, va taip: http://images.jupite...99/22899992.jpg

uzrisim akis, prikabinsim balioneliu pavojingose vietose(virs galvos, tarp koju...). isdalinsim pabroliam peilius ir sakysim -jei po sito triuko isliksi gyvas paleisim!
bet triukas vyks kitaip! kai pirslys visas drebantis stoves uzristom akim, vienas zmogus garsiai skaiciuos-vienas...du...trys..metam, bet peilio nemes, tik kazkas stovedamas salia pirslio (jam to nezinant) ibes peili i lenta ir susprogdins baliona!
manau bus smagu ir sveciam ir ivarysim siek tiek baimes pirsliui  lotuliukas.gif

Sauniai sugalvota thumbup.gif Gal kiek baisokai atrodo,bet manau butu faina tokia atrakcija thumbup.gif
Atsakyti
O mes pirsli skandinti ruosiames, kadangi vestuves vyks prie ezero. Dar vyras pametejo tokia minti, kad pasikviesti "Mano vestuves per LNK" ir suorganizuoti, jog po vandeniu pirslio lauktu narai. Ir visi liktu nesuprate, kai nuplukdytume pirsli su valtele, imestume i vandeni ir griztume lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tute @ 2008 03 18, 20:59)
O mes pirsli skandinti ruosiames, kadangi vestuves vyks prie ezero. Dar vyras pametejo tokia minti, kad pasikviesti "Mano vestuves per LNK" ir suorganizuoti, jog po vandeniu pirslio lauktu narai. Ir visi liktu nesuprate, kai nuplukdytume pirsli su valtele, imestume i vandeni ir griztume  lotuliukas.gif


O dar sakot, kad mano ideja baisi g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2008 03 19, 15:03)
O dar sakot, kad mano ideja baisi  g.gif  lotuliukas.gif


nee, nebaisi... Tao ideja tiesiog thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tute @ 2008 03 18, 21:59)
O mes pirsli skandinti ruosiames, kadangi vestuves vyks prie ezero. Dar vyras pametejo tokia minti, kad pasikviesti "Mano vestuves per LNK" ir suorganizuoti, jog po vandeniu pirslio lauktu narai. Ir visi liktu nesuprate, kai nuplukdytume pirsli su valtele, imestume i vandeni ir griztume  lotuliukas.gif

Piršlys kariamas, o svočia deginama ar skandinama. Čia pagal Lituvos vietovių tradicijas ir papročius biggrin.gif
Atsakyti
Pas muz pirslio korima organizuos muzikantai, tai nezinau kaip ten ir kas vyks g.gif as ji tik isgelbeti turesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2008 03 20, 17:51)
Piršlys  kariamas, o  svočia  deginama  ar  skandinama. Čia  pagal  Lituvos  vietovių  tradicijas  ir  papročius biggrin.gif

Zinau, tik noriu tradicijas pritaikyi prie aplinkybiu ir paivairinti truputuka mirksiukas.gif

QUOTE(irute1984 @ 2008 04 25, 11:57)
Pas muz pirslio korima organizuos muzikantai, tai nezinau kaip ten ir kas vyks  g.gif as ji tik isgelbeti turesiu lotuliukas.gif

Paprastai pirsliai ir organizuoja, bet juk viska reik truputuka suderint su muzikantais, juk niekas netrukdo muzikantams pasakyti, kad noretum taip ar kitaip smile.gif
Atsakyti
sakykit, girdejau kad po pirslio korimo risamas lininis ranksluostis, ar cia butina ir kaip jis atrodo gal zinote?
Atsakyti
QUOTE(wilma22 @ 2008 07 03, 19:39)
sakykit, girdejau kad po pirslio korimo risamas lininis ranksluostis, ar cia butina ir kaip jis atrodo gal zinote?

Lininis rankšluosti tik uždedamas gelbėjant piršlį. Jaunoji, kai piršlys kariams, uždėdama rankšluostį piršliui ant pečių, išgelbėja jį nuo mirties biggrin.gif Šiaip jei yra piršlio korimas, tai rankšluostis reikalingas. Vienose vestuvėse mums davė rankšluostį, kuriam buvo išausti tokie žodžiai: " AČIŪ PIRŠLIAMS". Ir jei svočia deginama ar skandinama , jai taip pat jaunikis turi padovanoti kokią skarelę, šalikėlį. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wilma22 @ 2008 07 03, 21:39)
sakykit, girdejau kad po pirslio korimo risamas lininis ranksluostis, ar cia butina ir kaip jis atrodo gal zinote?

dailes parduotuvese yra ivairiausiu
Atsakyti
Papasakosiu, kaip mes korem pirsli smile.gif

Buvo isnuomoti rubai. Pirsliui - varguolio (apsiaustas, skrybele, krepsys), muzikantui - teisejo ir 2 budeliu smile.gif Korimas vyko pagal visas tradicijas - pirslys pasislepe, budeliai surado, teisejas nuteise, pirslys perskaite testamenta ir jaunoji isgelbejo thumbup.gif Tik skirtumas tas, kad vietoj pirslio is karto pakorem iskamsa - man per mergvakari drauges pasiuvo uz mane didesni "berniuka", tad ji ir 'pakabinom' lotuliukas.gif
Atsakyti