Įkraunama...
Įkraunama...

Piršlio korimas + Piršlio kraujas

QUOTE(Devita @ 2005 09 01, 10:04)
Nersim nuotraukytes, kuriu jai nepavyko ikelti mirksiukas.gif



Labai juokingos nuotrakytes, turbut vestuves buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 02 08, 08:54)
Labai juokingos nuotrakytes, turbut vestuves buvo thumbup.gif

Dėkui biggrin.gif Vestuvės tikrai labai linksmos buvo.Nepakartojamos biggrin.gif Didziausia mano svajonė yra kada nors turėti ar dirbti firmoje, kuri užsiima vestuvių organizavimu.Man tai silpnybė biggrin.gif
Atsakyti
o kai mes pirsliavom tai darem taip (gal kam patiks ideja): pirsly perrengem moteryte biggrin.gif ir jis "pasislepe" darze, na tipo ravi, kadangi buvo su skaryte ir moteriska apranga, tai negreit ji rado.... doh.gif Testamentas buvo surasytas ant popierinio ranksluoscio, kai ji skaite vis plese po viena lapa ir mete ant zemes, pamergems, kad sluostytu asaras, lotuliukas.gif vydury testamento dalino seimyninius triusikus pamergems, nuo saves nusimauna ir liepia kiekvienai apsimaut lotuliukas.gif, o pabroliams- liemenukus, taip pat nuo saves nusisega ir liepia pabroliams uzsisegt blush2.gif zodziu vaizdelis buvo linksmas thumbup.gif
Atsakyti
niekada nesu dalyvavusi tradicinese vestuvese 4u.gif
bet manosios sia vasara bus butent tokios(bent jau pirslio korimas tikrai bus lotuliukas.gif )
tai gal jus galetumet parasyt kap jaunoji turi isvaduot pirsli nuo kilpos....ka turetu sneket....gal zinot kokiu smaiksciu kalbu ... smile.gif ar tiesiog galit patart kaip issisukt toje situacijoje g.gif
Atsakyti
As esu dalyvavusi tradicinese vestuvese ir pati noriu,kad mano vestuves butu bent jau kuo daugiau tradicines,nes butent tos linksmosios tradicijos,kad ir pakarti pirsli-melagi,mane zavi mirksiukas.gif
Gal kartais kas vis gi turite pirslio testamenta??Mums jo labai reikia..Pagelbetumet.. blink.gif
Atsakyti
NERSIM ir mano silpnybe organizuoti renginius, sventes ir pan. 4u.gif biggrin.gif Gal metames ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(urtele @ 2007 05 03, 09:07)
NERSIM ir mano silpnybe organizuoti renginius, sventes ir pan.  4u.gif  biggrin.gif Gal metames ax.gif  smile.gif



SUPER IDEJA biggrin.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2007 05 03, 21:12)
SUPER  IDEJA biggrin.gif  4u.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


vestuviu planuotojos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Desperado911 @ 2006 08 09, 10:02)
Siaip savo sefui vykdziau uzklausa del vestuviu (bus pirslys), tai surinkau apie vestuvinius scenarijus beveik visa laisva informacija apie vestuviu scenarijus, kalbas, tostus ir t.t. jei kam reiks rasykit pasidalinsiu...kad nereiktu lyst i mokamus psl...  cool.gif


Papildyta:
QUOTE(Desperado911 @ 2006 08 09, 10:02)
Siaip savo sefui vykdziau uzklausa del vestuviu (bus pirslys), tai surinkau apie vestuvinius scenarijus beveik visa laisva informacija apie vestuviu scenarijus, kalbas, tostus ir t.t. jei kam reiks rasykit pasidalinsiu...kad nereiktu lyst i mokamus psl...  cool.gif



Labai butu dekui dekui 4u.gif jei galetum atsiusti i pasta nakmeniskes@dtiltas.lt
Is anksto dekoju. Siek tiek jau informacijos prisirinkau bet dar truksta g.gif .
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 05 04, 16:22)
vestuviu planuotojos thumbup.gif


Tai aš su urtele jau ir galėtume įkurti bendrą firmą ir tuo užsiimti biggrin.gif Gal dar ir welkom prisijungsi? biggrin.gif Gera mintis 4u.gif
Atsakyti
Pirslio testamenta saviskiui rasiau ant popieriaus, skirto fakso aparatui.
O del pirslio kraujo - nusipirkom Iki parduotuveje ju gamybos giros tokiuose graziuose ruduose buteliuose su uzspaudziamu kamsciu. Pripilsim sirupu lengvai pagardintos degtinytes (del spalvos) ir uzdesim etikete "Piršlio iškalbingoji" Kadangi butelis 1 litro talpos - gana liuks atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2007 07 04, 20:49)
Tai  aš  su  urtele  jau  ir  galėtume  įkurti  bendrą  firmą  ir  tuo  užsiimti biggrin.gif Gal  dar  ir  welkom1  prisijungsi? biggrin.gif Gera  mintis 4u.gif


davai, ideju jau daug turim lotuliukas.gif


Papildyta:
Pirslio testamentas
Atsakyti