Įkraunama...
Įkraunama...

Piršlio korimas + Piršlio kraujas

Nersim nuotraukytes, kuriu jai nepavyko ikelti mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Devita: 01 rugsėjo 2005 - 09:11
Lbai labai ačiū ,Devita 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš peržiūrėjau dvi juostas. tai ten piršlio tiesiogiai niekas ir nekorė, tiesiog apie tai ėjo kalba, piršlys perskaito testamentas, mergičkios pabliauna ir tada jaunoji išgelbeja piršlį su apjuosdama lininiu rakšluoščiu, nes juosta būna padovanota jau iš vakaro. labao graži ceremonija. aš iš pradžių irgi buvau prieš bet dabar jau persigalvojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis @ 2005 09 12, 10:05)
aš peržiūrėjau dvi juostas. tai ten piršlio tiesiogiai niekas ir nekorė, tiesiog apie tai ėjo kalba, piršlys perskaito testamentas, mergičkios pabliauna ir tada jaunoji išgelbeja piršlį su apjuosdama lininiu rakšluoščiu, nes juosta būna padovanota jau iš vakaro. labao graži ceremonija. aš iš pradžių irgi buvau prieš bet dabar jau persigalvojau smile.gif


Juk tokį piršlio korimą galima padaryti daug įdomesnį ir efektyvesnį.Kad būtų daug linksmiau ir įdomiau, o ne vien tik piršlio testamento skaitymas..Ir dar galima sukurti tokį nepajartojamą testamentą... biggrin.gif
Atsakyti
per mano tevu vestuves pirslys persirenge paprastu valstieciu ir isejo i pieva sieno grebt. tai kur tik jo neieskojo! galiausiai sugrebe jis visa ta siena, pavargo ir pats atejo pasiduot! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2006 01 06, 20:16)
Juk  tokį piršlio  korimą  galima  padaryti  daug  įdomesnį  ir  efektyvesnį.Kad  būtų  daug  linksmiau  ir  įdomiau, o  ne  vien  tik  piršlio  testamento  skaitymas..Ir  dar  galima  sukurti  tokį  nepajartojamą  testamentą... biggrin.gif

Nersim, o gal tu galetum ikelti koki faina testamentuka?? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2006 01 09, 21:24)
Nersim, o gal tu galetum ikelti koki faina testamentuka?? blush2.gif  blush2.gif



Tai kad įkelti nelabai moku blush2.gif ir ,jei reikia, geriau atsiųsiu į e . paštą. Rašykite į až biggrin.gif
Atsakyti
Mergninos,
kiek pastebejau,sioje temoje daugumai tinka tradicinis pirslio korimas, testamentu skaitymas ir jaunosios ir pamergiu verkslenimas. Man kazkaip tokie spektakliai jau pabode, o be to musu vestuves nebus nebus visiskai pagal visas tradicijas...
Norejau paklausti, gal kuri turite kokiu ideju, o gal teko matyti, kaip "pasalinti" pirsli nuo pareigu tinkamui laikui atejus, be korimo vaidybu.
As planavau, atsistoti ir paprasciausiai padekoti pirsliams uz sventes vedima ir ruspescius, bet kaip tai pasakyti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandymay @ 2006 04 13, 21:18)
Mergninos,
kiek pastebejau,sioje temoje daugumai tinka tradicinis pirslio korimas, testamentu skaitymas ir jaunosios ir pamergiu verkslenimas. Man kazkaip tokie spektakliai jau pabode, o be to musu vestuves nebus nebus visiskai pagal visas tradicijas...
Norejau paklausti, gal kuri turite kokiu ideju, o gal teko matyti, kaip "pasalinti" pirsli nuo pareigu tinkamui laikui atejus, be korimo vaidybu.
As planavau, atsistoti ir paprasciausiai padekoti pirsliams uz sventes vedima ir ruspescius, bet kaip tai pasakyti...  g.gif



Bet juk nebūtina karti piršlio... mirksiukas.gif Kaip padaryti, gali būti keli variantai: vieną kartą vienose vestuvėse piršlį išvežė policija, kitose , kiek girdėjau, kad nebekorė, o šaudė...Galima dar įnešti į slę atsiųstą nuo piršlio telegramą, kurioje parašyta, kad jis , piršlys, atlikęs tokį svarbų darbą, pvz.: Šiauliuose, t.y. sutuokęs jauną porą, išgirdęs būtinybę lėkti į Panevėžį, nes išgirdo, kad reikalingas piršlys dar vienai porai.Todėl atsiprašąs visų svečių ir pirmutiniu reisu išvykęs, palikdamas arba siųsdamas kokius juokinguis linkėjimus svečiams( gali būti ir ketureilis) .Ir tada jaunieji padėkoja piršliui ir svočiai.Telegramos tekstas gali būti ir kitoks, tiesiog parašiau , kas taip greitai šovė į galvą mirksiukas.gif
Dar galima pasekti ar suvaidinti kažką panašaus pagal dainą "Išėjo piršlelis į mišką..."Ir žodžiu, jis nebegrįžo, todėl Jaunieji pagerbdami piršlio nuveiktus darbus, norėtų padėkoti...
Dar galėtų piršlys pakeisti savo darbo vietą - iš pradžių dirbęs jauniesiems, o dabar susirado darą virtuvėje indu plovėju ar padavėju, todėl Jaunieji norėtų pasveikinti buvusį piršlį įsidarbinus naujoje vietoje smile.gif
iR T.T Galima daug ko prigalvoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Siaip savo sefui vykdziau uzklausa del vestuviu (bus pirslys), tai surinkau apie vestuvinius scenarijus beveik visa laisva informacija apie vestuviu scenarijus, kalbas, tostus ir t.t. jei kam reiks rasykit pasidalinsiu...kad nereiktu lyst i mokamus psl... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Desperado911 @ 2006 08 09, 11:02)
Siaip savo sefui vykdziau uzklausa del vestuviu (bus pirslys), tai surinkau apie vestuvinius scenarijus beveik visa laisva informacija apie vestuviu scenarijus, kalbas, tostus ir t.t. jei kam reiks rasykit pasidalinsiu...kad nereiktu lyst i mokamus psl...  cool.gif



Labai lauksiu informacijos i vanilla03@gmail.com.
Is anksto dekoju. 4u.gif
Atsakyti
Pas mus buvo kariamas pirslys, nors ir to nenorejom. Patys sveciai ir giminaiciai susiorganizavo. Bet as manau tam reikia labai pasiruosti, kad butu idomu ir linksma. Dazniausiai jie buna banalus ir neidomus. Neteko matyti gerai suorganizuoto pirslio korimo. Bet girdejau, kad buna ir suorganizuoja vos ne kaip spektakli. Ir dar jei vestuves kaime, tai gal ir verta galvoti apie pirslio korima. O jei mieste, tai manau neverta to daryti.
Atsakyti